Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ana ünite yardım???  (Okunma sayısı 3971 defa)

ana ünite yardım???
« : 01 Şubat 2009, 12:05:09 »
arkadslar bı hafta once kayanın  başlıgı altında yazdım muabbet arasında ama kımse cvp yazmayınca buraya acmak zorunda kaldım  :( :( :(

http://shop.audioimages.co.uk/images/Alpine_CDE-9874RR_car_audio.jpg

http://shop.audioimages.co.uk/alpine-cde-9874rr-ipod-mp3-car-audio-cd-receiver-front-aux-input-p-1077.html

arkadaslar ben bu urunu cok ıstodum passatıma hem renk ambıansı passatla cok uyucak hemde alpıne full kalıte ama Tr'de kı fıyatını 400 duyunca hayallerım suya dustu  :'(  benım teyp ıcın ayıracagım max. 250
şımdı benım soruma gelınce yukardakı lınkte alpıne 200 tlye falan gelıyo bızım Tr'de nıye 400   :o >:( >:(  arkadaşlar yaza dogru baya bısey yapmayı dusunuyorum araca sımdıden arastırmaya gırdım

bana max 250 ytl ye alpıne kalıtesıne yakın ve renk uyumu passatla bırebır aynı bı urun onerırmısınız
yada bu ustekı urunu dısardan getırtebılırmıyım??? 200 tl fıyatı var 40 50 kargo olsa yaklaşık 250 ye gelır

arkadaşlar bana bi yardım edın ya ıkılem de kaldım şu kardesınıze bi el atıverin  :)

« Son Düzenleme: 01 Şubat 2009, 12:13:16 Gönderen: devran »

Ynt: ana ünite yardım???
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2009, 15:00:01 »
vallahi kardesm bu konuda ben yardım edemicem maalesef sana
cünkü hiç çalışmadığım yerden geldi soru  :D ;D

bu arada bunlar kırmızı passatla renk uyumu nasıl oluyo anlamadım :D

« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2009, 19:49:17 »
abi bizim butun aydınlatma kırmızı yanıyo-tuslar kırmızı yanıyor. gostergeler mavı...
senın aracın da kırmızı-mavı renk kombınasyonu yokmu??? bızde bolede ondan soruyorum  :) bana yardım edebılecek bı arakadas yokmu bakım ???

« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2009, 23:07:02 »
evet kırmızı mavi ama ağırlık mavi
teyip klima ışıkları hepsi mavi o yuzden dedim kardeşim

« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2009, 12:01:49 »
İkinci el almayı niye düşünmüyorsun?250 civarına hem alpine hem de pioneer alabilirsin.Linkteki teyp sanırım benim teybin aynısı sadece aydınlatma rengi farklı diye tahmin ediyorum.Çok çok iyi bir teyp bana göre.Daha doğrusu bugüne kadar kullandığım sony ve pioneer dan daha kaliteli ses veriyor.
Bu fiyatlara illa ki sıfır teyp alıcam dersen sony gt300 önerebilirim.Eğer büyükşehirlerden spot alma imkanın varsa da yine bu fiyata spot alpine bulabilirsin.Bugüne kadar ben hem spot kullandım sadece alpine yi bayisinden gidip aldım.Hiç bi problemle karşılaşmadım.

« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2009, 14:26:38 »
İkinci el almayı niye düşünmüyorsun?250 civarına hem alpine hem de pioneer alabilirsin.Linkteki teyp sanırım benim teybin aynısı sadece aydınlatma rengi farklı diye tahmin ediyorum.Çok çok iyi bir teyp bana göre.Daha doğrusu bugüne kadar kullandığım sony ve pioneer dan daha kaliteli ses veriyor.
Bu fiyatlara illa ki sıfır teyp alıcam dersen sony gt300 önerebilirim.Eğer büyükşehirlerden spot alma imkanın varsa da yine bu fiyata spot alpine bulabilirsin.Bugüne kadar ben hem spot kullandım sadece alpine yi bayisinden gidip aldım.Hiç bi problemle karşılaşmadım.

saolasın halıl abı yorumların ıcın bu senınkının bı ustu..fazla bı fark yok zaten senın kınle renk farkı... ana unıte 2.el almak ıstemıyorum aslında ama duruma gore bısey yapıcamm artık ... spotlara bı bakayım ben ızmırde oturuyorum sıze tekrar bıkac sey danısıcam bı arastırayım bakalım neler cıkcak