Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: acil yardim...  (Okunma sayısı 5252 defa)

acil yardim...
« : 04 Mayıs 2007, 18:32:56 »
Selamun aleyküm Arkadaşlar yanliş yere yaziyosam kusura bakmayin...

Benim 99 passat tdi arabam var otomatik vites dün akşam durduk yere  viteste sorun çıktı araba yerinden oynamiyo hic bir vites işe yaramiyor.. şanziman indirdigimi söylediler... acaba ne yapacaz servis biz yapamayiz dedi hayret ettim.. cok mnmasraf olurmu ne kadar tutar bilen varsa yardimci olsun şimdiden saolun...

[email protected]  eklerseniz sevinirim... saygilar..

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: acil yardim...
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2007, 20:01:02 »
servisin yapamayız demesi çok ilginç açıkcası...gerçi otomatik vites sanzımanda cddi anlamda zor iş olduğu söleniliyor her yerde...sanırım en az 1000 ytlen gider bu işe oda enaz...kutu kırılmadıysa...

« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2007, 23:46:47 »
Bence düzgün bi servise çektir aracı, sorun tam olarak ne ona göre bi yol çizersin, belki basit bir sorundur,

sorun ciddi ise şanzımanı tekrar orjinal parçalar ile toplamak ne kadar tutuyor onu bi hesap etmek gerek, çıkma olarak bulunacaklar arasında çok fark yoksa kendi şanzımanını toplaman daha uzun ömürlü ve sağlam olucaktır, çıkma almaya yönelirsen temiz birşeyler bulmaya özen göster ayrıca tdi için olmasına dikkat et.

« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2007, 01:29:31 »
aleykum selam,
alakasi olurmu bilmem ama  :)
gecen bi tanidigim 2005 model transporterin sanzumanini 800e toplatti.

« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2007, 17:51:54 »
vallahi arkadasım sana yardımcı olabılcegım tek konu eskısehırde barıs oto var adamların yapamadıgı ıs bugune kadar yok ve servıse gore cok uygun