Gönderen Konu: 99 passat 1.8t ön takım set fiyatı nedir??  (Okunma sayısı 9269 defa)

Çevrimdışı mutant_amca

• VOS VOS...
    • Profili Görüntüle
99 passat 1.8t ön takım set fiyatı nedir??
« : 15 Ağustos 2011, 21:50:40 »
arkadaşlar ön takım set fiyatı nekadara patlar yapıran varsa fiyat nedir arkadaşlar. :(

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
Ynt: 99 passat 1.8t ön takım set fiyatı nedir??
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2011, 21:57:21 »
1100 tl ye yaptırmıştım takım halinde. Sağ ve sol olarak.

Çevrimdışı mutant_amca

• VOS VOS...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2011, 16:28:17 »
saol kardeş peki şimdi nasıl öntakımı arabanın takırtı filan varmı .benim araba iyice sinirimi bozmaya başladı götürcem artık.bu türkiye yolları çok berbat bozuk bi yola girdiğimde araba dağılacak diye korkuyorum valla. :-[

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2011, 02:21:08 »
aynen öyle kadeş şu anda bi sorunum yok allaha şükür. :) 1100 tl yı bende yesem bende iyi olurum heralde :D Bu arada arabanı servis götür ve su flanşına baktır. Bİrde turbonun soğuması için giden antıfırız hortumu var onlra baktır. bunlar iyi olmazsa benım kı gıbı sorun yaratabılır :)

Çevrimdışı mutant_amca

• VOS VOS...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2011, 14:46:41 »
kardeş başına gelen olayları söyle sen ara sıra da bende hataya düşmeyim bu ankaradaki ustalara güven olmuyo çok pis kazık yemiştim hiç sorma :D klima komprasörüm bozuldu diye gittim ustaya adam dedi bu bozuk git hurdacılardan sağlam bul getir iyi hadi dedik gittik aldık 420 lira klima komprasörü.götürdüm ustaya adam demesinmi buda bozuk :D kafayı yicektim ya abi. gittim aldıgım yere bu bozuk dedim yok abi olurmu çalışıyo dedi. taktı bişey yaptı çalıştı sora kendi klimacısına yönlendirdi. gitim ustama ver parçalarıben gidiyorum dedim bune la dedim.bişey bildigin yok masrafa sokuyosun .masraf dediğimde benim orjinal komprasör kablosu birbirine deyiyomuş şase yapıyomuş .durduk yere bide 400 kağıt gitti öbür ustada 200 lira söktü aldı :D battım yani .bide o dandik usta tamponu söktü bişey yaptı kırdı mırdı.allahalla diyorum adam eline yüzüne bulaştırdı .en sonda bu önpanjurun ordaki kaput mandalını kırdı oha dedim :D artık babamıda aldım terkettim dükkanı.durduk yere masraf işte kardeş. ..

Çevrimdışı ali500

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2011, 00:54:57 »
daha iki gün önce arkadaşın arabasını götürdük. 14 parça ön düzen seti 340 tl. tüm kollar değişti yani . bide aksleri değiştirdik 190 tl. taşıyıcı kol eğikmiş muhtemelen biyere sert vurmuşlar onu da rot balansçı ayarıyla beraber 120 tl ye yaptı. yağını ve tüm filtreleri değiştirdik onlar da 100 tl. işçilik de 80 tl verdik toplam. 1100 bana biraz fazla gibi geldi :)

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2011, 22:04:01 »
benım diskler filanda değişti bayağı bi parça değiştirdim :D ondan fazla tuttu :D

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2011, 22:06:46 »
Dostum özel msj ını attım :) oraya güvenli bişekilde gidebilirsin. kasap değiller ve arabyla çok güzel ilgileniyorlar :) Kasap çok ankarada :D

Çevrimdışı mutant_amca

• VOS VOS...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2011, 01:27:24 »
kestiler :) benim alman panzerimi dimi.. :D