Gönderen Konu: 372000 km de passat' ım için önerileriniz.  (Okunma sayısı 9415 defa)

Çevrimdışı enes ahmet

• Profili Görüntüle
Ynt: 372000 km de passat' ım için önerileriniz.
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2008, 04:26:07 »
motor ikinci baharını yaşıyor ve kilometresi fazla olduğu için tüp, aracın performansını düşürür, arabayı yıpratır. 1.6 motor passat gibi ağır kasa bir tanka az geliyor zaten. inşallah bi sorun yaşamazsın. aldığın kişi taksicilik mi yapıyordu diye sorsam?  ama artık almışsın hayırlı olsun diyelim. güle güle bin..

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2009, 12:58:29 »
lpg bundan sonra problem yaşatır bence çünkü lpg,nin motoru zayıflattığı bi gerçek km si fzla araçlkarda daha çok olur diye düşünüyorum.inşallah bi sorun yaşamazsın.

lpg nin motoru zayıflattığı gerçeğini nereden duyduğunu yada nerede , kaçak motorcunun kendini usta sanan çırağın söylediğini bizede söylermisin benim aracım lpg li kullanıcı olarak ben gram zayıflık hissetmiyorum kulaktan dolma laflar atmayın ortaya arkadaşlar nee zaman yeni bi araç alsam satışını yapar trafikten önce lpg ciye götürür kit taktırırım ,hiç bir aracımda en ufak bi arızasını yaşamadım şimdiye kadar..

Çevrimdışı KaYa_21

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Haziran 2009, 16:55:30 »
.

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Haziran 2009, 17:01:20 »
Ön takım ve amortisörlere baktırmanı öneririm.Bide kırmızı yağ lambası hususuna dikkat edersen 150-200.000 i devirmiş 1.8 T ler yağ süzgecini tıkıyor.motor açısından pek can sıkıcı sonuçla karşılaşmayabilirsin ama yılların ve yüzlerce kilometrenin verdiği yorgunlukla yürüyen aksam bi el atmaya muhtac durumda olabilir.Allah kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip etsin :)