Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2006/2000 motor 150 beygir otomatik passat yakıt tüketimi?  (Okunma sayısı 5089 defa)

arkadaşlar aracıma lpg taktıtrmayı düşünüyorum şehir içi +50kuruş yakıyor sizin yakıt durumunuz nedir?( aracım otomatik)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt: 2006/2000 motor 150 beygir otomatik passat yakıt tüketimi?
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2012, 19:49:33 »
ş.içi 500 kuruş benzin yakıyosa iyi sağlıklı bir motorun var Lp ile 280-300 e düşecektir.

« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2012, 21:48:31 »
epey bir lpg takan firma ile görüştüm ama bir çoğu bişi yapmıyoruz yapamıyoruz dediler.yapanlarda %30 oranında en az tasarruf edersin diyorlar.2006 serisi BLR ile başlayan motor numarası lpg taktıran var mı acaba aracına? varsa ve memnuniyetlerini ve lpg markalarını yazarlarsa sevinirim.en acilinden taktırıcam referans olması iyi olacaktır benim için.tercihen ankara ilinde olması beni çok mutlu eder.saygılar.

« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2012, 22:10:28 »
elimde hangi fsi motorlara lpg takılabildiğine dair bi liste vardı, bulabilirsem size döneyim

ama onun dışında 2.0 fsi montajı gördüm, eyvallah sağlıklı falan çalışıyordu ama rölantide ve belli bir devire kadar benzinle daha sonraki devirlerde lpg ile çalışıyordu.ki kendi araçları olduğu için o kadar özenmişlerdir, bir de tık dese ayarını düzeltmişlerdir gözünün önünde sonuçta, sizin araçta mükemmel bi şekilde dahi çalışsa sürekli benzin tüketmesinden mütevellit karınız en az yuzde 30 falan değil, "en fazla" yüzde 30 olacaktır.Sistemin fiyatı ise normal sistemden daha fazla, amorti etmesi için geçecek olan süre çok fazla.bence 3 sene daha biniğ satacaksanız edeceğiniz karı peşin olarak verip taksitle geri almayın, lpg bağlatmayın derim