Gönderen Konu: 2006 model 2000 tdi passat parçaları tr de bulunmuyormuşş :S ACİL YARDIMM  (Okunma sayısı 6250 defa)

Çevrimdışı karamanli70

•  
    • Profili Görüntüle
mrb arkadaşlar amcamın oğlunda 2006 model 2000 motor tdi passat var son zamanlarda arıza ışığı yanmaya başlamış servise götürmüş orda hava depimetresinin arızalı olduğunu söylemişler  ve çok yüksek bi fiyat söylemişler sonra konyada yetkili servise götürdü ordada 2000 motor passatların tr de parçasının bulunmadığını Almanyadan getirilmesi gerektiğini söylemişler arıza lambasının yanmasının sebebinede stop etme kliperi arızalı bu şekilde klima açarsan arabanın motoru yanabilir demişler anlamıyorumm stop etme kliperi ve hava depimetresi aynı şeymi farklı bi parçaysa stop etme kliperi ne nerde bulabiliriz fiyatı ortalama ne kadar aynı şekilde hava depimetresinide nerden bulabiliriz ve fiyatı ortalama ne kadar yardım ederseniz sevinirim burada bi çare bulamadık ilginiz için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
çıkmacıları araştırmanı öneririm umarım sorun giderilir
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
nasıl olur böyle bişey, araba 65 model olsa anlarım da 2006 model arabanın parçası nasıl bulunmaz??? kuzenini yetkili servis kendine bağlamak için öyle bişey atmıştır. Ankara nispeten yakın konya'ya, gelsin Ankara'da 2.0 TDi motorun bilimum parçası var, buradan baksın hurdacıdan çıkmacıdan.

Çevrimdışı karamanli70

•  
    • Profili Görüntüle
çııkmacıdan almak istemiyorr orjinal sıfır parça almak istiyor o yüzden hiç bakmadık çıkmacılaraa orjinalde haala bulmuş değilizz konyada sormadık yer bırakmadık karaman da zaten yokk yurtdışından getirtmeyi düşünüyoruz ama bakalımm Ankarayı araştıracağız artıkk ilginiz için teşekkürler

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
çııkmacıdan almak istemiyorr orjinal sıfır parça almak istiyor o yüzden hiç bakmadık çıkmacılaraa orjinalde haala bulmuş değilizz konyada sormadık yer bırakmadık karaman da zaten yokk yurtdışından getirtmeyi düşünüyoruz ama bakalımm Ankarayı araştıracağız artıkk ilginiz için teşekkürler

Ankara Şaşmaz'da Atılgan var VW parçacısı, benim ustam önermişti orayı, zaten kendisi de VW parçası alacağı zaman oraya gider, neyse lafı uzatmadan, Atılgan hem orjinal hem yan sanayi parça getirir, ben kendi aracım için de oradan bilimum parça aldım, parça kodu verirsen sordururum elinde var mı, fiyatı nedir, getirebilir mi, ne zaman getirir gibi

Çevrimdışı karamanli70

•  
    • Profili Görüntüle
parçanın tam olarak ne olduğunu bilmiyoruzz ama havadepimetresi dedi burdaki usta havadepimetresinin ne olduğunu biliyorum onun kodunu bulabilirsem yazarımm yanlızz stop etme kliperi demiş konyadaki usta stop etme kliperi nee aynı şeymii bilmiyorum oda arızalıysa stop etme kliperi ne bilmiyorum onun kodunu bulamam bilen varsa lütfen yazsınn