Gönderen Konu: 1.9 Tdi,tek kırmızı düşünceleriniz?  (Okunma sayısı 3945 defa)

Çevrimdışı linkuei

• Profili Görüntüle
1.9 Tdi,tek kırmızı düşünceleriniz?
« : 06 Ekim 2012, 17:15:29 »
arkadaşlar bende 2000 polo 1.6 hb.8v var.lpg takalı 5 ay oldu lovato taktırdım sorunsuz bir araba.2 senedir bende araç.hanımda kullanıyor birde 1.5 yaşında çocuk var.artık polo ufak geliyo bize.passat,jetta,a4 düşünüyoum ama karar veremiyorum.günlük şehir içi git-gel 25 km yol yapıyoz ama dur kalk fazla yok.güvenli,sağlam,konforlu,biraz kuvvetli ama yakıtı çok aşırı olmayan ne önerirsiniz bu araçlardan?bir tane 1.9 tdi tek kırmızı var iş yerimde birisinde.adam ilk sahibiymiş.merak ettim sordum.Araç 120000 km'de comfortline,gümüş gri,2005 model ilk sahibi temiz bir araç.şuan satmayı düşünmüyom diyor.düşünmediğim içinde piyasasından haberim yok diyor.ama 35-40 bin arası diyolar diyor.satmayı düşünürsen talibim arabaya dedim tamam dedi.sizce ne kadar eder bu araç?birde zannedersem 110 luk araç,arkadan görüm tek kırmızı vardı yazıda söyledim ama yok diyor 6 ileri 130 diyor.bir depo mazotla 850-900 km yapıyom diyo hemde şehir içi pek inanmadım ama düşüncelerinizi bekliyorum.birde benim polo kaç para eder?şimdiden tşk sağolun...

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.9 Tdi,tek kırmızı düşünceleriniz?
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2012, 10:23:37 »
Bende 110 luk 1.9 TDI var bir depo ile şehir içi bahsedilen km yi yapiyorum..

Çevrimdışı ilkerk_58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2012, 14:00:39 »
arkadaşlar bende 2000 polo 1.6 hb.8v var.lpg takalı 5 ay oldu lovato taktırdım sorunsuz bir araba.2 senedir bende araç.hanımda kullanıyor birde 1.5 yaşında çocuk var.artık polo ufak geliyo bize.passat,jetta,a4 düşünüyoum ama karar veremiyorum.günlük şehir içi git-gel 25 km yol yapıyoz ama dur kalk fazla yok.güvenli,sağlam,konforlu,biraz kuvvetli ama yakıtı çok aşırı olmayan ne önerirsiniz bu araçlardan?bir tane 1.9 tdi tek kırmızı var iş yerimde birisinde.adam ilk sahibiymiş.merak ettim sordum.Araç 120000 km'de comfortline,gümüş gri,2005 model ilk sahibi temiz bir araç.şuan satmayı düşünmüyom diyor.düşünmediğim içinde piyasasından haberim yok diyor.ama 35-40 bin arası diyolar diyor.satmayı düşünürsen talibim arabaya dedim tamam dedi.sizce ne kadar eder bu araç?birde zannedersem 110 luk araç,arkadan görüm tek kırmızı vardı yazıda söyledim ama yok diyor 6 ileri 130 diyor.bir depo mazotla 850-900 km yapıyom diyo hemde şehir içi pek inanmadım ama düşüncelerinizi bekliyorum.birde benim polo kaç para eder?şimdiden tşk sağolun...
2005 model ilk sahibinden tek kırmızı dediğiniz araç passat mı audi a4 mü?eğer a4 ise tek kırmızı 130hp 6vitestir.passat ise 110hp 5vitestir.zaten passat ise 6vites olması 130hp olduğunu gösterir.günlük 25km dur kalk yapmıyorsanız bu araçlar bence tam size göre :tamamdir bir depo ile bahsedilen km leri yapar,dur kalkta olmayınca daha fazla gidebilir..piyasa değerleri araca göre değişkenlik gösterdiğinden bişey diyemem sahibinden com dan piyasa değerlerini analiz edebilirsiniz..

Çevrimdışı ilkerk_58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2012, 14:01:53 »
Bende 110 luk 1.9 TDI var bir depo ile şehir içi bahsedilen km yi yapiyorum..
+1  :tamamdir

Çevrimdışı linkuei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2012, 23:29:06 »
 :tamamdir

Çevrimdışı serhan61

• Yolu bilmekle yolda yürümek farklı şeylerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2012, 17:21:37 »
2005 model tek kırmızı passatlar 6 ileri ve 130 hp diye biliyorum..yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar araç büyük ihtimal exclusive donanımlıdır bunlardada genelde tek kırmızı oluyor.ayrıca bu kırmızı olayına bu kadar takmayın aracın motor kodunu öğrenin piyasada bunları boyatım 2 kırmızı diye yutturan çok.)))