Gönderen Konu: 1.8t passatımdaki yol tutuş sorunu yardım????  (Okunma sayısı 4223 defa)

Çevrimdışı mutant_amca

• VOS VOS...
    • Profili Görüntüle
1.8t passatımdaki yol tutuş sorunu yardım????
« : 08 Ağustos 2011, 01:00:57 »
arkadaşlar passatımda hiçbir yol tutuş sorunu yokken ankaradan izmir ve aydın turu yaptıktan sora yani yaklaşık 1700 km yaptıktan sora ( tab ben yapmadım bu yolu akrabanın işi için verdim arabayı) passatım geldikten sora bi laçgalık hissettim amartisorlerdemi sorun var yada rt balans mı gidik ben anlamadım .2. vitesten son gaz yaptığımda bi korkma hissi oluşuyo sanki sağa sola kaçar gibi yolda geziniyo arkadaşlar. neden dir anlamadım :( 180-200 gbi yüksek hızlarda korkutmaya başladı geziniyo yolda:(. resmen eskiden çok süratli bile gitsem böle bi his uyanmazdı bende .arabam geldikten hemen sora hissettim bunu. nedir sorun yawww :( :( :(

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.8t passatımdaki yol tutuş sorunu yardım????
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2011, 01:07:41 »
arkadaşlar passatımda hiçbir yol tutuş sorunu yokken ankaradan izmir ve aydın turu yaptıktan sora yani yaklaşık 1700 km yaptıktan sora ( tab ben yapmadım bu yolu akrabanın işi için verdim arabayı) passatım geldikten sora bi laçgalık hissettim amartisorlerdemi sorun var yada rt balans mı gidik ben anlamadım .2. vitesten son gaz yaptığımda bi korkma hissi oluşuyo sanki sağa sola kaçar gibi yolda geziniyo arkadaşlar. neden dir anlamadım :( 180-200 gbi yüksek hızlarda korkutmaya başladı geziniyo yolda:(. resmen eskiden çok süratli bile gitsem böle bi his uyanmazdı bende .arabam geldikten hemen sora hissettim bunu. nedir sorun yawww :( :( :(
bozuk yollarda kullanıldıysa araba rot falan gıtmıstır en guzelı bı rotcuya baktır sana soyler zaten hangı parcalar gıdık degısmesı gerekıyor sorun ne bi başkası kendı malı gıbı kullanmıyor hıc bır zaman  dogruda kullansa en dogrusu kendı surusun arac alısıyor ona bınınce sankı bozulmus gıbı gelıor aracın heryerı ama cekme var dıyosun mutlaka bı rotcuya ugra

Çevrimdışı passaterdem

• Küllere dönsemde , ateşim sen ol . . .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2011, 10:50:29 »
Aynı sorun bende de vardı Z rotlar ve aks körüklerini değiştirdim. 1 hafta sonra eskisinden daha fazla takır tukut ses gelmeye başladı. bu seferde amörtisörün oradaki rot kolları değişecekmiş  :( Haftasonu olsunda bakıcaz çaresine artık  :-\
Gidenlerin ardından ilk defa bakmıyorum.. Alışkın duygularım.

Çevrimdışı urald

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2011, 11:54:56 »
Benden size tavsiye ön takımda problem varsa set olarak değiştirin bu arabalar tek tek değiştirmede pek başarılı sonuç vermiyor. Periyodik olarak size teker teker her yerini değiştirtir bu benim tecrübem. Kolay gelsin. :)