Gönderen Konu: 1.6 Trendline Hantal Cocuk...  (Okunma sayısı 20314 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.6 Trendline Hantal Cocuk...
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2008, 12:48:38 »
Son süratte oyumu GTI' a veririm ya bi kere motor hacim farkı var TSI' ın farkı hızlanma bence, ,3. vitesten sonra seninki coşar kanımca... ^-^
Halil sen memnun musun Dizel Passat'tan ?  bildiğim kadarıyla 100 bg di o motorlar...

1.9 tdi 130 hp 310 n/M aracın motoru.
Gayet memnunuz arac su anda 140 bin km nin üzerinde.Özel serviste komple bakımı yaptırıldı ayrıyeten de xenon far taktık.Sıfır km gibi oldu şu anda hem performanstan hem konfordan hem de yakıttan gayet memnunuz.

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2008, 16:02:55 »
az yakıp çok giden bir araç daha üretilmedi ;)

Çevrimdışı ahmetcan

• Das Auto
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2008, 22:46:25 »
Hmm motoru kuvvetliymiş baya, Allah kaza bela vermesin. Bende daha yeni Xenon far kiti taktırdım serviste , fakat servisteki adam bizim arabanın h7 model olduğunu , park lambalarına zecoc uymadığını ,sadece normal far ın xenon olacağını söyledi.. Şu an sadece normal farlar xenon..
parklar ve selektör atarken normal far... sence normal mi ?
Dün gece rampada görmüşler seni,dağıtmışsın şanzımanı freni

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Ağustos 2008, 00:36:30 »
onlarada zenonlar beyaz sa onlarada beyaz ampul alırsın osram ın osamn ii olur diye düşünüyorum ben

Çevrimdışı ahmetcan

• Das Auto
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Ağustos 2008, 12:33:59 »
Ya o da aklıma gelmedi değil ama xenonun yanında sırıtır diye korktum biraz, sen öyle mi yaptın, ya da gördün mü hiç bi arabada nasıl duruyor ?
Dün gece rampada görmüşler seni,dağıtmışsın şanzımanı freni

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Ağustos 2008, 13:42:59 »
xenon far zaten sadece kısalar için olur.Bi-xenon taktırırsanız kısa-uzun olur.Orjinal xenon farlı otomobillerde park lambaları sarı olur zaten.Uzunlar zaten sarı.Bunu da beyaz far ampülü alarak çözebilirsiniz.Ama uzunlara almaya gerek yok pek fark ettirmiyor.Bizimkisinde uzunlar sarı far kısalar xenon.