Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: passat far değişikliği ve çözüm önerileri.  (Okunma sayısı 25446 defa)

Ynt: passat far değişikliği ve çözüm önerileri.
« Yanıtla #28 : 28 Mayıs 2008, 17:18:46 »
Nizam biraz geç oldu ama
benim scirocco ya bir tarafa 300 YTL fiyat çektiklerinde kafayı bozup magirus m 2000 minibüs farlarını bir güzel uydurmuştum gayet de iyi durmuştu bilmem faydası olur mu ?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #29 : 28 Mayıs 2008, 17:29:49 »
Nizam biraz geç oldu ama
benim scirocco ya bir tarafa 300 YTL fiyat çektiklerinde kafayı bozup magirus m 2000 minibüs farlarını bir güzel uydurmuştum gayet de iyi durmuştu bilmem faydası olur mu ?

ya uydurulmak istenilse uydurulur hala beklemedeyim babam bişey demedi valla eski arabası olup parçanın eline düşüyorsun ondan kurtulup ustanın eline o yüzden yakında bide motora el atarsam elimi ayagımı çekecem ustalardan

büyük farın yerine audi 80 alabilir abi uymaz değil
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #30 : 09 Haziran 2008, 13:51:41 »
arkadaslar geçenlerde istanbula yagan yagmurda düldülün farlar sınıfta kaldı aracın belirginliği dısında baska birşey yok kör göz geldin esenkentten beykoza otobanda bunun için ne yapabilirm farları değişme işi yattıı gibi bunun dısında yapabilecegim nedir far rolesini mi yükseltsem ve ampülleri mi değişsem ne fark yaratır bu konuda fikrini beyan edeceklere ihtiyacım var teşekkürler...

Yunus EMRE

« Yanıtla #31 : 09 Haziran 2008, 14:31:44 »
nizam denemekte fayda var. dediğin gibi roleyi yükselterek dene.
farlarını sök içini iri taneli sünger parçalarını at sabunlu suyla iyice çarkala,
inşallah faydasını görürsün :)

« Yanıtla #32 : 09 Haziran 2008, 14:39:36 »
bide roleye + yı direk aküden çektir.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #33 : 09 Haziran 2008, 14:44:55 »
nizam denemekte fayda var. dediğin gibi roleyi yükselterek dene.
farlarını sök içini iri taneli sünger parçalarını at sabunlu suyla iyice çarkala,
inşallah faydasını görürsün :)

erden deli olmak elde değil ampuller yagıslı havada kesiliyor nasıl işse onun yüzünden otobanda sert tahta vb birseyin üstünden geçtim allahtan en sagdaydım aracın altına vurdu bakacam ampülleri değişecem bide roleye baktıracam artık.... role direkt nereden enerji alıyor ki ?

Yunus EMRE

« Yanıtla #34 : 09 Haziran 2008, 14:54:39 »
geçmiş olsun. sigorta tablasından alıyordur, sen onu aküden alırsan role daha iyi çeker elektriği. madem öyle yağmurdada kötü güçlü bir sis farı taktırsana daha iyi olur.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #35 : 09 Haziran 2008, 14:57:31 »
geçmiş olsun. sigorta tablasından alıyordur, sen onu aküden alırsan role daha iyi çeker elektriği. madem öyle yağmurdada kötü güçlü bir sis farı taktırsana daha iyi olur.

uzunlarla bir sorun olmuyor galiba bütün sıkıntı kısalarda ? uzunlarda herkes sellektör yapıyor konusayım bugun elektrikçimle roleyi aküden alsın sis farı vardı bir patladı skötüm bende hem pahalı hem gereksiz çirkin bir görüntü oluyor ya... aksama bir kontrol ettireyim

Yunus EMRE

« Yanıtla #36 : 11 Temmuz 2008, 02:15:07 »
Nizam abi konuyu okudum gerçekten TR deki bu çaresizliğe küstüm artık diyecek başka birşeyim yok.Konuya limon sıktıysam özürdilerim.  :-[

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #37 : 11 Temmuz 2008, 08:52:05 »
Nizam abi konuyu okudum gerçekten TR deki bu çaresizliğe küstüm artık diyecek başka birşeyim yok.Konuya limon sıktıysam özürdilerim.  :-[

konu zaten benim parçaları zor bulmamda roka olmustu sende limola iyi olur damak zevki ne güzel

balık+roka limolu+rakı

ne özrü yigen sıkıntı yok  ;)

Yunus EMRE