Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MurdeR's MK IV Jant Günceli  (Okunma sayısı 93359 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: MurdeR's MK IV
« Yanıtla #168 : 30 Mayıs 2014, 13:58:27 »
Abi sisler icin cift kademeli krom far anahtati aldim sisler oraya bagli orjinali gibi. Sadece buton kaldi bosta pek hos durmuyor. Bos buton bulsam iki tane bile alasim var lpg anahtarini gozukmucek yani goruntuyu bozmucak siritmiycak bi yere saklayip orayi orjinal goruntusune kavustursam yeterli. Bi asr bide esp butonu alip takasim var oraya elektrik verip isiklarida yansa hos durur gibi :))))))

« Yanıtla #169 : 30 Mayıs 2014, 14:25:33 »
Abi sisler icin cift kademeli krom far anahtati aldim sisler oraya bagli orjinali gibi. Sadece buton kaldi bosta pek hos durmuyor. Bos buton bulsam iki tane bile alasim var lpg anahtarini gozukmucek yani goruntuyu bozmucak siritmiycak bi yere saklayip orayi orjinal goruntusune kavustursam yeterli. Bi asr bide esp butonu alip takasim var oraya elektrik verip isiklarida yansa hos durur gibi :))))))
ışıkla gerçekten iyi olur gören esp ve asr li sanır  ;D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
Ynt:
« Yanıtla #170 : 30 Mayıs 2014, 14:34:11 »
Dusunuyorum yani :)) dimmere baglayipta

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #171 : 04 Temmuz 2014, 04:24:51 »
kuzu bu yaz yatışta pek dolaşmaya fırsat kalmıyor bu aralar

buda bekçisi yanından ayrılmıyor altına üstüne çıkıyor başka hayvanları yaklaştırmıyor bile yanına sahiplendi arabayı baya baya :D :D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #172 : 09 Temmuz 2014, 00:41:46 »
Fırsattan istifade ön arka tamponları boyadık az bi boşlukta çok berbattılar sağa sola tıklamalar boyalardaki çatlaklar falan derken kazıdık boyayı güzelce temizledik boyadık. arka çıtalarda boyarken önce den park sensörlerinin gözlerini sökmemiştik içeri boya girmediği için bi süre sonra atmıştı şimdi söküp güzelcene boyadık kurumaya bıraktık sonra montajladık. aracın acilende bi pasta cilaya ihtiyacı var onuda boş müsait bi zamanda yapıcaz inşallah  :sevgi:

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #173 : 09 Temmuz 2014, 00:51:27 »
Maşallah, tertemiz olmuş.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #175 : 09 Temmuz 2014, 15:04:06 »
+100 :tamamdir

Ynt:
« Yanıtla #176 : 09 Temmuz 2014, 16:17:07 »
Iyi olmuş, elinize sağlık..

« Yanıtla #177 : 09 Temmuz 2014, 17:26:13 »
ama şunu söylemeden yapamayacam sanırım rengi iyi tutturamamış usta.bilgisayarla karılmadı mı boya?
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2014, 17:27:24 Gönderen: dirgin »

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #178 : 09 Temmuz 2014, 23:59:20 »
ama şunu söylemeden yapamayacam sanırım rengi iyi tutturamamış usta.bilgisayarla karılmadı mı boya?
kendimiz boyadık bizim boyayı almıştım ben rutuş yapmak için. çamurluğa bakaraktan diyorsan çamurluğun rengi farklı gri renkte ton tutturmak zaten çok  zor bişey artı plastik parça boyananlarda mutlaka ve mutlaka sırıtır sıfır arabada bile farklı duruyor tonu plastik parçanın. rengi benm beklediğimden daha iyi tuttu canlı görseniz sırıtmamış diye arabanın da cilası atıldımı arabada parlıcak  :D yorumlar için teşekkürler bu arada  :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #179 : 28 Temmuz 2014, 19:02:45 »
bi cila atalım dedik iyicene matlaşmıştı kendisine geldi rengi ufak çizikler kayboldu  >:D

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #180 : 28 Temmuz 2014, 20:21:24 »
Eline sağlık. Hangi cilayı kullanıyorsun ?
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #181 : 29 Temmuz 2014, 02:13:26 »
3M ciladan sonra akşama doğruda parlaklık koruyucu wax cila sürdüm diyonun oda baya farketti ama zahmetli biraz yapması yordu beni baya  :)