Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yine Yeni Araç Bu Kez Opel Combo 1.7 DTI :)  (Okunma sayısı 10367 defa)

Yine Yeni Araç Bu Kez Opel Combo 1.7 DTI :)
« : 23 Nisan 2012, 23:44:57 »
Tekrar merhaba arkadaşlar,yine Golf 4 alalım diye Highline'lara bakarken bu kez hafif ticari ihtiyacı doğdu kendimi Opel Combo sahibi olarak buldum. Aslında Combo çok aklımda yoktu ama araba çok temizdi dayanamadım aldım :) Aracımız ilk sahibi öğretim görevlisi yaşlı ters bir amcamdan geldi bana :) Kendisi ilk sahibiymiş galeri aracılığı ile sahip olduk. 2004 model Opel Combo 1.7 DTI City Plus olarak geçiyor. Hata boya yok,tamamen binek araç olarak kullanılmış olup servis bakımlı. Bende bundan sonra kendisini hem hafif ticari,hem de hususi olarak kullanmaya devam edeceğim. Resim arabayı aldığım güne ait,şu an tek resmi o. Yakında değişimler başladıkça yeni resimleri çeker sizinle paylaşırım.

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2012, 23:45:41 Gönderen: freegane »

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Yine Yeni Araç Bu Kez Opel Combo 1.7 DTI :)
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2012, 23:46:48 »
hayırlı olsun abi çok güzel arabadır combo :) çokta şık güle güle kullan

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2012, 23:51:25 »
gülee güle bin abicim hayırlı olsun iyi arabadır conbo motoruda iyidir biraz kurum yapar. egr yi heemen kapattırr sonre çok uraşırsın....
Exclusive Garage

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2012, 23:56:01 »
Hayırlı uğurlu olsun Gani abi güzel görünüyor  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2012, 23:56:25 »
Teşekkür ederim Hasan,aklımda Mk4 almak vardı,ticari ihtiyacı doğunca Caddy olsun o zaman dedim,bütçe yetişmeyince Combo'da kaldık :) Neyse en azından bu da Alman :) Çok fazla kullanma şansım olmadı ama yakıtı iyi gibi,750km yol yaptım (çoğu uzun) 3/4 depo yakıt harcadı. Konforu Caddy kadar olmasa da diğer ticarilerden iyi,donanımı yeterli,ABS yok ama fren mesafesi güzel. Şimdilik idare ediyoruz işte,işleri biraz arttırabilirsem seneye T5'e geçerim inşallah :)

« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2012, 00:02:00 »
gülee güle bin abicim hayırlı olsun iyi arabadır conbo motoruda iyidir biraz kurum yapar. egr yi heemen kapattırr sonre çok uraşırsın....
sağolasın Bilal'im,1.3 CDTI'la 1.7 DTI arasında çok kaldım ama hem bu arabanın temizliğine tav oldum hem de 1.7nin dayanıklılığı ve hacmine derken aldık çıktık :) EGR iptal edilecek,beyini okuduk Vmax yazılım yapılacak,özel bir harita oluşturulacak normalde 105 hp civarına çıkıyor ama benimki biraz daha ekonomik birşey olacak. 90-95 hp arası benim için yeterli. Yeter ki yakıtı düşsün :) Ticari arabayla basacak değiliz zaten :) K&N filtre siparişi de verdim,zaten bunlarla alt devirler iyice canlanacak. Ondan sonrası biraz daha görsel olacak işte. Binek tadında kullanacaz artık :) Daha iyileri,en güzelleri senin olur inşallah kardeşim

« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2012, 00:03:06 »
Hayırlı uğurlu olsun Gani abi güzel görünüyor  :tamamdir

sağolasın Gökhan'cım,bir iki fazla verdim ama bulabildiğimin en temizini almaya çalıştım. Daha iyileri sana nasip olur inşallah

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2012, 00:04:30 »
sağolasın Gökhan'cım,bir iki fazla verdim ama bulabildiğimin en temizini almaya çalıştım. Daha iyileri sana nasip olur inşallah
3-5 fazla verip düzgünün almak en mantıklısı abi uğraştığına değmez bide model yeni olunca malum parça-işçilik parasıda artıyor  :) İnşallah ilerde olur bizimde bi Combo'muz  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2012, 00:04:41 »
sağolasın Bilal'im,1.3 CDTI'la 1.7 DTI arasında çok kaldım ama hem bu arabanın temizliğine tav oldum hem de 1.7nin dayanıklılığı ve hacmine derken aldık çıktık :) EGR iptal edilecek,beyini okuduk Vmax yazılım yapılacak,özel bir harita oluşturulacak normalde 105 hp civarına çıkıyor ama benimki biraz daha ekonomik birşey olacak. 90-95 hp arası benim için yeterli. Yeter ki yakıtı düşsün :) Ticari arabayla basacak değiliz zaten :) K&N filtre siparişi de verdim,zaten bunlarla alt devirler iyice canlanacak. Ondan sonrası biraz daha görsel olacak işte. Binek tadında kullanacaz artık :) Daha iyileri,en güzelleri senin olur inşallah kardeşim

iyi iyi maaşalalh hızlı bi başlangıç olmuşş  inş daha iyi olur abi:=) emme manifoldunun delklerini büyürütsen ekonomi saglarsın yazılımdan sonra zaten iyice eko olucak:=)
Exclusive Garage

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2012, 00:06:31 »
kardeşimm hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin maaşallah  :tamamdir :sevgi:
H.G WORKS

« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2012, 00:09:26 »
hayirli olsun gani abi  :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2012, 00:10:26 »
Hayırlı olsun Gani.
Garip silindir kapağı var bunların. Portların yarısı falan kapalı. :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2012, 00:12:16 »
kardeşimm hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin maaşallah  :tamamdir :sevgi:
eyvallah kardeşim,Allah razı olsun. Cümlemize inşallah  :tamamdir

« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2012, 00:12:41 »
hayirli olsun gani abi  :)

Sağolasın Alperim  :tamamdir