Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeşillik olsun 6N2  (Okunma sayısı 8388 defa)

Yeşillik olsun 6N2
« : 21 Kasım 2007, 13:28:44 »
Görüntüde pek değişiklik yapma şansım olmadı. Amatör bi jant değişikliği, far temizliği. Tavan da hala boyanacak, yaza kaldı gibi

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Yeşillik olsun 6N2
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2007, 13:32:20 »
çok hoş alman yeşili  :sevgi: güle güle kullan tavanın boyaya ihtiyacı var gerçekten.

« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2007, 13:38:15 »
Kazasız Belasız, Güle GÜle Kullan, Tavan Halledilir kafaya takma...

« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2007, 13:39:59 »
Allah kazadan korusun.  :sevgi:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2007, 13:41:22 »
Rengi 10 numara gerçekten. Jantlar hayırlı olsun güle güle kullanın. tavan boyası için teknik hata olarak garantiden uğraşıyordunuz sonuç çıkmadımı?
birde.. fotolar balkondanmı :)
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2007, 14:41:10 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2007, 13:42:10 »
Bu Polo'cular da hastalık galiba, balkondan foto almak.  ;D

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2007, 13:44:09 »
iyi günlerde kullanın, döşemelerin açık renk olması yeşili kurtarmış bence.

« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2007, 13:44:36 »
Teşekkürler arkadaşlar. Evet sonuç alamadım :) fazla uğraşmaya da değmeyecekti. Balkon konusunda yalnız değilim demek :)

« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2007, 13:46:18 »
Balkon konusunda yalnız değilim demek :)

Yalnız değilsin evet. Birisi daha var, o biliyor kendini. Damlar birazdan zaten  :)

« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2007, 15:38:40 »
almanlarda yesili cok seviyor sanırım fıstık yesili, elektronik yesil, alman yesili vs.  :)

aracınız cok guzel gorunuyor masallah

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2007, 17:54:18 »
Aracın cok guzel güle güle kullanmak nasip etsin Allah,
Neden tavan öyle oldu ki acaba, durup dururkenmi  ??? ??? ???

« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2007, 19:14:19 »
Çok teşekkürler arkadaşlar. İyi dilekleriniz hepimiz için geçerli olsun.
Renault yetkili servisinde, fabrika hatasından verniğin bu şekilde atabileceğini söylemişlerdi. Doğuş bunu kabullenmedi. Ben de üzerine düşmekten vazgeçtim.

« Yanıtla #12 : 23 Kasım 2007, 23:10:39 »
kazasiz belasiz arkadasim, gercektende alisilagelmemis bir renk, cok fazla bilinmeyen ve piyasada cok fazlada gorulmeyen bir renk, ama hos, begendim acikcasi, guzel gunlerde kullanirsin umarim, jantlarda yakismis, hos durmus...
Tavan icin bence ugrasmalisin, gerci cok buyuk bir para tutmaz tavan boyama isi ama yinede sen bilirsin, bence hatalarini kabullenmeliler, satarlarken 40 dereden su getirip atip tutarlar ama hatasi cikinca bizden kaynaklanmadi derler, ayrica 6-7 yasindaki bir arabada boyle bir deformeyede ilk kez rastladim...
son olarak, aracinin tavaninin resimlerini sagindan, solundan, onunden, arkasindan, her yerinden hatasi gozuekcek sekilde ve resimlerin uzerinde tarih saat yazacak sekilde cekmeni onerecegim, daha sonrada boyaya goturdugunde yine tarih saatli bir sekilde cekmelisin ve tabiiki bittikten sonrada, malum burasi Turkiye ve tavani boyali arabayi insanlar alirken cok cekiniyorlar, en azindan fotograflar elinde delil olarak kalir, sende sikinti cekmezsin satarken :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #13 : 23 Kasım 2007, 23:17:11 »
kazasiz belasiz arkadasim, gercektende alisilagelmemis bir renk, cok fazla bilinmeyen ve piyasada cok fazlada gorulmeyen bir renk, ama hos, begendim acikcasi, guzel gunlerde kullanirsin umarim, jantlarda yakismis, hos durmus...
Tavan icin bence ugrasmalisin, gerci cok buyuk bir para tutmaz tavan boyama isi ama yinede sen bilirsin, bence hatalarini kabullenmeliler, satarlarken 40 dereden su getirip atip tutarlar ama hatasi cikinca bizden kaynaklanmadi derler, ayrica 6-7 yasindaki bir arabada boyle bir deformeyede ilk kez rastladim...
son olarak, aracinin tavaninin resimlerini sagindan, solundan, onunden, arkasindan, her yerinden hatasi gozuekcek sekilde ve resimlerin uzerinde tarih saat yazacak sekilde cekmeni onerecegim, daha sonrada boyaya goturdugunde yine tarih saatli bir sekilde cekmelisin ve tabiiki bittikten sonrada, malum burasi Turkiye ve tavani boyali arabayi insanlar alirken cok cekiniyorlar, en azindan fotograflar elinde delil olarak kalir, sende sikinti cekmezsin satarken :)

tam aklımdan gecenleri yazmış metin abi ama ben vidio cek dicektim :D