Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yenilikleri göstermenin zamanı geldi :)  (Okunma sayısı 14233 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: yenilikleri göstermenin zamanı geldi :)
« Yanıtla #14 : 24 Ocak 2008, 10:51:26 »
ramazan abi ellerine sağlık süper olmuş arabayla ilgileniyosun yatıp kalkıp :D 
şu mk3 karlığın resimlerini detaylı atabilirsen sewinirim bende yapacam

« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2008, 11:14:56 »
bence sadece spor yay ve düşük yanak lastik istiyo araba,jant takmasan bile olur bi süre :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #16 : 24 Ocak 2008, 12:10:25 »
güzel olmuş güle güle kullan.bencede acilen düşük yanak lastikle bi jant istiyor...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #17 : 24 Ocak 2008, 14:51:59 »
iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar...kadir mk3 gti karlık alıyosun iyi bi kaportacıya gidip ortalarından az kestirip takıyosun bişey yok yani :)

« Yanıtla #18 : 24 Ocak 2008, 15:11:12 »
güzel olmuş yakışmıs araca.
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #19 : 25 Ocak 2008, 10:51:45 »
saolun arkadaşlar..

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #20 : 25 Ocak 2008, 20:22:26 »
Güzel olmuş Ramazan eline sağlık lastiklerdeki beyaz halkalarıda çıkarman dahada iyi olmuş :tamamdir

« Yanıtla #21 : 25 Ocak 2008, 20:35:10 »
güzel olmuş hocam ama jant ve filmle çok çok daha güzel olur yolunuz açık olsun...
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #22 : 25 Ocak 2008, 20:53:36 »
Önü çok güzel duruyor benden sana bir fikir reklamcıya git bir tane güzel karakterde plakanın aynısından yaptır.Üstündekileri sök yere at yamult üstünde tepin yere sürt çiz çamurla bir torbaya koy trafik çevirdiğinde bu ne derse bagajdan çıkarıp bunu mu taksaydım de  ;) az durdurmadılar beni  ;D ön çok güzel bundan snraki işin spor yay olsun kazasız belasız

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #23 : 25 Ocak 2008, 23:14:47 »
Önü çok güzel duruyor benden sana bir fikir reklamcıya git bir tane güzel karakterde plakanın aynısından yaptır.Üstündekileri sök yere at yamult üstünde tepin yere sürt çiz çamurla bir torbaya koy trafik çevirdiğinde bu ne derse bagajdan çıkarıp bunu mu taksaydım de  ;) az durdurmadılar beni  ;D ön çok güzel bundan snraki işin spor yay olsun kazasız belasız
plaka ile düşüncelerin çok güzel :) ama onları çikartsam bile atmam :) APP yapılacak önümüzdeki hafta tamam kızmayın değiştircem plakaları yay olayına gelince yaza doru düşüyorum şimdi biras zamanı var...

« Yanıtla #24 : 26 Ocak 2008, 17:06:38 »
Ramazan maasallahi var arabanin en son gordugumden bu gune on kisminda cok guzel yenilikler yapmissin, plaka olayina gelince bence de plakalarini degistirme, tr.siz plaka gorunce arabaya cok daha saygiyla bakiyorum, ilk sahibi oldugun hemen anlasilabiliyor :) APP bastirip takabileceksen ve muhurletebileceksen olabilir bencede, jant lastik olayina da gelince bu arabaya oz, keskin, bbs tarzi bi jant takacaksan tak ama piyasada satilan ucuz jantlardan takacasan bence arabanin kalitesi dusebilir, bu benim fikrim, kusura bakma ama boylesi daha iyi :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #25 : 26 Ocak 2008, 17:14:14 »
önler 7.5j arkalar 9j,rs den daha iyi duracak bi jant tanımıyorum bu araçta :)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #26 : 27 Ocak 2008, 12:07:47 »
kt4 düşünüyorum ön 7j arka 9j BBS rs çok pahalı :(

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #27 : 27 Ocak 2008, 12:11:20 »
oda olabilir ama rs in yerini tutmuyor işte. :-\16" kt 4 önler 7 arkalar 9 fuarda 1175 ytl fiyat almıştım senin alacağın fiyat bundan uygunmu? 1000 in üzerinde 2ay geç alıp rs almayı tercih ederdim yerinde olsam.