Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeniden mk1 ( ömür biter bu araç bitmezz )  (Okunma sayısı 37649 defa)

yeniden mk1 ( ömür biter bu araç bitmezz )
« : 08 Ocak 2012, 12:36:41 »
daha önceden uğraşamadığım ve çok sorunlu olduğu için vosvosla mk1imi takas yapmıştım. uzun zamandır gördüğüm ve almak için uğraştığım mk1 i mi aldim tabi biraz zahmetli oldu ön takım amörtisörler vs vs baya bi bakım sürecinden geçti ivedik hurdacılarda alperin dükkandan ali sağolsun yardımcı oldu. bakımlarınıda koçak vw servis üstlendi çevremdeki insanlar sağolsun yardımcı oluyolar ama parça fiyatları çok yüksek  :bekleriz:  kalan eksikleride yavaş yavaş tamamlanacak şu anda muayenesi yapıldı ve ufak tefek çürüklerinden arındırılmak için kaportacıya verdim araca daha önceden kaynak değmemiş işlem görmemiş çok fazla resim çekme imkanım olmadı ilerleyen zamanlarda inşaallah daha güzel resimlerle devam ederim.
aracın özellikleri safkan darbesiz büyük kazasız bi GTI olması değişen olmadığı söyleniyor ama ben emin olamadım fakat arabada macun var :) içinde kitapçıkları eskiden yatmış vergileri vs baya bi evrak çıktı ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sanırsam ben 3. sahibi oluyorum GTI derken üzerinde fabrikasyon kamai  yazan üst ve alt yumuşak dayanıklı plastik spoiler var daha önce başka araçlarda rastlamadım. GTI direksiyon koltuklar göğüs sunroof FM kodlu şanzuman herşey yerli yerinde ama maalesef motorumuz CS kodlu 1.6 diesel ön panjurumdaki ve tamponlardaki kırmızı şerit ve çıtalarımızı söküp çalmışlar sanırım yada çoluk çocukta zarar vermiş olabilir  :(

eksiklerime gelince sırasıyla sunroof halatı logosuz panjur,far kaşı,kristal angelli artılı kara farlar, bbs rs yada ats jantlar ön çamurluk dodikleri ve sağlam bi koltuk döşemesi bu kadarcık :D

yavaştan yavaştan toparlanıyor çok şükür beklediğimden daha az çürüme olmuş sadece bagaj kapağında fazla çürük vardı oda sanırım üzerindeki spoilerden kaylanmış..

yeni stoplarımızıda taktık. şimdilik son hali böyle

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 22:43:35 Gönderen: fatih_06 »

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
Ynt: yeniden mk1
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2012, 12:52:28 »
hayırlı uğurlu olsun aracı biliyorum daha önce görmüştüm aliylede konuşmuştum kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin allah  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2012, 12:53:57 »
oooo hayırlı olsun hemide sunrooflu :) güle güle kullanın buluşmalarda görmek isteriz bu güzeli

« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2012, 13:04:08 »
allah razı olsun buluşmalara daha önce gelme imkanım hiç olmadı işten güçten dolayı ama fırsat buldukça gelmeye çalışacağım  :tamamdir

zamanla imkanlar çerçevesinde bişeyler yaparız artık arabanın marşbiyerlerinde çürükler var diğer tarafları temiz sayılır hazır soyulmuşken nelere dikkat etmeliyim bu aracın çok uzun yıllar benimle yaşaması gerekiyo sorunsuz

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2012, 13:11:01 »
doktoru gelir birazdan nick name is MK1GTI
H.G WORKS

« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2012, 13:15:52 »
forumu fazla yorum yapmadan yıllardır takip ediyorum nicknamelerin bi çoğuna aşinayım sima ve isim olmasada nick olarak neredeyse bütün mk1 sahiplerini biliyorum  :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2012, 18:13:35 »
Hayırlı olsun dostum mk1'in dilediğin gibi toplanır inşaallah. :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Ynt: yeniden mk1 ( yavaş yavaş )
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2012, 22:43:20 »

taban ve bagajın altından ve içinden hertarafını pütürledik inşaallah faydası olur ve mk1 uzun yıllar çürümez :tamamdir

Çevrimdışı golf_4

• Otomobil
    Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2012, 22:49:49 »
hayırlı olsun allah tabanını düz bastırsın
Vorsprung Durch Technik

« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2012, 22:54:01 »
hayırlı olsun allah tabanını düz bastırsın

sağolasın hepimizi allah kazadan beladan cezadan korusun.

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2012, 23:05:27 »
çok canlı olacak hayırlısıyla  :tamamdir
H.G WORKS

« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2012, 23:26:06 »
çok acelem yok hayırlısıyla olacak inşallah ama eksiğim çok be abi tamamlamak biraz sıkıntılı oluyo. aksilik gibi bide ankara karlar altında kaldı el değilmiyor son fotodaki resim 3. temizlememdi şimdi gene kar altında kaldı üşüyo garibim  :)

şimdi aracıma boya yaptırma imkanım yok o yüzden havalar biraz düzelince biraz zımpara yapıp sprey boya yardımı ile mat siyah yapsam olurmu yoksa çok sırıtıp macunlu görüntüsünden daha mı kötü görünür burda kararsız kaldım

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2012, 21:05:04 »
öncelikle bir hayırlı olsun diyem eksik kalmayım ben de atlayım konuya, vwtr.net'in eski elemanlarını görmek güzel, hehe ;D ;D
abi sprey boyayla araba mı boyanır gözünü sevem? bırak macunlu dursun, araba güzel görünüyor, muhtemelen geri dönüşsüz bişey değildir bu sprey boya işi de yine de bence bulaşmamak lazım...

« Yanıtla #13 : 18 Ocak 2012, 21:07:23 »
hadi hayırlı olsun umarım dilediğiniz gibi bişey ortaya çıkarırsınız takipteyiz :)