Gönderen Konu: Yeniden Jazzblue Mk4 Golf'üm :) Güncel resimler sayfa 6'da..  (Okunma sayısı 29621 defa)

Çevrimdışı mk_ank

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeniden Jazzblue Mk4 Golf'üm :)
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2014, 22:28:09 »
Aynı bu şekilde yapılı bir araçta arka paçalık görmüş ve çok yakıştırmıştım. Düşünülebilir. Maşallah güzel araç. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :melek:

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2014, 22:57:32 »
Aynı bu şekilde yapılı bir araçta arka paçalık görmüş ve çok yakıştırmıştım. Düşünülebilir. Maşallah güzel araç. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :melek:
Valla hiç denk gelmedim öyle bir resme araca bulabilirsen daha net bir fikir olur ya  :o
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı mk_ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Şubat 2014, 19:46:12 »
Canlı trafikte görmüştüm ben 1 ay kadar evvel..

Böyle birşey :)
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2014, 19:48:01 Gönderen: mk_ank »

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2014, 22:06:22 »
V6 ek de hosuma gidiyor cok pacalik dusunulebilirim anteni ufaltmak benimde aklimda yapicagim bikac sey daha var yaza kadar egzos kafalari gibi  ;)
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Şubat 2014, 22:58:06 »
Çıtaların boyanması ne kadar farkediyor araca. İç konsoldan foto da eklerseniz :)

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Şubat 2014, 23:40:25 »
Çıtaların boyanması ne kadar farkediyor araca. İç konsoldan foto da eklerseniz :)
İö konsoldan da eklerim tabi ki foto güncellemem de içerden de bi kaç resim çekerim.Aracı 130 binde aldım şuan 137 binde direksiyon simiti orjinal sadece üst kısımlarında soyulma var azıcık beni rahatsız etmiyor hayatta kaplamam uzun bir süre daha idare eder.Zaten km bib azlığını belli ediyor kaplatsam km düşürülmüş denir  ;D vites körüğünün derisi eskimişti onu yeni orjinal golf 4 deri aldım.Koltuklarında ne bir deforme ne bir yırtık ne bir sigara sönüğü yok en gıcık olduğum şey.Tek sıkıntı kapı kolları kumaşlarının salması genel sıkıntı biliyosunuz  >:( şuanlık bişey yapamıyorum ona
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Şubat 2014, 23:45:22 »
İö konsoldan da eklerim tabi ki foto güncellemem de içerden de bi kaç resim çekerim.Aracı 130 binde aldım şuan 137 binde direksiyon simiti orjinal sadece üst kısımlarında soyulma var azıcık beni rahatsız etmiyor hayatta kaplamam uzun bir süre daha idare eder.Zaten km bib azlığını belli ediyor kaplatsam km düşürülmüş denir  ;D vites körüğünün derisi eskimişti onu yeni orjinal golf 4 deri aldım.Koltuklarında ne bir deforme ne bir yırtık ne bir sigara sönüğü yok en gıcık olduğum şey.Tek sıkıntı kapı kolları kumaşlarının salması genel sıkıntı biliyosunuz  >:( şuanlık bişey yapamıyorum ona

Döşeme değişikliği yaptıracaksın üstad :) Direksiyonu da deri boyası ile boyayabilirsin. Soyulmanın derecesine göre de önce zımpara sonra boya. Ben 2. kez boyadım çok avuçiçi kullanıyorum o yüzden boya gidiyor. Bulaşma falan olmuyor. Hem parlak deri daha şık duruyor. Kaplama işine girme :)

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Şubat 2014, 23:49:07 »
Yok zaten bende genelde soyulma olmuyor sürekli takipteyim çevirmelerden sonra bakıyorum avuç içlerime siyahlık filan yok bende avuç içi kullanıyorum hep bakalım biraz daha gitsin olmazsa artık dediğin yolu denerim.Kaplama hayatta yapmam zaten  :tavazn:
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #22 : 25 Şubat 2014, 00:38:51 »
kaplama değil de yahu bu carubun hazır direksiyon deri kılıflarından aldım.  6 aydır bagajda.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Şubat 2014, 08:37:28 »
kaplama değil de yahu bu carubun hazır direksiyon deri kılıflarından aldım.  6 aydır bagajda.

Bence güzel durmuyor onlar.

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Şubat 2014, 12:06:34 »
Bende beğenmiyorum ya Tolga abi çok kaba görünüyorum hemde direksiyon çok kalın olduğu için çok güvenli tutamıyorum gibi hissediyorum  :(
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Şubat 2014, 14:02:27 »
Bende beğenmiyorum ya Tolga abi çok kaba görünüyorum hemde direksiyon çok kalın olduğu için çok güvenli tutamıyorum gibi hissediyorum  :(

Yok o konuda şüphe etme çünkü dokusu yumuşak olduğu için avuca daha iyi oturuyor :) Kayma riski azalıyor.

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Şubat 2014, 14:53:21 »
Polo 6n2 vardı bende bilirsiniz onların direksiyonları 80-90 binde dökülüyo ve baya baya dökülüyo ona deri kılıf almıştım onda memnundum ama onun direksiyonu biraz daha inceydi sanki o yüzden çokta kalın ve görüntü kötü olmasını istemiyorum biraz da  ;)
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #27 : 25 Şubat 2014, 18:40:45 »
ben direksiyonun göbeğine dayıyorum ellerimi. hava yastığı üstüne (direksiyon 3 kollu tabi). bir de çevirirken zaten genelde tek el avuç içi kullanıyorum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.