Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yenı üye yeni polo 6n  (Okunma sayısı 28031 defa)

Ynt: yenı üye yeni polo 6n
« Yanıtla #42 : 16 Temmuz 2007, 11:05:22 »
Polo Cup'lar oluyor ya, internet aracılığıyla araçları inceleyebilir,  onlara yakın bir araç çıkartabilirsin  ;)

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #43 : 16 Temmuz 2007, 12:03:51 »
Polo Cup'lar oluyor ya, internet aracılığıyla araçları inceleyebilir,  onlara yakın bir araç çıkartabilirsin  ;)
vallahi kafamda standart goruntuden uzaklasmadan sportıf bı arac yapmak gecıyo.bakalım fınansmanı ayarladık mı en kısa zamanda yapıcam

« Yanıtla #44 : 16 Temmuz 2007, 12:08:28 »
Tabiki bunları yapmak için, ayrılan bütçe de önemli. Yapacağın çalışmaları bekliyoruz  ;)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #45 : 16 Temmuz 2007, 12:10:55 »
Oz jantlar iyidir kardeş hiç bozma :D

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #46 : 16 Temmuz 2007, 12:51:36 »
Oz jantlar iyidir kardeş hiç bozma :D
saolasın kardesımız sadece goruntu dusunuyor galıba.oyuzden keskın dıyor. :)

« Yanıtla #47 : 17 Temmuz 2007, 19:45:28 »
Bencede keskinler cok guzel goruntu veriyor araca ama bende olsam bu oz.lari cikarip yerine keskin asla koymam :) arabani yaparken kendini fazla yipratma Faruk, yavas yavas, en basindanda seni en cok uzen kafana en cok takilan konuyla basla :)
Boya kaporta durumun nedir bilmiyorum ama, farlari tam oturtup guzelce rengini cilayla yada yeni boyayla ortaya cikardiginda benim fikrim ist.da senden krali yok derim :) sadeliktende hem kendin hemde araban icin sakin sasma, neticede hergun polislerle ugrasmak zorunda kalmassin... yineliyorum, her turlu yardima acigiz, elimizden geldigi kadariyla...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #48 : 17 Temmuz 2007, 21:36:32 »
Bencede keskinler cok guzel goruntu veriyor araca ama bende olsam bu oz.lari cikarip yerine keskin asla koymam :) arabani yaparken kendini fazla yipratma Faruk, yavas yavas, en basindanda seni en cok uzen kafana en cok takilan konuyla basla :)
Boya kaporta durumun nedir bilmiyorum ama, farlari tam oturtup guzelce rengini cilayla yada yeni boyayla ortaya cikardiginda benim fikrim ist.da senden krali yok derim :) sadeliktende hem kendin hemde araban icin sakin sasma, neticede hergun polislerle ugrasmak zorunda kalmassin... yineliyorum, her turlu yardima acigiz, elimizden geldigi kadariyla...

Metin abim çok teşekkür ederim dediğin gibi yavas yawas yapacağız bu arabayı,boyanın durumu fazla iyi değil abi ihtiyacı var paslanmalar başladı görünen yerlerdekiler ufak belki ama görünmeyenler tehlike yaratabilir.farları dert etmiyorum kaportaya girdiğinde hepsini düzelticeğm.arabanın sadeliğini hiç bozmayı düşünmüyorum sade ama görüntüsü ilginin yoğunlaşacağı biaraba olcak bakalım zamanla:)kral konusuna gelince neden olmasın.. :D ne zman buluşacağız..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #49 : 17 Temmuz 2007, 21:38:29 »
Aynı renge boya. Gavurlarınki gibi parlasa yeterde artar bile. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #50 : 17 Temmuz 2007, 21:42:49 »
vallahi kafamda renk değiştirmek var ferrarı lacıvertı düsünüyorum..

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #51 : 18 Temmuz 2007, 03:21:01 »
O  nasıl oluyormuş öle?  ???

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #52 : 18 Temmuz 2007, 08:41:28 »
renk k
O  nasıl oluyormuş öle?  ???
renk kataloğu var elımde ordan sectım parlıment mavısı gıbı renk ona yakın diyebiliriz.

« Yanıtla #53 : 18 Temmuz 2007, 09:05:10 »
O renk fazla masraf açmaz sana, aracına da çok yakışır.

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #54 : 18 Temmuz 2007, 09:08:42 »
O renk fazla masraf açmaz sana, aracına da çok yakışır.
saolasın firestarter beyaz jantlada birbirini tamamlayacağını düsünüyorum..

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #55 : 23 Temmuz 2007, 20:21:03 »
Bende de Sonar Angel-Eye var ama iyi oturdu, seninki normal değil arkadaşım. Boyadan sonra baktır. Bu Sonar'larda tek sorun ön panjurun köşelerinin, sinyalle tümleşik farlar yüzünden vidalanamaması. Yapıştırmak zorunda kaldık. Diğer bir çözüm tamponun çıkarılarak panjurun vidalanması ama far değiştirmek için kimse tamponunu sökmek istemez  :)
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.