Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da  (Okunma sayısı 163614 defa)

Ynt: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da
« Yanıtla #210 : 30 Aralık 2012, 10:41:31 »
tekrardan geçmiş olsun caner inşallah bişey çıkartmaz daha hayırlısıyla sorunlardan arındın mı kafan rahat eder benim canım sıkıldı yazdıklarını okuduğumda sinir bozucu bi durum he unutmadan farların hayırlı olsun smoked oluşuda ayrı bi güzel olacak beyaza yakışır iyi günlerde 
metin

« Yanıtla #211 : 30 Aralık 2012, 16:04:48 »
mis mis :sevgi: hayırlı olsun caner

« Yanıtla #212 : 30 Aralık 2012, 18:04:19 »
Caner selam. Geçende Kadir Usta' nın oradaydım, sizinkilerle tanıştım. Senin aracı da gördüm hayırlı olsun tekrar. Nasıl Kadir Usta yla aranız nasıl? Memnun kaldın mı? Ben oradayken araç çalıştırılıp elektrikçiye götürüldü en son. Gördüğüm kadarıyla biraz sabırlı olman gerekecek Caner ama sonunda inşallah gönlüne göre olacak.  Kolay gelsin şimdiden.

« Yanıtla #213 : 30 Aralık 2012, 18:20:38 »
olaylar olaylar :D bi yandan bunların şimdi ortaya çıkması daha iyi olmuş. ilerde bu arızalar tek tek çıksa, her biri ayrı zahmet olurdu. böyle bi kerede hallolur inşallah :)

haklısınız hepsi bi elden cıkıyor ilerde tek tek uğraşmaktansa yolda kalmaktansa herşeyi bilip dört dörtlük hale getirip binmek daha mantıklı  :)

:sevgi:

adam calısıyor ya

ne çalışması nizam abi ya hep babam koşturuyor.onada zahmet oluyor valla mk1 biraz yorucu bi araç nazlı bir araçmış valla  :)

tekrardan geçmiş olsun caner inşallah bişey çıkartmaz daha hayırlısıyla sorunlardan arındın mı kafan rahat eder benim canım sıkıldı yazdıklarını okuduğumda sinir bozucu bi durum he unutmadan farların hayırlı olsun smoked oluşuda ayrı bi güzel olacak beyaza yakışır iyi günlerde 

saolasın metin abi gerçekten herşeyin üst üste gelmesi biraz  can sıkıcı bi durum.ama hepsi hallolacak şeyler cok sükür...farlar panjur felan süpriz cıktı abi hiç aklımda yoktu bi anda aldık gitti inş yakışacak.

mis mis :sevgi: hayırlı olsun caner

saolasın şafak

Caner selam. Geçende Kadir Usta' nın oradaydım, sizinkilerle tanıştım. Senin aracı da gördüm hayırlı olsun tekrar. Nasıl Kadir Usta yla aranız nasıl? Memnun kaldın mı? Ben oradayken araç çalıştırılıp elektrikçiye götürüldü en son. Gördüğüm kadarıyla biraz sabırlı olman gerekecek Caner ama sonunda inşallah gönlüne göre olacak.  Kolay gelsin şimdiden.

selam burak saolasın teşekkür ederim.öyleymiş babam bahsetti görüştüğünüzü,tanıştığınızı.kadir ustayla aramız oldukça iyi Allah razı olsun ondan da bizi tanıstırdıgın için senden de valla.yoksa biz hala uğrasıyorduk ustalarla.gerçekten bahsettiğin kadar iyi bir usta. araç o gün çalıştı çalışarak geldi fakat belki farketmişsindir rölanti sorunu vardı elektrikinin işleri yoğun olduğu için eve getirmiş babam arabayı yarın bırakcaz inş elektrikciye.rölanti valfine gelmeyen elektrik bulunacak inş.sonra tekrar ziyaret etcez kadir ustayı...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #214 : 30 Aralık 2012, 18:23:49 »
Caner büyük geçmiş olsun kanka en yakın zamanda yollara dönersin İnşallah LPG'yi sökmen gerçekten çok iyi olmuş sevindim senin adına bene klasik bulunmaz araçlara LPG takmak kaliteyi düşürmekten başka bir işe yaramıyor  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #215 : 30 Aralık 2012, 18:58:17 »
Memnun kaldığına çok sevindim. Rolanti sorununun bahsi geçti. Ben de benim aracın kapı kilit ve fitilleriyle uğraşıyordum, biraz canım sıkkındı o yüzden açıkçası senin aracın ayrıntılarına çok dikkat kesilemedim. Ama bilahare Kadir Usta dan gelişmeleri öğrenirim. Bu arada baban maşallah çok genç ben başta ağabeyin zannettim. Kendisi de baya bir golf hastası bu arada, böylesi bir durum büyük şans, dayanışma ruhu içerisinde her zorluğun üstesinden gelirsiniz :tamamdir iyi akşamlar.

« Yanıtla #216 : 30 Aralık 2012, 21:06:50 »
Caner büyük geçmiş olsun kanka en yakın zamanda yollara dönersin İnşallah LPG'yi sökmen gerçekten çok iyi olmuş sevindim senin adına bene klasik bulunmaz araçlara LPG takmak kaliteyi düşürmekten başka bir işe yaramıyor  :tamamdir
saolasın Gökhan inş en kısa zamanda yollarda olucaz ama sanayi yollarında  :) kaporta boya işlerine başlicam göze hoş gelmiyor şuan araç tadını alamıyorum bakarken  :) lpg yi baştan bi hata yaptık ama simdi sadece benzinli  hatta;

;D ;D

« Yanıtla #217 : 30 Aralık 2012, 21:09:25 »
Memnun kaldığına çok sevindim. Rolanti sorununun bahsi geçti. Ben de benim aracın kapı kilit ve fitilleriyle uğraşıyordum, biraz canım sıkkındı o yüzden açıkçası senin aracın ayrıntılarına çok dikkat kesilemedim. Ama bilahare Kadir Usta dan gelişmeleri öğrenirim. Bu arada baban maşallah çok genç ben başta ağabeyin zannettim. Kendisi de baya bir golf hastası bu arada, böylesi bir durum büyük şans, dayanışma ruhu içerisinde her zorluğun üstesinden gelirsiniz :tamamdir iyi akşamlar.

saolasın burak ilgin için çokçok teşekkür ederim.babamdan bulaştı zaten bana golf hastalığı çocukluktan beri golf 1-2-3 binince dolayısıyla hastalık oldu kaldı.  :) maşallah de valla 44 yaşında babamda ama göstermiyor herkes abi kardeş sanıyor bizi  :) babam bukadar ilgilenmese ben hiçbirine yetişemem vakit ayıramam benim gündüz boş vaktim ve izin alma şansım olmuyor.cumartesi yarım gün pazar tam gün izinliyim  :(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #218 : 30 Aralık 2012, 22:43:15 »
Valla kanka ben çekiyorum MK-I'i trafikten bu yaza boyattırayım falan diyordum ama farklı düşünceler var kafamda uzun süre yatırıcam gibi okul bitince askerlik arasında boyattırayım diyorum  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #220 : 07 Ocak 2013, 14:02:34 »
artik ciksin yollara :)

(zincir taksanda cabrio cik)

« Yanıtla #221 : 07 Ocak 2013, 16:12:25 »
az kaldi Caner biraz daha sabir :)
artik ciksin yollara :)

(zincir taksanda cabrio cik)

az kaldı abi rölanti  sorunu çözülmedi rölanti sensöründen de değilmiş  araç şuan kartal da şehit ustada cumartesi bıraktık hafta içi sakin kafaya halledip teslim edeceğini söyledi.tekrar k jetten süphelendi kadir usta.ve şehit ustaya yönlendirdi en kısa zamanda hallolacak inş abi.

« Yanıtla #222 : 07 Ocak 2013, 17:27:04 »
resim varmı?

« Yanıtla #223 : 11 Ocak 2013, 12:59:48 »
az kaldı abi rölanti  sorunu çözülmedi rölanti sensöründen de değilmiş  araç şuan kartal da şehit ustada cumartesi bıraktık hafta içi sakin kafaya halledip teslim edeceğini söyledi.tekrar k jetten süphelendi kadir usta.ve şehit ustaya yönlendirdi en kısa zamanda hallolacak inş abi.

??