Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni GOLF MK3 Sportline 10.ve 11. sayfa ;)  (Okunma sayısı 67062 defa)

Ynt: Yeni GOLF MK3 Sportline ;)
« Yanıtla #14 : 21 Mayıs 2009, 14:15:03 »
Güzel yapmışsın aracı, fotolarda güzel, güle güle kullan.
Fakat mod dan önce pis fotolarını koyup moddan sonra tertemiz daha düzgün fotolarını çekmişsin, dikkatimden kaçmadı değil  8)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #15 : 21 Mayıs 2009, 14:25:51 »
Güzel yapmışsın aracı, fotolarda güzel, güle güle kullan.
Fakat mod dan önce pis fotolarını koyup moddan sonra tertemiz daha düzgün fotolarını çekmişsin, dikkatimden kaçmadı değil  8)

teşekkür ederim ama bn moddan önce arabanın resimlerini hiç çekemdim fırsatım olmadı bunları bile geçen pazar dolaşırken tesadüf makina yanımdaydı o zaman çekip koydum bak üzerinde sahibinden.com'un damgası var fotoları araba halen internette adam daha ilanı kaldırmamış :)

« Yanıtla #16 : 21 Mayıs 2009, 14:48:49 »
teşekkür ederim ama bn moddan önce arabanın resimlerini hiç çekemdim fırsatım olmadı bunları bile geçen pazar dolaşırken tesadüf makina yanımdaydı o zaman çekip koydum bak üzerinde sahibinden.com'un damgası var fotoları araba halen internette adam daha ilanı kaldırmamış :)

Anladım, bende takılıyorum öylesine  :)
İlan sitesinde şikayet butonuna tıkla, aracın satıldığını belirt, kaldırırlar...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #17 : 22 Mayıs 2009, 09:13:27 »
Gerçekten çok hızlısın hayırlı olsun. Ama şu var ki yapacakların kafanda belli ise 1 ay müddet iyi bir zaman. Sende bunu gerçekleştirmişsin. Nazar değmesin. Hakkını vermişssin. Kazasız belasız binersin inşallah.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #18 : 22 Mayıs 2009, 09:20:44 »
Gerçekten çok hızlısın hayırlı olsun. Ama şu var ki yapacakların kafanda belli ise 1 ay müddet iyi bir zaman. Sende bunu gerçekleştirmişsin. Nazar değmesin. Hakkını vermişssin. Kazasız belasız binersin inşallah.

teşekkürler sanırım dediğin gibi oldu diğer golfüme yapadığım şeyleri bunda gerçekleştirdim :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #19 : 22 Mayıs 2009, 14:41:25 »
4x 100'e mi döndürsem ben de jant bulamıyorum arkadaş, zorla borbet takacam düz kapak. :)

5 bijonlar hep Mercedes'lerden çıkma 112.5 falan oluyor ölçüsü. Flanş falan ile takmaya da sıcak bakamıyorum bir türlü. KT1 desen onun da 5x100 ü yok. :D Borbete kalıyorum hertürlü ben haha. :D

1 ayda ne güzel hale getirmişsin tek eksiğin düşürmek. Raceland coilover falan alabilirsin aslında 199 euroya. 2 senede bi jant takamadım ben. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #20 : 22 Mayıs 2009, 16:25:34 »
5 bijonlar hep Mercedes'lerden çıkma 112.5 falan oluyor ölçüsü. Flanş falan ile takmaya da sıcak bakamıyorum bir türlü. KT1 desen onun da 5x100 ü yok. :D Borbete kalıyorum hertürlü ben haha. :D

1 ayda ne güzel hale getirmişsin tek eksiğin düşürmek. Raceland coilover falan alabilirsin aslında 199 euroya. 2 senede bi jant takamadım ben. :)

JANTLARI DEĞİŞTİRDİM BBS RS ALDIM DÜN :) ÖNLER 7.5x16 arkalar 9x16 ORTASINI HARDAL SARIYA BOYATMAYI DÜŞÜNÜORUM AMA BAKALIM DAHA KARAR VERMEDİM 2 KAPAK EKSİK HER ŞEYİ TAMAMLAYIP ÖYLE TAKICAM DEDİĞİN GİBİ  coilover FALAN KOYMAYI DÜŞÜNÜORUM BNDE AMA ŞU JANTLAR TAKILINCA DURUMA GÖRE HAREKETE GEÇECEM ARTIK :) BBS KAPAK BULAN OLURSA DÖNSÜN HEMEN :) :o

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #21 : 22 Mayıs 2009, 17:10:13 »
  yok subayevlerinde bi iki poz almıştım ama bn kalabadayım

hehe sokaklar tanıdık geldi de... ben de yeni apartmanlar yapıldı ya aşağıda, başgimpa açıldı altlarına, o sokaktayım... galerilerin filan olduğu sokak...
 o zaman
Keçiören buluşması flan mı istesek? :p

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #22 : 22 Mayıs 2009, 17:16:34 »
hehe sokaklar tanıdık geldi de... ben de yeni apartmanlar yapıldı ya aşağıda, başgimpa açıldı altlarına, o sokaktayım... galerilerin filan olduğu sokak...
 o zaman
Keçiören buluşması flan mı istesek? :p

HEHEH OLABİLİR KEÇİÖRENDE BAYAA Bİ GOLF var İŞ YAPAR ŞÖYLE 15-20 ARABA Bİ TURLAMAK FENA OLMAZ  :saygılar

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #23 : 23 Mayıs 2009, 00:28:43 »
bu jantlar artık satıldı en kısa zamanda bbs rs ile piyasadayım  :saygılar 8) :D

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #24 : 26 Mayıs 2009, 17:00:12 »
O zaman yeni fotolarını bekliyoruz merakla ;)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #25 : 26 Mayıs 2009, 17:01:49 »

Bence gerek yok Borbet falan takma. Ama yinede sen bilirsin tabi.

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #26 : 26 Mayıs 2009, 20:28:42 »
Araç gerçekten muhteşem olmuş hemde böyle kısa sürede allah nazarlardan esirgesin fotoları bekliyoruz merakla... :saygılar

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #27 : 29 Mayıs 2009, 19:22:42 »
yeni bbs rs jantların ilk halleri bunlar bugün jantları söktüm parçaladım aslında böylede takılabilrdi ama bn biraz değişiklik yapcam yakında yeni halleri ile burda....:)