Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni golf 2 eklendi  (Okunma sayısı 7376 defa)

Ynt: Yeni golf 2 eklendi
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2009, 21:34:37 »
slm beyler dayanamadım ıs yerınden kacak gırdım.golf 2 nın goguste bulunan kultablası ve ustundekı 2cm lık bosluk (sanırım kasetlık)bırlıkte cıkartılıp 6 ınc veya 7 ınc lık tv konulabılırmı.sızler ne dersınız.degerlı yorumlarınızı beklıyorum
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #15 : 14 Mart 2009, 22:25:49 »
cok güzel olur biz uyguladım bi abimizin arabasına 8inclk

cuk die oturdu

« Yanıtla #16 : 15 Mart 2009, 13:12:56 »
Ahmet'in memleketten.hoşgeldin abi.parça lazım olursa ahmetle görüş.

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2009, 16:19:09 »
tekrardan hoşgeldiniz araç çok güzel gözüküyor ancak bence ön camdaki şerit güzel olmamış zevk meselesi tabiki hayırlı yolculuklar dilerim yeniden...

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2009, 16:39:50 »
merhaba hos geldiniz.
televizyon konulabılır ama Arabanın orjinalliginın bozulacagını dusunuyorum... ve birde ve takmak istediginiz yer çıkartılmıyor Direk aşagıya kadar sokuluyor  o yuzden Takmak ıstedıgınız yere işlem yapmak zorunda kalırsınız monte edilecek boyutta kesilmesi gerekir...
,...,,,

« Yanıtla #19 : 15 Mart 2009, 22:17:02 »
kardeslerim hosbulduk.oncelıkle degerlı yorumlarınız ıcın sagolun.ınanın sızlerın yorumları buradakı ustalara 10ceker.cunku hepınız bırer vw cılgınısınız.hangi usta bu aracları sızler kadar ıyı tanıyo kı.cam fılmını 3 gun once kazıdım.zaten aracımın eskı sahıbını hatırlatan tek o vardı. onuda degıstırmıs olduk.parca konusunda ahmetimle goruselım tabıkı.sızlerınde eksıklerı varsa haberım olsun.malum burda tırcılık baya ıyı ıslıyo.herkes eksıklerını yazsın ben buradan bakayım.benımde sıze katkım olsun dımı:)

« Yanıtla #20 : 15 Mart 2009, 22:56:11 »
ahmeti tanıyomusun?

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #21 : 16 Mart 2009, 20:42:23 »
haftanın  volkswageni  bu  agbi  arabanın içi  çok  iyi  görünüyor  vites  topuzu  el freni  ve  döşemler  orjinal mi?
çok güzel  araban var Allah  kaza  bela vermesin güle güle  kullan

TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #22 : 17 Mart 2009, 02:11:31 »
ahmetimi tanımıyorum emırhanım.sızlerı kendıme yakın gordugumden.ama hepınızı tanımak ısterdım.aracta degısen yok.turboda ufak sorun var 150 masraf cıktı.maddı ımkansızlıktan duruyo.aracın sahıbınden de ılanı var.erdem kardesım bılıyo.durumlar sıkısık.ınsallah satmayız hayırlısı.  :'(

« Yanıtla #23 : 17 Mart 2009, 02:31:14 »
arkadaslar size sormak istedim.bır arkadasımda golf 2 tdi var.benım araca kıyasla kalkıs performansı daha ıyı son hızıda.madem gtı ye bınemıyoruz bu araclarımızın performansını nasıl artırırız.arkadasım golf 3 mazot pompası takmıs,ıntercool takmıs,turbosunu elden gecırtmıs.farkın sebebı bu dıyo.sızler bu uygulamalardan yaptıgınız bıldıgınız varmı.bu uygulamaların faydaları zararları neler.konuyu ınceleyıp yorumlarsanız sevınırım. (emırhan ozele cvp attım)

« Yanıtla #24 : 17 Mart 2009, 12:06:02 »
mk3 mazot pompası takan parçacı galiba kırmızı mk2 ismi yavuz ahmet anlatmıştı bana arabası çok iyi gidiyomuş...

« Yanıtla #25 : 17 Mart 2009, 18:42:24 »
emırhan  saat 20.00 da msn deyım goruselım sımdı bı ısım var. :tamamdir