Gönderen Konu: YENİ ARACIM ARKADAŞLAR ANCA ÇEKEBİLDİM FOTOLARI :-))  (Okunma sayısı 12228 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: YENİ ARACIM ARKADAŞLAR ANCA ÇEKEBİLDİM FOTOLARI :-))
« Yanıtla #28 : 16 Haziran 2010, 01:37:56 »
rs 1 zaten şart oğlu şart ama ats cup benim pek hoşuma gitmio ne yalan söleyeyim buldum hatta bunları almadan önce ama borbetler daha güzel durdu  :)

ats cup'ları golf I ve II'lere yakıştırıyorum ben ama kesinlikle başka bir araçta kötü duruyorlar, BBS RS1 klasik bir jant, o dönem alman arabalarının geneline gidiyor, ama bir golf II'de veya E30 M3'de olacak ki tadından yenmez oluyor. Borbet bence artık uzak durulması gerekir hale geldi, çin malı ucuz çakma borbet'ler piyasaya girdiğinden beri accent, megane, focus gibi alakasız arabalarda daha doğrusu çakal taksilerde gördükten sonra bizim gibi arabasına düşkün, elit modifiyeden anlayan insanların araçlarına kesinlikle yakıştıramıyorum.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 16 Haziran 2010, 01:38:52 »
aynen katılıyorum ağzınıza sağlık  :D :D bugün tampon altı boyandı zaten arka balon tampon da geldi oda boyandı yarın takılıyo inşallah  :) :)

hocam kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın umarım  :tamamdir fotolarını bekliyorum aracın

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 16 Haziran 2010, 01:40:50 »
batıkentte süzülüyodun bu gün  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Haziran 2010, 10:21:14 »
batıkentte süzülüyodun bu gün  :D
Yardırsaydın arkasından  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 16 Haziran 2010, 12:07:43 »
Yardırsaydın arkasından  :)
görüşüyoruz zaten Yasin abiyle kasmaya gerek yoktu  ;)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Haziran 2010, 00:11:31 »
kardeşim borbet derken şuan aracımın üzerindeki jantlardan bahsetmiştim orjinal germany borbet yani bu daha hoşuma gitti bende ats cup dan  vazgeçtim bunu taktım  :) :) ama golf 1 de dediğin gibi daha ii duruo  :tamamdir

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Haziran 2010, 00:13:52 »
bi kaç aracı benzinde mahfettim remzii batıkent de  :) :) insan bi haber verir beraber süzülürdük batıkent semalarında  :D :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 17 Haziran 2010, 10:25:01 »
kardeşim borbet derken şuan aracımın üzerindeki jantlardan bahsetmiştim orjinal germany borbet yani bu daha hoşuma gitti bende ats cup dan  vazgeçtim bunu taktım  :) :) ama golf 1 de dediğin gibi daha ii duruo  :tamamdir
tamam o zaman ya kusura bakma  :-[

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Haziran 2010, 20:22:04 »
hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin öncelikle.Biz sen gelmeden arabanın yeni halini görmüştük Hamit'ten,hatta espiri yapanlar bile olmuştu araba sevinmiştir senden gitti diye falan,araba sakız gibi duruyo maaşallah.Birde film çektirisen tadından yenmez.Hamit'in sözü vardı gelince buluşacaktık artık nasip bakalım ankara'ya gelince birkaç tane golf'ün yan yana fotoğrafını çeksem benden mutlusu olmaz heralde.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Haziran 2010, 01:36:29 »
eyvallah kardeşim teşekkür ederim evt öle oldu biraz  :D :D.... o zaman zabırsızlıkla bekliorum sizleri ankaraya bi golf manyağı olarak her türlü çılgınlığa hazırım   ;D biraz daha değişiklikler oldu aracımda ön tampon altı boyandı arka balon tampon oldu oda aynı şekilde alt tarafı boyandı far kaşı takıldı  en kısa zamanda yeni fotoları tekrar yayınlayacağım  ... evt film eksik şu an yavaş yavaş bütün eksikleri tamamlıyorum kardeşim inşallah bu arabaya bu plakaya yakışanın en iyisi olacak  :)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 21 Temmuz 2010, 00:43:34 »
araçç yanıyoorr banada ön balon tampon şart olduu fazla olan varsa alablirimmm:) arkalara kamberr nasıll verdilerr kaça mal oldu:)
Exclusive Garage