Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Sharan'ı olan arkadaşları arıyorum.  (Okunma sayısı 11717 defa)

VW Sharan'ı olan arkadaşları arıyorum.
« : 19 Mart 2009, 22:07:41 »
Sharan'ı olan arkadaşları bekliyorum.Biliyorsunuz Türkiye'de sınırlı sayıda var.

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Ynt: VW Sharan'ı olan arkadaşları arıyorum.
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2009, 11:03:57 »
Sharan'ın arka bagaj VW amblemini aramıştım da hiç bi yerde bulamamıştım.
Gerçekten çok az var galibaa.
Aracının fotoğraflarını bekliyoruz hado dostum.
Paylaş bizimle.
Aramıza hoş geldin.  :sevgi: :sevgi:
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2009, 00:29:14 »
Sağol ama araç Almanya'da...Ama Shran'ın bütün parçalarını Doğuş OTO Maslak'ta bulabilir.Veya sipariş ettirebilirsin.

« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2009, 00:30:28 »
Unutmadan ben şu an Türkiye'deyim Foto çekemem...

« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2009, 00:46:23 »
Türkiyenin neresindesin ??
Hado arkadaş söyle ilini,biz gelelim foto çekmeye :D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2009, 14:15:07 »
Sharan TR de hiç yok dencek kadar olanlarda gümrükten alınma yada yurt dışından dönüş yapmış gurbetçilerimizde oluyor...

2 yıl önce yaz tatiline gelen bir misafirimiz sharanla gelmişti minik bir kaza atlattı sol farı kırıldı.. Doğuş otodan istemiştik almanyadan sipariş geçilecek 1 ayı bulur demişlerdi ve fiyat hiç sormayın o paraya araç boyuyolar burda... :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2009, 13:42:48 »

fiyat hiç sormayın o paraya araç boyuyolar burda... :D

;D ;D
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2009, 01:28:59 »
Arkadaşlar Sharan kullandınızmı bilmiyorum ama kullanırken çok zevk alacagınız bir araç.Hem Jeep gibi hemde spor araba kadar seri.(ama şunu belirtmeliyim Sharan aile arabasıdır.)Türkiye'deki bazı fırsatçılar çok pahalıya satmaya çalışıyorlar ama satamıyorlar.arabayı övüyorlar patron arabası jeep falan filan vs.vs.vs.  Tamam araç gerçekten güzel ama abartıp mılletın duygularını somürüyorlar.Almanya'da 7.000€ olan Sharan Türkiye'de 30.000TL ile 45.000 TL buyrun Milletimizin aç gözlülüğüne bakın ucuza satsalar herkes alır bu araçları....

Çevrimdışı Gurbetseli

• Yanlizca VW
« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2009, 02:06:57 »
Arkadaslar sharan Cok güzel Araba ben kullandim yaklasik 3 ay felan yanilmiyorsam 174 beygir civarindaydi tam hatirlamiyorum... asiri derecede benzini iciyor.. helede otomatik vitesse iciyor iciyor..Allahtan benim degildi.. calistim firmanindi .... daha sonra amcam aldi saharan dizel 116 Beygirdi türkiyeye izne gitti cok menmundu araba full denilebirlidi yanlizca deri koltugulari eksikdik.. yanlis hatirlamiyorsam 8 koltuklu cift kilima hem yolcular ayarliyabiliyor hem söför otomatik vitesti bende kullandim ama menmun kalmadim ben araba 1 tonun üzerinde 116 beygir yetmiyor cekmiyordu kasayi ani sollamalarda felan yokk!!! iyi degildi.. bu anlattigim 1996 modeldi izinden geliriken yolda kalmisti otomatik vites (P) de takili kalmis gecmemis.. (D)vitese  ama 1,8, 1,9  veya 2,0 süper güzel bide sanirim 2,8 vardi 174 beygir olan hizi atikligi süperdi Arabadan büyük münibüsten kücük sanirm 8 koltuktu güzel bence fiyatlari pahali degil 3 bin den basliyor Berlinde isderseniz
www.mobile.de veya www.autoscout24.de burdan hem arabalara hemde fiyatlara bakabilirsiniz...
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2009, 02:11:31 Gönderen: Gurbetseli »
Web Siten
[/font]

« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2009, 09:34:17 »
sharan hakikaten çok güzel araç gümrükte eskiden çok oluyordu ama hepsi ağır kazalı idi hafif kazalı yok denilcek kadar az ben ilk kasasının tipini sevmiyorum özellikle 2004 modeller çok hoşuma gidiyor bu arada izmirde vr6 olanı var çok güzel araç parça olayı ise doğuş oto 2 haftada getiriyor ;) TR ye hiç gelmemiş parçaları getirttiğimiz için ordan biliyorum :saygılar
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #10 : 12 Kasım 2009, 13:51:34 »
Çiftleştirmek içinmi arıyorsunuz?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #11 : 12 Kasım 2009, 14:08:55 »
İlker abin aldığı damadın akrabalarında vardı  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2010, 00:21:43 »
Çiftleştirmek içinmi arıyorsunuz?

:) çiftleştirmek için değilde.daha .çok Sharan'ın kullanıcılarına ulaşmak için.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2010, 01:39:21 »
Bizde insanız ya, bizimde faydamız dokunur belki :)
Yanlış anlamayın kötü niyetli yazmamıştım onu da :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..