Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: "35AN1072"  (Okunma sayısı 9863 defa)

Ynt: Buda Benim Yeni Aldığım 2004 Model Polo'mm
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2010, 10:35:56 »
Teşekkür ederim dostum jant düşünüyorumda ilk işim bi golf 5 teyibi almak kasetçalarla olmuyo :) Ama terettütte kaldım bi arkadaş can bus sistemi var sorun çıkarır fln dedi ama bakalım çıkarmazsa ilk işim o :) Çıtaları boyatmayı hiç düşünmedim aslında bi kaç kez görmüştüm beyaz çıtalı poloda hoşuma gitmemişti ama bakalım bi araştırayım ona göre yaparım bişeyler:)
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...

« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2010, 23:32:18 »
Teyp al tabi almışken de usb girişli al yoksa benim gibi her yeni çıkan şarkıda boyna cd yapmak zorunda kalırsın  ;D
bence çıtalar boyansa daha iyi durur bi bütünlük oluşur aracında  :tamamdir

« Yanıtla #16 : 16 Mayıs 2010, 00:26:41 »
Teyp alıcamda orjinal olsun istiyom orjinaldende usb yok yaparım ya cd sorun olmaz ;D Çıtaları boyatıcamda jant koyduktan sonra boyatırım araba yapılı olunca çok yakışıyor belli olmaz belki böylede boyatırım :)
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2010, 00:28:20 Gönderen: onurgunay35 »
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...