Gönderen Konu: vw GOLF MK1 CABRİOLET...(candy)  (Okunma sayısı 71860 defa)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
Ynt: vw GOLF MK1 CABRİOLET...yellow candy
« Yanıtla #42 : 29 Ağustos 2009, 23:54:59 »
Dost acı söyler  ;)
haklısın gökhan dost acı söler ve bence sölemeside lazım selçuğa bu konuda ve her konuda güvenim sonsuzdur... :tamamdir :saygılar

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 29 Ağustos 2009, 23:57:47 »
Görmedim yakından ama ATS  13 14 15 16 var. Bunlar pek ats gibi durmuyor zaten. Replika olarak okadar çok çeşit varki BBS in parçalı olarak bile çok replikası var.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 30 Ağustos 2009, 00:04:46 »
haklısın gökhan dost acı söler ve bence sölemeside lazım selçuğa bu konuda ve her konuda güvenim sonsuzdur... :tamamdir :saygılar

Eyvallah sağol erdinçcim.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 30 Ağustos 2009, 00:12:01 »
Görmedim yakından ama ATS  13 14 15 16 var. Bunlar pek ats gibi durmuyor zaten. Replika olarak okadar çok çeşit varki BBS in parçalı olarak bile çok replikası var.
haklısın ben yıne yakından bakar foto çeker inceler buluruz artık  ;) :tamamdir

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 30 Ağustos 2009, 00:17:38 »
Ok.

Jant okadar çok çeşit varki ....
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 30 Ağustos 2009, 22:03:56 »
jantlar ıtalyan melber marka olabılır.

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Ekim 2009, 18:49:04 »
bugun arabamızı kışlık bakıma aldık...
arka tamponu yenıden taktık.üstümüzü kapattık tente bakımı yapılıyor,ats ler temızlendı parlatıldı lastıklerını beklıyor,vwtr sticker yolda gelıyor....
en kısa zamanda fotolar yolda.... :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Ekim 2009, 19:07:42 »
bugun arabamızı kışlık bakıma aldık...
arka tamponu yenıden taktık.üstümüzü kapattık tente bakımı yapılıyor,ats ler temızlendı parlatıldı lastıklerını beklıyor,vwtr sticker yolda gelıyor....
en kısa zamanda fotolar yolda.... :tamamdir
Çabuk hadi fotoyu bekli,yoruz bu arada tente bakımı derken abi sıfırdanmı yaptırıyorsun tenteyi yoksa yama falanmı benimde tenteye bakım yaptırmam lazımda  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 13 Ekim 2009, 20:21:03 »
Çabuk hadi fotoyu bekli,yoruz bu arada tente bakımı derken abi sıfırdanmı yaptırıyorsun tenteyi yoksa yama falanmı benimde tenteye bakım yaptırmam lazımda  :tamamdir
şimdilik tentenın sagı solu yapılo ama ben sıfır istıyorum ve ingilterede orjınal yapan bı fırm buldum onla baglantıya gecmeye calısıyorum..

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 24 Kasım 2009, 19:58:18 »
bugun kamei kaput ustu ruzgarlık taktık aracımıza,ön panjurumuzu ön logo dahil siyaha boyadım..fotolar en kısa zamanda yolda arkadaşlar..ve sadece bagajımı mat siyaha boyatmayı düsünüyorum sizce nasıl olur?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 24 Kasım 2009, 20:37:54 »
bugun kamei kaput ustu ruzgarlık taktık aracımıza,ön panjurumuzu ön logo dahil siyaha boyadım..fotolar en kısa zamanda yolda arkadaşlar..ve sadece bagajımı mat siyaha boyatmayı düsünüyorum sizce nasıl olur?
Hadi ne zamandır foto yüklediğin falan yok valla noldu dedim yeni malzemeler hayırlı olsun ama bagaja bence hiç elleme orjinal kalsın daha iyi  ;)

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 24 Kasım 2009, 21:54:02 »
Hadi ne zamandır foto yüklediğin falan yok valla noldu dedim yeni malzemeler hayırlı olsun ama bagaja bence hiç elleme orjinal kalsın daha iyi  ;)
ben zaten orjınalden yanayım ama gokhan bagaj cok cızildı bı operasyon sart oldu bence ,bende boyarken mat sıyah olsunmu dıe dusundum cunku kendı rengını cok zor tutturabılecekler burda ister istemez daha kotu sırıtıcak ...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 24 Kasım 2009, 22:11:02 »
ben zaten orjınalden yanayım ama gokhan bagaj cok cızildı bı operasyon sart oldu bence ,bende boyarken mat sıyah olsunmu dıe dusundum cunku kendı rengını cok zor tutturabılecekler burda ister istemez daha kotu sırıtıcak ...

Abi siyah olursa bence dahada berbat olucak benim sana tavsiyem şu olsun sen bagaj kapağı üzerindeki bütün yazıları sök VOLKSWAGEN GOLF vs bütün yazıları sök macunla kapat sonrada üzerine arabanın renginde boya attır birkaç ciladan sonra zaten hemen hemen aynı tonaj tutturulur eğer renkler aynı koddaysa ve tonajları tutmuyorsa bu arabanın renginin solmasındandır cilayla giderilebilir stoplarıda yeniledinmi mis mis  :sevgi:

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 04 Aralık 2009, 22:30:07 »
bir kaç foto yenı halımızle;arkadaşlar telefonla cekmek zorunda kaldım bıraz kalıtesızler ve araba bıraz kırlı bunlarla idare edelım sımdılık,en kısa zamanda ayrıntılı ve net fotolar yolda...

arabanın durdugu yerde cok sevdıgım bır klasık hastası olan arkadasımın evının garajı butun bos zamanlarımda burdayım içerde 1950 model ustu acık bır MG var onla ugrasıyoruz..ve daha ne araçları var anlatamam sizlere onun için ayrı bır konu açmam lazım...