Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859118 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #126 : 02 Haziran 2009, 17:58:15 »
 Gökhancım sakın aracı iterek yerinden kımıldatıyom deme bana :) Çalıştırdınızmı sonunda kumruyu bakem..

Video sistelerini dolaşırken gökhanın rally yaptığı yıllarda çok özel çekimlerini buldum... As sonra,,, Flash Flash,, Şok Şok Şok....

http://www.izlesene.com/video/arabalar-desing-by-vw-golf-mk1-cabrio-acemi-cekim--/946632
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2009, 19:24:15 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #127 : 02 Haziran 2009, 19:56:32 »
Gökhancım sakın aracı iterek yerinden kımıldatıyom deme bana :) Çalıştırdınızmı sonunda kumruyu bakem..

Video sistelerini dolaşırken gökhanın rally yaptığı yıllarda çok özel çekimlerini buldum... As sonra,,, Flash Flash,, Şok Şok Şok....

http://www.izlesene.com/video/arabalar-desing-by-vw-golf-mk1-cabrio-acemi-cekim--/946632
Ya abi n yazıkki itleyerek dolaştırıyorum daha hiç çalışmadı çalıştıramadık :(Bizim sitedeki çocuklara itlettiriyorum bide camdan çıkıp''İTN ULAN  BEN SİZİ AZMI GZDİRDİM DİYORUM ARKADAN CEVAP GLİYOR YAA BEN DAHA BU ARABAYA HİÇ BİNMEDİM BENDE SUS BAKİİM BÜYÜYÜNCE BİNERİN İT '' ;D Yaaa o videoyu arkadaş çktyi çook önceeden yakalandıktan 1ay sonra ama aam gibi vido ç.ekmiyolark illa şıımarıcaklar b keresinde başım arıyodu bunlar gene şımarıyo bunları inirdm küçük sanaynin önünde hadi minübüste bağırında göriyim dedm bastım gçtm ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #128 : 02 Haziran 2009, 19:58:27 »
Seni nasıl unutabiliriz.
Cabrio bu her an çıkabilir :D
Vallahi öyle zamanında o kadar gezdim ama en çok yanyana gelmek istediğim bir Ersan abinin MK 1 GTI bide Cabriolar ;)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #129 : 02 Haziran 2009, 21:14:01 »

hehe, iyiymiş, gökhan bu sefer hayatta unutulmazsın olum...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #130 : 03 Haziran 2009, 00:20:49 »
hehe, iyiymiş, gökhan bu sefer hayatta unutulmazsın olum...
Ya bırak abi ya mahalldeki çocuklar bi tur attır dediler baksana nasıl şımarıyolar keratalar ama Allah razı olsun bi kere eve yakın bir yerde yolda kaldım ıssız bir yer diye brandayı falan yırtarlar dedim bırakmıyayım aradım geldiler itledik yavaş yavaş :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #131 : 03 Haziran 2009, 14:29:53 »
Gökhan ve Çetesi :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #132 : 04 Haziran 2009, 10:48:27 »
Gökhan ve Çetesi :)
Çete kelimesi yanlış oldu sangi maganda yada holigan gibi Gökhan ve İp....ri  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #133 : 05 Haziran 2009, 11:06:14 »
.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2010, 10:16:32 Gönderen: GolfMk1Cabrio »

« Yanıtla #134 : 22 Haziran 2009, 13:57:48 »
yazık cok yormusun aracı videoda dikkatli sürüşler kimsenin gazına gelme

Boya ve Bas beni dior okdr maş.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #135 : 24 Haziran 2009, 00:08:10 »

Eyw. abi saol evet biraz fazla yoruldu ee bi kadının bi kocası olur ama babam bindi abim bindi babamın arkdaşları düğünler için istedi kısmetse küçük bir rezerve düşünüyorum

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #136 : 24 Haziran 2009, 14:56:04 »

15" ats ler var OLDSCOOL olcak lastikler çamurluk içine girmez... Gİrsede bidaha çıkmaz :P

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #137 : 24 Haziran 2009, 23:29:56 »
15" ats ler var OLDSCOOL olcak lastikler çamurluk içine girmez... Gİrsede bidaha çıkmaz :P
Neden abi çamurluk içlerini oydursak lastikler girmezmi çamurluklara bizim MErcedeste ne kadar ağır yük binerse binsin ama giriyo çamurluk içlerine hiç problem yaratmıyo çamurluklar çok ince ama bir okadarda sağlam tabiki :D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #138 : 25 Haziran 2009, 15:56:35 »
Sen oydur güzelce bi bakalım nasıl gircek ET20 Jantlar mk1 e görelim :D

« Yanıtla #139 : 30 Haziran 2009, 11:31:04 »
gökhan güzel araç bende babama yalvarıyom banada al bi mk1 die ama gökhan kaç yaşındasın bide arabayı iyi bir boya atttır... keyifli sürüşler
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 22:10:05 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.