Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859049 defa)

Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #42 : 28 Aralık 2008, 01:30:46 »
bence bu arabayı senin altından direk almak lazım,18 yaşını doldurup ehliyetini alana kadar...

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #43 : 28 Aralık 2008, 14:38:57 »
Gökhan resimleri aynı msj içinde toplamaya bak parça parça dağıtma ve msjların resimlerin altında kalsın konu hakkaten dağılabiliyor.....

Cabrio63 ben Gökhanla ve babası ile msndende olsa görüşüyorum... İnan bana Bu mk1 gökhanda durduğu sürece emin ellerde...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #44 : 28 Aralık 2008, 15:44:20 »
nedemek şimdi bu ??? Pek anlayamadımda ???

Böyle kaçırdım, böyle gidiyo owww, ehliyetsiz araba kullanıyorum, mükemmelim uçarım kaçarım kızlar hasta zart zurt yerine, sadece otomobilini tanıt. "illegalite" bu oluyor işte.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #45 : 28 Aralık 2008, 21:35:25 »
rahatsızlık verdiysem kusura kalma abi ama herkesin bölümü kendine diye düşünüyorum
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #46 : 28 Aralık 2008, 21:37:55 »
herkezin bölümü kendine tabi ona bişi diyen yok zaten biraz daha derli toplu olmanı istio osman abi anladınmı ucmaktan kacmaktan vazgecmini demek istedi :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #47 : 28 Aralık 2008, 22:02:23 »
abilerim valla herkesten özür dilerim size söz çok daha sorumluluk sahibi olucam ve daha derli toplu olucam bana güvendiğin içinde çok teşekkürler ersan abi ve diğer tüm vwtr üyeleri :tamamdir

« Yanıtla #48 : 29 Aralık 2008, 00:02:53 »
ehliyetsiz araba KULLANMA!!!

« Yanıtla #49 : 18 Ocak 2009, 13:14:02 »
araban cok guzel kazasız belasız ama ehlıyetlı kullan derım senın yasında bende oleydım ama asla ehlıyetsız cıkmadım trafıge kullanmayı etmeyı ogrendım cıkardım bahcemde arabayı yıkar soker takrdım herseyını ama asla ehlıyetsız trafıge cıkmadım ...en kotu sey bıgunara sokakta gıderken onune ufak bı cck atladı carptın cck oldu allah korusun kasten adam oldurmege gırıor bunun sucu ben konusuorum burda okdr buyuk dıılım burda bır cok abımız var 19 yasımdaım bnde ama bılınclı olmaklazım hayat var bunun ucunda
Muratcan Karabıyık
Istanbul

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #50 : 20 Ocak 2009, 14:13:21 »
ya dogru soluonda bızm buralarda hep acıklık alan avucumun ıcı gıbı bılıom bıtek caddeye cıkıom ıste oyle yerlerde gezıom sanayı fln...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #51 : 11 Mart 2009, 23:20:48 »

İşte benim ATS Cuplar yeni gelen lastikler çok yakar hemde çok sürter dedi babam bide sizlerin fikirlerini alıyım dedim resim pek net değil gece yarısı uyuyamadım merak ettim dok aklet balkona çıktım ve bi tnecik fotosunu çektim merak etmeyin yakında yenileride gelicek  :tamamdir Yeni gelen lastikler 195/50/15 eskiler ise 185/55/15 sizce hangisini takmalıyım daha az sürtmesi için he bu arada jantların dördüde 7 J keşke arkalara 7.5 J yada varsa 8 j takabilseydim yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler saygılar  :sevgi:

« Yanıtla #52 : 12 Mart 2009, 00:02:49 »
vallahi kardeş cahil aklı bende ehliyetsiz cok araç kullandım yanlış anlama kendimi övdügümden degil şehir dışına bile cıktım yagmurluhava cevirme olmaz die ama sana sadece şunu söyleyeyim polis yakalasa işlem başlatsa sicilin bozulur ilerki hayatını çok etkiler bu allah göstermesin birinin canına bı zarargelse allah muhafaza hem sen hem arabanın ruhsattaki sahibi kimse belki babandır ve yine babanın hayatı yanar magdur parası bi kan parası isteyecek olsa enaşagı 150.000 ytl den başlar fiat,manevi duyguların ne kadar güçlü bilemem ama ahiret hayatında yanar bilirsin belki adam öldürenle intihareden cennete giremeyecektir yani senbirisinin canına zarar versebne kadar haklı olursan ol suçlusun budurumda  gel gerisini düşünbakma kendim sana diorum ama bende az degildim bendecokdeli doluydum he başıma bişe gelmediyse bu ustalıktan veya cok bilmekten mi ?yoo hayır kesinlikle büyüklerimizin duasıdır beni koruyan yada yolda yürürken dilenciye verdigimiz bi sadaka eminolki senne kadar ustaolursan ol kontrolsende degil seni yaradanda

« Yanıtla #53 : 12 Mart 2009, 00:18:01 »
bak ben de ehliyetsiz 3 sefer polise yakalandım biri amcamın escor tuydu ve hiç paniklemeden durdum gelen memur tabi ilk olarak ehliyetruhsatı sordu hiç gık mık etmeden ehliyetim yok beyazeşyaservisinde calışıyorum bitane tanıdıgın makinası na bakmaya gıdıyorum arabayıda amcamdan caldım dedim he buarada bizim araçlarda hep takım çantası mevcuttur polis bidaha kalkısmayayım die biraz korku verdikten sonra simdi hemen evine gidip arabay bırak bidaha görürsem baglarım seni nezarete alırımö diyip gönderdi yani demek istedigim hep dürüstolun polise karşı ve cahillik yaptıgınızı ama ve zibidilik yapıomus gibi bi izlenim vermemeye dikkat edin zaten poliste pek ugrasmak istemeyecektir ta bi istisnalar hariç hee sanaarabayı surme lafım hala gecerlı ama kendimden biliyorum yine sürersin fakat dikkatli ve tehlikelerin olmadıgı yerlerde sür derim maksat olurda başına polis olayı gelirse bu şekilde davran

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #54 : 12 Mart 2009, 00:28:03 »
     benim de birkaç tavsiyem olacak. bizde bu yollardan geçtik (marifet değil, cahillik). insan o yaşlardayken ve de arkadaşları da yanındayken daha dikkatsiz oluyor. marşa basmadan önce saniyenin 1/10 u (burada gene matematikçiliğim tuttu) dalgınlık senin ve arkadaşlarının, hatta çarptığın kişilerin hayatına mal olabilir; kendini geç, hayatına mal olduğun veya sakat kalıpta ömür boyu gözünün önünde duran dostlarının vicdan azabıyla yaşamayı bir göz önüne getirebilirsen gereken kararı vereceğine inanıyorum.
      bu arada araba sevdamı nasıl geçirecem dersen ehliyetli büyüklerinle boş alanda bu hevesini dizginleyebilirsin. ;)