Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 858975 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2008, 19:35:32 »

pardon daha temın olmadı  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #15 : 09 Kasım 2008, 00:18:18 »
Mahkeme değilde Hastanede bitmez inşallah sıkıyosa tut flm hızlı kardeşlerimizden kendince..Dikkatli sürüşler

+1

Aramıza Hoşgeldin Gokhan Kardeşim...  Bizim bursadaki ekip akrabalara bi iletelim seni, mazallah aman yaşında daha genç, sıkıyosa tut şeklinde giderim diyosun kendi canını falan yakarsın, hadi onuda bırak baskalarının canınıda yakarsın, canavarının canınıda yakarsın, sabret biraz al ehliyetini kimse tutamasın seni...

Şaka diyorum ama dikkat et kendine yinede, otomobil sadece gazlamak değil, kurcalamak,elektrik ögrenmek, mekanik ögrenmek, şanslısınki bunları en iyi kurcalayıp ögrenebileceğin bir otomobil markasına sahipsin...

Kendine iyi bak...  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #16 : 13 Aralık 2008, 21:51:37 »
Of yandım benya ne kadat salağım ikizime arabayı verdim eve götür diye hava atarken polise yakalanmış babam tutturdu arabayı satıcam diye nabıcamya  :'( golfüm olmassa ben ölürüm :saskin:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 13 Aralık 2008, 22:38:45 »
Tutanak nedir....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #18 : 13 Aralık 2008, 23:27:59 »
Eee büyük sözü dinlememek, haketmek...
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #19 : 14 Aralık 2008, 01:05:59 »
Bu havada cabrionun havası böyle olur...
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #20 : 14 Aralık 2008, 02:01:10 »
yazık bizim gencimiz sabretmeyi bilmiyor abilerim bize anamız babamız bos yere dememiş zamanında bekle ehliyetini al araba senin aslında doru sölenen bir laf ehliyetsiz araba kullanmak iş diil tmm bende kabul ediorum arabayı ehliyetin kullanmadıgını ama böle polis durumlarında adam sana bişi dedinmi ehliyeti cakıcaksın alnına

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #21 : 14 Aralık 2008, 19:21:08 »
ya abi iyi hoşta ya dedimki ikizimdir babama yaptı kaç kere 20 sefer arabayı kaçırdı golfü kaçırdı mercedsi kaçırı partner vardı onu kaçırdı neyse dedim babamız güvendi çok seviyorum diye bana arabayıda verdi al dedi artık senin bikere bile polise yakalanmadım 2kere ondada ikna yeteneğimi kullandım bana yapmaz kelek dedim zalim felek görünce polisi korkmuş sokak arasına girmiş tam çıkarken polis girmil  araya yakalamış bu ikizim tam aptal ya :t

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #22 : 14 Aralık 2008, 19:24:24 »
öteki büyük abim ehliyetsiz nerlere gidiyodu bişey olmadı bu ikizim varya tam zararya arabaya abim bindi götürcektik tırn tırn çalışmadı ikizim dedi boşuna uğraşma karbıratör tıkandı çalışmas abim dedi gökhan sen geç anlarsın dilinden araba tanı tabi sahibini bi kerede çalıştırıdım valla ^-^  aldım ikizimi yolda sürekli bağırıyom bütün yoldakilerde bana bakıyo of ya inşallah satmaz arabayı

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #23 : 14 Aralık 2008, 19:28:33 »
abilerim bi hayalim var tamirciliğide elektrikçiliğide bu arabada öğrendim 2 senede sanayide çalıştım az çok yaşıma göre bilgim var şu anda organize sanayide meslek lisesinde elektrik bölümünde okuyorum hayalim bi aksesuar dükkanı açmak dükkanın önünede bi tane cabrio bir tanede dx koymak soranlara laf olsun arabalarım yani canlarım satılık deyil bakılıktır ama nazar deydirmemek şartıyla  :sevgi:

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #24 : 15 Aralık 2008, 13:04:28 »
sen farklı bı aracı gormussun ben golfu bursaya hıc getırmedım..

senin aracın çok benzeri vardı bursada beyaz rieger body.
sahibindende ilanı vardı bir ara.
hatta burayada konusu açılmıştı o araçtır.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #25 : 18 Aralık 2008, 01:46:50 »
heycan yapma bu kadar genç :) sakin ol :D

« Yanıtla #26 : 18 Aralık 2008, 19:49:26 »
ula ben 16 yasımdan beri tarfikte dolastım bi kez yakalanmadım sende ehliyeti alana kadar cıkma araba ustune cek gusel bi garaja yatır arabayı arada bir piyasaya cık arac mimlşendigi zaman işin yas :t

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #27 : 18 Aralık 2008, 20:27:09 »
12 yaşında öğrenmiştim araba kullanmayı..ehliyeti almadan 2 hafta önce trafiğe çıkmaya başladım oda kısa mesafede sadece..Hiç trafiğe yakalanmadım, ehliyeti aldım ilk haftası polis çevirdi muayenemiydi trafik sigotasımı nyim eksikti arabayı bağlıyolardı az daha :)
Babam hep der herşeyinzamanı var, herşey vaktinde güzel sabretmeyi bil...Şimdilerde o günleri oturup konuştuğumuzda o kadar iyi anlıyorumki, gerçekten şu an osa o 2 hafta bile kullanmazdım ehliyetsiz..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..