Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859119 defa)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio (Prof Foto Çekimleri)
« Yanıtla #1764 : 31 Ağustos 2011, 21:30:02 »
:) çin mallarında 2 parça 3 parça olayı yok . Keşke olsaydı diycem ama çok iyi şeyler duymadım onlar için. Cesaretli olmak lazım takmak için .
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #1765 : 31 Ağustos 2011, 22:14:22 »
Hmm... :o
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #1766 : 01 Eylül 2011, 01:37:34 »
:) çin mallarında 2 parça 3 parça olayı yok . Keşke olsaydı diycem ama çok iyi şeyler duymadım onlar için. Cesaretli olmak lazım takmak için .
Tam tersine abi X-treme'deki Volkan ab,yle muhabbet etmiştik bu konuda oda orjinal RS için cesaret ister diyodu  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1767 : 01 Eylül 2011, 01:39:25 »
Oyle cabriyolarinizla sekil yapmayin adamin asabini bozmayin bizimde canimiz cekito sonra olmuyo ama  :bekleriz: :tamamdir
Kim beni gezdircek kim kim  :p
Abi bizim kimseye şekil yaptığımız yok MK1'lerin kendisi şekil biz biraz kıvam veriyoz hepsi o kadar  :) 2 MK1'de genelde bende duruyo şuanda ikiside kapımın önünde yatıyo daha temin beyazla geziyodum  arkadaştan çok ben biniyorum  benim GT'yi ara sıra çıkartıyorum bu gece biraz gezdirdim benim kızı genelde pamuk prensesleyiz  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1768 : 01 Eylül 2011, 01:40:20 »
mükemmel kardeşim süpersin allah nazarlardan saklasın  :tamamdir
Saolasın Hamit abim  :)

« Yanıtla #1769 : 01 Eylül 2011, 02:01:27 »
Bursaya yolumuz duserse gezdirde bizde old school feelingimizi yasayalim . Napalim bende bahceye ciktim acik hava gokyuzunde yildizlar elmali nargilemide yaktim keyif yapiyorum ...ustu acik open air misalii  :saygılar
"Hurdalarin Efendisi"

« Yanıtla #1770 : 01 Eylül 2011, 02:23:31 »
ses sistemindende bahset biraz gökhan onun fotosu yok mu :D

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #1771 : 01 Eylül 2011, 10:16:11 »
Tam tersine abi X-treme'deki Volkan ab,yle muhabbet etmiştik bu konuda oda orjinal RS için cesaret ister diyodu  :D

:) Fotoğraf gönderirdim sana ama moralin bozulur :) Neyse . Ben orjinal RS i çok iyi test ettim. Onun üstüne jant sadece schmidt var bana göre.

Resimleriniz çok güzel maşaAllah arabalarınıza kardeşim. inşaAllah daha iyi hale getirirsin arabanı ilerde.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1772 : 01 Eylül 2011, 14:36:21 »
Bursaya yolumuz duserse gezdirde bizde old school feelingimizi yasayalim . Napalim bende bahceye ciktim acik hava gokyuzunde yildizlar elmali nargilemide yaktim keyif yapiyorum ...ustu acik open air misalii  :saygılar
Bekleriz abi zaten genelde geceleri çıkıyoruz gündüzleri işten başımızı kaldıramıyoruz heleki ben  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1773 : 01 Eylül 2011, 14:38:14 »
ses sistemindende bahset biraz gökhan onun fotosu yok mu :D
Aga yapotık bişeyler ya geçen seferkinden çok daha net temiz ve tok bir ses sistemine sahip oldum diyelim  :) Yeni teyp+Yenisub+Yeni amfi+ön 2 hoparlör arka 2 hoparlör full değişti anlıycağın bide tweeter alayım diyom ama çok kulak iğneliyo oda bana gelmiyo ben sesi açtımmı aynaların titrediğini görüyom o bana yetiyo  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1774 : 01 Eylül 2011, 14:40:01 »
:) Fotoğraf gönderirdim sana ama moralin bozulur :) Neyse . Ben orjinal RS i çok iyi test ettim. Onun üstüne jant sadece schmidt var bana göre.

Resimleriniz çok güzel maşaAllah arabalarınıza kardeşim. inşaAllah daha iyi hale getirirsin arabanı ilerde.
Bekliyorum o dediğin fotoyu Selçuk abim moral falan bozmaca yok sen abimizsin en iyisini bilirsin bize yol göstercen yok öyle moral bozma falan  :) Bu arada iyi dileklerin için çok teşekürler elimizden geldiğince orjinale sadık kalmaya çalışıyoruz bazı konularda yardımına ihtiycaım olucak bilhassa tente konusunda kısmetsse önümüzdeki yaz boya düşünüyoruz ama hayırlısı  :sevgi:

« Yanıtla #1775 : 02 Eylül 2011, 00:40:15 »
Aga yapotık bişeyler ya geçen seferkinden çok daha net temiz ve tok bir ses sistemine sahip oldum diyelim  :) Yeni teyp+Yenisub+Yeni amfi+ön 2 hoparlör arka 2 hoparlör full değişti anlıycağın bide tweeter alayım diyom ama çok kulak iğneliyo oda bana gelmiyo ben sesi açtımmı aynaların titrediğini görüyom o bana yetiyo  :D
kolonların mıttse yada uzerınde tweteer varsa bence baska tweter koyma dedıgın gıbı kulak tırmalıyo sonra:) kızınada masallah kazasız belasız cezasız kardesım allah tekerını ters baktırmasın:D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1776 : 02 Eylül 2011, 00:58:08 »
kolonların mıttse yada uzerınde tweteer varsa bence baska tweter koyma dedıgın gıbı kulak tırmalıyo sonra:) kızınada masallah kazasız belasız cezasız kardesım allah tekerını ters baktırmasın:D
Midd değil kanka ama dediğin gibi üzerinde tweeter var benim subwoofer çok sert vuruyo belki ilerde subwooferı değiştiririm biraz daha net ses alabilmek için  :) Eyw. kanka iyi dileklerin için yavaştan bişeyler yapıcaz bakalım bizim diğer Cabrioyu satıcaz malesef arkadaş ailesel nedenlerden evden ayrılmak zorunda kaldı bi kaç gündür bende kalıyo  :(

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin