Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859164 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1414 : 19 Mart 2011, 23:37:35 »
Sen sanayiye girmeyi bırak aracı garajdan çıkartma alana kadar eline , ehliyetini  ;D :D :tavkiss: >:D :sevgi: :tamamdir :melek: :tavazn:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #1415 : 20 Mart 2011, 00:08:58 »
Sen sanayiye girmeyi bırak aracı garajdan çıkartma alana kadar eline , ehliyetini  ;D :D :tavkiss: >:D :sevgi: :tamamdir :melek: :tavazn:
Öyle olmuyo işte balkondan baktığım gibi koşa koşa yanına iniyorum hemen   ;D Mümkün olduğumca başka şeylerle uğraşıyorum evdeki model arabaların kaputlarını açıp turbo basınçlarını ölçmek gibi mesela  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #1416 : 20 Mart 2011, 00:19:36 »
zaaa alemsin gökhan :D kumandalı mk1 almamız lazım birer tane :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1417 : 20 Mart 2011, 00:57:14 »
zaaa alemsin gökhan :D kumandalı mk1 almamız lazım birer tane :D
Şart abi şart arkadaşta benzinli var bi tane geçen büyük bi alışveriş merkezinde kullanmayı denedim amain diyim sakın denemeyin  drift yapalım derken yaşlı teyzenin birine tosladık baktım güvenlik görevlisi geliyo hemen topuk aslında hallederdikte güvenlik görevlisini şimdi biber gazı falan kim uğraşçak  :D

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #1418 : 20 Mart 2011, 01:58:07 »
 ;D :D

« Yanıtla #1419 : 20 Mart 2011, 02:14:39 »
Gökhan;maşallah açtığın konu almış başını gitmiş.
bu kadar sayfada ne var diye ilk sayfadan itibaren yaklaşık 40 civarı sayfayı okudum.
ilk sayfadan itibaren arabanı ne kadar sevdiğini,ne kadar heyecanlı olduğunu  belli etmişsin hem de fazlasıyla  :) özellikle 9.sayfada linki verilen vidyoyu izlediğimde epey güldüm maşallah çok heveslisin.
Ben sana öyle yapma böyle yapma demicem çünkü zamanında bize de söylendi bi kulağımızdan girdi bi kulağımızdan çıktı.  :p
Yazdıklarını okuyunca bir de sana gelen uyarıları görünce sanki zamanında biz de yapmadık mı dedim.
Ben de orta okuldayken babamdan gizlice arabayı kaçırmıştım arkadaşlarla turluyoduk sonra babam aradı arabayı sen mi aldın dedi ben de ben almadım dedim.bak doğru konuş ona göre yoksa araç çalındı diye polise haber vercem dedi.ben de apar topar eve gelmiştim.tabi babadan fırçayı yedik ondan sonra yine bir kaç kere daha yaptım aynısını.  >:D
yaş gelip ehliyeti alınca kendi aracımızı da alınca bu dertlerden kurtulduk.
aracın çok güzel güle güle kazasız kullan.inşallah daha iyi araçlara da binmek nasip olur  :tamamdir  
« Son Düzenleme: 20 Mart 2011, 02:15:34 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #1420 : 20 Mart 2011, 06:25:42 »
arabasıni öyle sever temizleyerek boyanın astarını ortaya çıkardı:-) birde buluşmalarda görün pervane misali olsun aşk böyle olmalı

« Yanıtla #1421 : 20 Mart 2011, 10:40:36 »
Nisan ama ben ona giremiyormuşum yaş doldurmayla alakalı bi durum  :-[

tamam o zaman ağustos ortası-sonu gibi ehliyetin cebinde olur :tamamdir burada bunca insanın söylediğini bir de söylemek istemiyorum, ne de olsa kim ne derse desin sen yine bildiğini okuyacaksın. Ama insanların söylemediği şöyle de bir durum var ki seni ehliyetsiz yakalayan polis isterse seni mahkemeye çıkartabilir ve mahkemede çıkacak sonuca göre ehliyet alışın 1-2 sene ertelenebilir. Ben sana derim ki biraz sabret, şunun şurasında ne kaldı ki, değer mi 1 sene daha ehliyet alamama riskine?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1422 : 20 Mart 2011, 21:42:52 »
Gökhan;maşallah açtığın konu almış başını gitmiş.
bu kadar sayfada ne var diye ilk sayfadan itibaren yaklaşık 40 civarı sayfayı okudum.
ilk sayfadan itibaren arabanı ne kadar sevdiğini,ne kadar heyecanlı olduğunu  belli etmişsin hem de fazlasıyla  :) özellikle 9.sayfada linki verilen vidyoyu izlediğimde epey güldüm maşallah çok heveslisin.
Ben sana öyle yapma böyle yapma demicem çünkü zamanında bize de söylendi bi kulağımızdan girdi bi kulağımızdan çıktı.  :p
Yazdıklarını okuyunca bir de sana gelen uyarıları görünce sanki zamanında biz de yapmadık mı dedim.
Ben de orta okuldayken babamdan gizlice arabayı kaçırmıştım arkadaşlarla turluyoduk sonra babam aradı arabayı sen mi aldın dedi ben de ben almadım dedim.bak doğru konuş ona göre yoksa araç çalındı diye polise haber vercem dedi.ben de apar topar eve gelmiştim.tabi babadan fırçayı yedik ondan sonra yine bir kaç kere daha yaptım aynısını.  >:D
yaş gelip ehliyeti alınca kendi aracımızı da alınca bu dertlerden kurtulduk.
aracın çok güzel güle güle kazasız kullan.inşallah daha iyi araçlara da binmek nasip olur  :tamamdir 

Saol abi çok şükür araba kaçırma gibi alışkanlıklarım yok o yüzden babam araba konusunda güvenir ikizim tam tersine sürekli kaçırır ve halada kaçırıyo o yüzden benim altımda arabam var onda yok ama tabi bu birazda benden kaynaklanıyo eski sayfalara baktıysan komple motor yaptırdım herşeyini çalışarak kendim aldım diğer biladerlerim tam tersine hep hazıra konmaya çalışıyorlar o yüzdende babam sürekli tebrik eder beni diğer biladerler araba varsa kullanırlar arızalıysa ellemezler ne zaman arıza giderildi o zaman bi daha dadanırlar hiç bi işin ucundan tutyam bende tamir edeyim yok  şuanda benim kızı en çok kullanan benim arada babam istiyo hastaneye kontrole gitmek için hidrolik direksiyon olmadığı içinde ben kullanıyorum genelde arada abim kız arkadaşıyla gezmek için istiyor veriyorum ama yanında bende gidiyorum şimdi gezmekten geliyoruz abim kullandı ama başının etini yedim çukurlara dikkat etmiyor diye kız arkadaşıda abimi ispiyonladı sen yokken bi kere arabada sigara içti diye yine başının etini yedim  ;D Yani demem o ki ben elimden geliyorum ama illa bana engel oluyorlar sabah pırıl pırıl yapıyorum abim bi alıyo leş gibi hiç arabayı yıkama temmizleme gibi bir huyu yoktur  benzin alırken 5 dk bekle elimle yıkıyayım dedim kabul etmedi kızdı bana yine kirlencek elleme dedi halbuki ben yağmurda bile arabamı yıkarım  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1423 : 20 Mart 2011, 21:43:58 »
arabasıni öyle sever temizleyerek boyanın astarını ortaya çıkardı:-) birde buluşmalarda görün pervane misali olsun aşk böyle olmalı
Aynnen öyle abi kaputtaki boyayı pasta polishten söktüm zaten  artık cila bile atmıyorum sürekli yıkıyorum o kadar  :) Hee söylemişken ne zaman buluşuyoruz  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1424 : 20 Mart 2011, 21:45:11 »
tamam o zaman ağustos ortası-sonu gibi ehliyetin cebinde olur :tamamdir burada bunca insanın söylediğini bir de söylemek istemiyorum, ne de olsa kim ne derse desin sen yine bildiğini okuyacaksın. Ama insanların söylemediği şöyle de bir durum var ki seni ehliyetsiz yakalayan polis isterse seni mahkemeye çıkartabilir ve mahkemede çıkacak sonuca göre ehliyet alışın 1-2 sene ertelenebilir. Ben sana derim ki biraz sabret, şunun şurasında ne kaldı ki, değer mi 1 sene daha ehliyet alamama riskine?
Doğru diyosun abi elimden geldiğince binmemeye çalışıyorum ama olmuyo temizlemek için bile olsa 1-2 tur atmadan yapamıyorum napayım  zaten benzin çok pahalı çıkamıyorum bu aralar ehliyette geldiğince olabildiğince az gezmeye çalışıyorum  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1425 : 24 Mart 2011, 23:01:54 »
Ses sistemimi sattım Bursa/Nilüfer şimdilik kurtuldu benden sırf ehliyet için sattım ehliyeti alayım dahada beter bi sistemle gelicem İnşallah o zaman görür Bursa  önceden gecenin 3-5 fark etmez son sen geziyodum şimdi kapasitörde koyucam sabaha kadar çalsın dursun  :D

« Yanıtla #1426 : 24 Mart 2011, 23:08:00 »
Ses sistemimi sattım Bursa/Nilüfer şimdilik kurtuldu benden sırf ehliyet için sattım ehliyeti alayım dahada beter bi sistemle gelicem İnşallah o zaman görür Bursa  önceden gecenin 3-5 fark etmez son sen geziyodum şimdi kapasitörde koyucam sabaha kadar çalsın dursun  :D

uyuyan insanların günahı ne Gökhan? Benim evin oradan böyle bir araba geçse gecenin köründe elime geçirdiğim ilk şeyi fırlatırım camdan arabaya, emin ol benden psikopatları vardır ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1427 : 24 Mart 2011, 23:13:20 »
uyuyan insanların günahı ne Gökhan? Benim evin oradan böyle bir araba geçse gecenin köründe elime geçirdiğim ilk şeyi fırlatırım camdan arabaya, emin ol benden psikopatları vardır ;)
Olmaz mı abi üstü açıkken bigün şişe su boşalttılar üstüme  ;D