Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859192 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1176 : 16 Ocak 2011, 22:02:39 »
şuanki halinden farkı renklerin canlılığı dimi(arabanın , jantların...vs)  normalde böle değilmi aracın duruşu gökhan
ADK

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #1177 : 16 Ocak 2011, 22:11:06 »
o fotonun orjinalinide koy altına bakalım farka gökhan
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #1178 : 16 Ocak 2011, 22:11:36 »
şuanki halinden farkı renklerin canlılığı dimi(arabanın , jantların...vs)  normalde böle değilmi aracın duruşu gökhan
Yok abi değil orjinali buluşma fotoları arasında var  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1179 : 16 Ocak 2011, 22:12:44 »
ben görmemiştim ondan , ama böyle çok güzel olmuş hemen bu hale gel  ;D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1180 : 16 Ocak 2011, 22:13:53 »
ben görmemiştim ondan , ama böyle çok güzel olmuş hemen bu hale gel  ;D
Dur yapmak istediğim şeklini atayım  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1181 : 16 Ocak 2011, 22:19:21 »

Büyük ihtimal bu şekil yapıcaz ama hala karar veremedim  :-\

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1182 : 16 Ocak 2011, 22:24:32 »
koltuk egsoz falan yani
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1183 : 16 Ocak 2011, 22:29:32 »
koltuk egsoz falan yani
Yok abi ne koltuğu ne egzozu tamponları diyorum ortasınını siyah şerit halinde diyorum güzel olurmu diyorum egzozu sorma ya kısmetse yarın çift çıkış takıcaz  ::)

« Yanıtla #1184 : 16 Ocak 2011, 22:33:36 »
hic durma yap  :tamamdir. ilerde bide duckbill karlık takarsın bu kadar, daha ne olsun  ;)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1185 : 16 Ocak 2011, 22:40:14 »
güzel olur gökhan , ama bu arabaya boya o kadar çok yakışırki kesinlikle yapılmalı bence yukarıdaki renkli hali gibi
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1186 : 17 Ocak 2011, 18:11:43 »
Bugün yaptıklarım daha doğrusu bugün başıma gelenler  :-[ Yoğun baskı ve sitek üzerine egzozumu değiştirmeye gidicektim babamında egzozcuda işi varmış merconun komple boruları yeniliycekmiş 2 araba çıkıcaktık neden olduğunu bilmediğimiz bir arıza yüzünden dakikalarca mercoyu çalıştıramadık en sonunda bastım çalıştırdım benim peder biladerle arkada ben önde gidiyoduk biladeri aradım benim önde plaka yok önüme geçin diye ilerdeki benzinliktede durun tekerime hava basıcam dedim neyse bunlar önde ben arkada ilerledik benzinilkte durduk onlar mercoya benzin koydular bende tekeri şişirdim peder mercodan indi benim arabaya bindi bilader bastı gitti noldu dedim yürü dedi bastım bende  ilerde beni indir dedi niye dedim siz hallediceksiniz dedi indi lambalarda dururken biladeri aradım nerdesin diye kültürparkın ordayım dedi Bursa'yı bilenler bilir Kültürparkla Nilüfer arasındaki mesafei olum yavaş git ne acelen var dedim tamam bekliyom hızlı gel dedi Nilüferden Kültürparka tam 3 dk'da gişttim sırf araba stop etmesin yolda kalmasın diye bi baktım  korktuğum başıma geldi stop ettirmiş yol kenarında kalmış ilerdede POLİS var benim önde plaka yok  mercoda muayene yok 2 mizdede EHLİYET yok bağladım benim arabanın arkasına 2 metrede vurdurman lazım yoks aPOŞİS kesin kıllanır dedim vurdurduk POLİS görmeden hemen ipi kestim yürüdük POLİS gördü beni plakasız durdurdu plaka nerde dedi bagajda dedim niye dedi kediye çarptım koptu dedim desemki keyfe keder söktüm diye dk'da bağlar heralde EHLİYETTE sormadı acemi misin dedi evet ehliyeti 1 hafta önce aldım dedim tamam plakayı cama koy dedi hemen cama koydum yürüdüm egzozcuya girdim çift çkışlı uç taktırdım çok güzel oldu görünüm çok fark etti  o egzozun gazıylada yardıra yardıra eve geldim ha bide termostadımı değiştirdim artık motordan yana sıkıntım yok  :sevgi: Bide Volkan abiyle tanıştım MK2'sini canlı canlı gördüm tek kelimeyle mükemmel ötesi bir araç pırıl pırıl meğersem aynı tamirciye gidiyomuşuz ama hiç karşılaşmamışız bu zamana kadar hayret karşılaşmamışız  :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #1187 : 17 Ocak 2011, 18:38:41 »
Hadi geçmiş olsun Gökh@n yine sıyırdın dikkat et. :-X
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1188 : 17 Ocak 2011, 18:40:27 »
Hadi geçmiş olsun Gökh@n yine sıyırdın dikkat et. :-X
Valla sormaya ya yine sıyırdım ama bende hakediyom be plakayı söktüm adam nerden bilsin hırsız mı çalmışmı zaten 1.5 ay sonra araba kullanmayı bırakıcam  :-X

« Yanıtla #1189 : 17 Ocak 2011, 18:57:40 »
Yine Mk1 den seçmeler, geçmiş olsun Gökhan Dikkat et :-X
Kılıçoğlu Garage.