Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 861375 defa)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1134 : 10 Ocak 2011, 10:38:56 »
Seninki çok farklı sanki kaşı takayım sen bide o zaman gör  ^-^

senin silahınla vurdum seni nasılmış. kaşı takıcam diye panjuru yada kaşı heba etme narin davran yoksa çıtırt diye bir sesle karşılaşma. zira panjurdan kaşa mesafe kalmıyor aman diyeyim dikkat :bekleriz:
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #1135 : 10 Ocak 2011, 11:32:24 »
senin silahınla vurdum seni nasılmış. kaşı takıcam diye panjuru yada kaşı heba etme narin davran yoksa çıtırt diye bir sesle karşılaşma. zira panjurdan kaşa mesafe kalmıyor aman diyeyim dikkat :bekleriz:
Hadi sol taraf tamam da sağ tarafa hiç girmiyo Turgut abim baktım bu sefer kaşı heba edicem hiç gereği yok sonra takarım dedim uğraşmadım panjurun köşesini hafif E lesek cuk oturucak  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1136 : 10 Ocak 2011, 14:58:42 »
Masallah gokhanim canavar giibi duruyor, zaten bana gore cabrio arabalarin modasi,havasi hicbirzaman gecmiyor ki ustelik wolksvagense mk1 se anlayana ayri bir karizmasi var kazasiz belasiz ;)
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1137 : 10 Ocak 2011, 17:38:43 »
Masallah gokhanim canavar giibi duruyor, zaten bana gore cabrio arabalarin modasi,havasi hicbirzaman gecmiyor ki ustelik wolksvagense mk1 se anlayana ayri bir karizmasi var kazasiz belasiz ;)
Eyw. Altan abi dediğin gibi Cabrio arabaların modası hiç geçmiyor VW MK1 ayrı bir güzel üstüne bide Cabrio olunca tadından yenmiyor inan heleki yazları neşesi bi başka oluyor  :sevgi:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1138 : 10 Ocak 2011, 18:07:16 »
Tahmin ediyorum ;)
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1139 : 10 Ocak 2011, 18:41:53 »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1140 : 10 Ocak 2011, 19:49:55 »
Tosbalari cok severim mesela seneler once turuncu cabrio tosbaya binmistim yok boyle bir zevk .. İleride zevk icin haftasonlari binmek icin almak isterim :)
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1141 : 10 Ocak 2011, 19:59:35 »
Tosbalari cok severim mesela seneler once turuncu cabrio tosbaya binmistim yok boyle bir zevk .. İleride zevk icin haftasonlari binmek icin almak isterim :)
Arkadaşımın abisinin doğum gününe gittim  geçen yaz ayıptır söylemesi şıkır şıkır giyinmiş kızımıda iç dış yeni yıkatmıştım oraya yanaşmamla bütün gözler üzerimizdeydi bütün kızlar dk'da etrafımıza toplaştı herkes MK1'i merak ediyodu görmemişleki MK1 cabrio sonra başka biri geldi tospa cabrioyla oda kırmızıydı bu sefer pabucumuz dama atılmıştı bütün herkes tospanın başına toplanmıştı o zaman anlamıştım demekki biz daha VW Beetle kadar efsaneleşememişiz bende isterdim fun car olarak bi beetle cabrio almayı ama  :-[

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1142 : 10 Ocak 2011, 21:35:44 »
Şimdilik aksesuar işine ara verdik diyelim kısmetse hayırlı bir işe el attım hayırlısıyla 1,5 ay sonra falan kursa yazılıyorum sağa sola para harcamak yerine ehliyet parasını biriktiricem aksesuar yapmıycam belki ama bakımlarınıda ihmal etmiycem tabiki hadi hayırlısı İnşallah bir seferde alırız ehliyeti  :tamamdir

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1143 : 10 Ocak 2011, 21:37:02 »
ne demek bi seferde , alıcaksın tabi olm 1 seferde  :t
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1144 : 10 Ocak 2011, 21:48:38 »
ne demek bi seferde , alıcaksın tabi olm 1 seferde  :t
Bütün arkadaşları ben çalıştırıyorum motora,trafiğe ama iş ilk yardıma gelince  cofluyoruz ama onuda çalışarak hallederim bide direksiyon sınavı yokmu yok iki elle tutucakmışsın yok 2. vitesi geçmiycekmişsin hocam ben GTI'cı adamım 2. vites ne demek  hani nerde bu arabanın spor direksiyonu nerde açık hava filtresi  :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1145 : 10 Ocak 2011, 21:55:35 »
ulen 15 dk lık formalite icabı biniver  ;D gerçi bende dalgınlıktan 1 2 3 4 gidiodum uyarmasalar palio şekli  ;D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1146 : 11 Ocak 2011, 00:07:16 »
ulen 15 dk lık formalite icabı biniver  ;D gerçi bende dalgınlıktan 1 2 3 4 gidiodum uyarmasalar palio şekli  ;D
  ;D

« Yanıtla #1147 : 11 Ocak 2011, 12:45:22 »
Gökhan biraz geç olucak ama emniyetten kare plaka bastırırsan da ortada çizik oluyo tarif ettiğin şekilde, o çizik kare plakaların özelliği. Ama kare plaka bastırmak biraz zor olabilir çünkü Ankara emniyette kare plaka basılabilecek arabaların listesi var, o liste dışında kesinlikle vermiyorlar kare plaka.