Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859189 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1008 : 07 Aralık 2010, 21:23:21 »
Çalınması için anahtara gerek yok.Falçata ile güzelim brandayı yırt düz kontak yap götür. :D >:D

O kadar kolay değil anahtarı elinde olsa dahi o arabayı götürmek hiç kolay değil o arabayı çalan 1 gün sürmeden yakalanır 1.si defalarca marşa basar çalıştıramaz gider stop ettirir alıştırma yapması lazım 2.si arkadaşlarım beni arar buralarda ne işin var diye araba heryerde tanınıyo gizli karanlık işler bile çeviremiyosun  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #1009 : 07 Aralık 2010, 22:07:35 »
 Etiket etmişin arabayı desene :D O arabayı ben çalemde bak nasıl gidiyor gör :)
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 22:07:56 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1010 : 08 Aralık 2010, 11:45:51 »
Etiket etmişin arabayı desene :D O arabayı ben çalemde bak nasıl gidiyor gör :)
Senden korkum yok kızımı sana gözüm kapalı emanet ederim  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1011 : 10 Aralık 2010, 12:33:50 »
Arkadaşlarla 9 sularında oturuyoduk canımız sıkıldı 2007 model Opel astra kiralayıp İstanbul'a geldik yollar şansımıza bomboştu İstanbul'a gelirken Topçular'dan vapurla Harem'e geçtik ordan Maltepe derken dolaştık sabaha kadar tabi babamanın kalbi var heyecanlanmasın diye mahallede geziyoruz dedik saat 3 gibi annem aradı nerdesiniz diye İstanbul'dayız diyemiyeceğime göre geziyoruz siz yatın gelicem dedim 5 gibi Bursa'ya döndük ama İstanbul'da inanılmaz vakit geçirdik Bağdat caddesi denen yer tam benlik hep German Style takılıyolar Porsche'le Lamborghini'ler kısacası süper heleki Sahil Boyu yolu çok güzel dümdüz kaymak gibi 3-5 turda orda attık polisler bazıları için kol geziyodu ama bize dokunmadılar Sahil yolunda arabayı çekmişler halay çekiyolardı  :D  Bazı abilerimiz 16 plaka olduğumuz için bayağı kafa tuttular ama iş tatlıya bağlandı  :melek: Kısmetse bu yaz kendi Cabriom'la gelip gezmek istiyorum  :sevgi:

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #1012 : 10 Aralık 2010, 14:18:30 »
Arkadaşlarla 9 sularında oturuyoduk canımız sıkıldı 2007 model Opel astra kiralayıp İstanbul'a geldik yollar şansımıza bomboştu İstanbul'a gelirken Topçular'dan vapurla Harem'e geçtik ordan Maltepe derken dolaştık sabaha kadar tabi babamanın kalbi var heyecanlanmasın diye mahallede geziyoruz dedik saat 3 gibi annem aradı nerdesiniz diye İstanbul'dayız diyemiyeceğime göre geziyoruz siz yatın gelicem dedim 5 gibi Bursa'ya döndük ama İstanbul'da inanılmaz vakit geçirdik Bağdat caddesi denen yer tam benlik hep German Style takılıyolar Porsche'le Lamborghini'ler kısacası süper heleki Sahil Boyu yolu çok güzel dümdüz kaymak gibi 3-5 turda orda attık polisler bazıları için kol geziyodu ama bize dokunmadılar Sahil yolunda arabayı çekmişler halay çekiyolardı  :D  Bazı abilerimiz 16 plaka olduğumuz için bayağı kafa tuttular ama iş tatlıya bağlandı  :melek: Kısmetse bu yaz kendi Cabriom'la gelip gezmek istiyorum  :sevgi:
Maceraaaaaa :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1013 : 10 Aralık 2010, 15:16:38 »
Maceraaaaaa :)
Cabrioya binen adamdan başka ne beklersin cabrio fun  :D

« Yanıtla #1014 : 10 Aralık 2010, 20:44:25 »
Gökhan golfle gitme bi bakmışın hondalar 106 lar etrafında ufak fareler var hep bağdat caddesinde madem buralara geldin niye haber vermedin be kardeşim neyse sağlık olsun.. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1015 : 10 Aralık 2010, 20:54:24 »
Gökhan golfle gitme bi bakmışın hondalar 106 lar etrafında ufak fareler var hep bağdat caddesinde madem buralara geldin niye haber vermedin be kardeşim neyse sağlık olsun.. ;)
Valla Birkan ne yalan söyliyim cabriomla oralara gelmeyi çok istiyorum ama o yolları gördüm içim parçalandı hiç olmadık bi yerde eşşek kadar çukur oluyo güm pat gidiyosun Allah korusun gelsem ben bi yerleri elimize alıp geri döneriz heralde  :-X Hem ben Bağdat caddesi gibi bi yere çıksam kimseyi kaale bile almam herkez beni izler ben açarım üstünü takarım gözlüğümü keyfime bakarım aga  gece geçti biz geldiğimizde  kimseyi arayıp rahatsız etmek istemedim

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #1016 : 11 Aralık 2010, 10:53:09 »
Tabi ya farkini yaratmak herzaman bana göre en iyisi olmak bosver bagdat cad deki tiplemeleri ;D ben oraya yazin o kadr harika yapilmis murat 131 le gittim o kadar ilgi cektiki sari renk ti body kit yere yapisma fenatdi ya salla gitsin s2000 ...vs ;D
ADK

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #1017 : 11 Aralık 2010, 13:29:55 »
Uslanmaz çocuk 'Yazı yedik önümüzdeki hedef KAR DRİFT :P'
Noel baba görevini sen üstlen bu sene. ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1018 : 11 Aralık 2010, 21:21:26 »
Frenlerimizde halloldu bugün tekrar test için silindire çıktık frenlerin kıvamı çok güzel  pazartesi günü muayene için hazırız bekle bizi TUV biz geliyoruz  8) İnşallah bi dahaki silindire çıktığımda dyno için çıkmış olucam  :tavazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1019 : 11 Aralık 2010, 21:22:18 »
Uslanmaz çocuk 'Yazı yedik önümüzdeki hedef KAR DRİFT :P'
Noel baba görevini sen üstlen bu sene. ;)
Heya düşünmedim değil zaten soğuık havalarda bile üstünü açıp ayağa kalkıp millete bağırmalarım müzik eşliğinde dans etmelerim meşhur oldu onuda yaparuk  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1020 : 11 Aralık 2010, 21:28:55 »
Kat kat giyindim şimdi aşağı iniyorum koltuk kılıflarını sökmeye bugün biraz eşşeklik edip üzerine yağlı pantalonlo oturdum akşam yıkatayım anneciğime sabah kuru vaziyette binem tekrar hava buz gibi şimdi yine anneme yalakalık çekicem   :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #1021 : 12 Aralık 2010, 13:55:15 »

Merco'nun aküsü coflamıştı yeni motor yapıldığından beri yatıyordu 1,5 ay falan olmuştu geçici bi akü buldum yeni akü alana kadar bununla idare edicez marşa bastım biraz zorlandı ama şimdi tıkır tıkır egzozun içi buz tutmuş o fotoyu çekmekte geciktim heryer duman dumana gitti bu duman onun yanında 0 kalır kendi kızımında kışlık bakımını yaptım fren hidroliğini tamamladım frencide aç kapa gitti hidrolik merconun yağını tamamladım  hava soğuktu üşüdüm eve girdim  ::)