Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 861827 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #994 : 28 Kasım 2010, 21:31:03 »
Gökhan, Logosuz panjur + Smoke farlar + kaş lazım gibi ?..
smoke ile inpro arasnda kaldm angel eledm artk hsuma gtmio
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #995 : 28 Kasım 2010, 21:36:15 »
angel yeni nesil araçlara güzel oluyor özellikle bmw lere ama diğerleri alayına güzel :D  :tavkiss: :tavkiss: :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #996 : 28 Kasım 2010, 21:53:25 »
angel yeni nesil araçlara güzel oluyor özellikle bmw lere ama diğerleri alayına güzel :D  :tavkiss: :tavkiss: :tavkiss:
Aynen bence en iyisi inpro MK1'in önden görünüşünü değiştiriyo valla ama smokedlarda çok hoşuma gidiyo  :-\

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #997 : 30 Kasım 2010, 16:47:52 »
Frenciye gittik arka balataları yenilettik şimdi frene güçlü asılınca götü kaydırıyo benim çok hoşuma gitti makinaya soktuk geçmedi frencime söyledim daha yeni balata çaktık bune heyecan 1 hafta falan gez sonra gir geçmezse gel tekrar bakalım dedi  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #998 : 30 Kasım 2010, 16:51:31 »
He bide subwooferımı tekrardan devreye soktum olmuyordu cıstık cıstık boom boom powla yine favoriyiz  8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #999 : 04 Aralık 2010, 20:21:20 »
Güncel:Şasi numarası yanlış-Halledildi
Güncel:Egzozun içi dökülmüş-Halledildi
Güncel:Koltuklar hasarlı-Halledildi 
Güncel:Fren hortumu çatlak- Halledildi
Güncel:Arka servis freni hissedilebilir derecede değil-Arka balatalar yenilendi alışması gerekiyor ve önümüzde 8 günümüz kaldı İnşallah o zamana kadar tamamen otururda problem çıkartmaz arka fren merkezlerinden birisi yeni frene bastın mı arabanın arkası bi tarafa doğru kayıyor İnşallah sorun olmaz  :-[

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1000 : 04 Aralık 2010, 22:53:31 »
benim araçtada frene bastığında yana atıo biraz ama bndeki arka balatalardan biri tutmuyo kaçırıyo ondan sebep...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #1001 : 05 Aralık 2010, 00:01:19 »
benim araçtada frene bastığında yana atıo biraz ama bndeki arka balatalardan biri tutmuyo kaçırıyo ondan sebep...

Arkalarda yana atma olmaz genelde burak. Önlerdedir sorun ve büyük ihtimal fren hortumundadır sorun. Balatalarda sorun oldumu frene basınca devamlı çekme yapar tutan taraf ama frene basınca bi dalıp sonra düzeliyorsa borularda yada kaliperlerde sorun vardır.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1002 : 05 Aralık 2010, 00:04:38 »
doğrudur abi el frenini çektiğimdede çoğu zaman kaçırıo bide hissettiriyo bana tek taraftan tuttuğunu ondn sebep die düşündüm arka merkezler ön merkezler yeni iki üç ay oldu takılalı
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2010, 00:07:45 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1003 : 05 Aralık 2010, 10:23:49 »
Benim ön diskler,balatalar yenilendi ana merkezin tamir takımları yenilendi arka merkezlerden bir tanesi değişti,arka balatalar yenilendi frene bastığın zaman arkası sola doğru kayıyo sol tarafın merkezini yenilemiştik belkide diğer merkezin pistonu geç açıyo ondan kaydırıyo olablir pazartesi yine makineye giricez geçmezse sağ merkezide değüşicez geçerse ayın 13-14-15 inde muayeneye  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1004 : 05 Aralık 2010, 23:43:36 »

Valla sabah baktım şakır şakır yağmur yağıyo giydim montumu aldım bir kova su bide sünger yıkadım içim rahat oldu birazda gezdim kısmetse yarın sağ arka fren merkezinide yenileyip fren testine sokucaz  :sevgi: İnşallah yarın yağmur yağmazda son kez üstünü açarım  :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1005 : 06 Aralık 2010, 22:07:27 »
Bugün sağ arka fren merkezinide orjinali ile değiştik akşam vakti taaa beşyola parça almaya gittim babamda alışveriş merkezinde bırakmış arabayı hiç aramadan tahmin ettim her zamanki gibi anahtarı tekerleğin üzerinde bırakmış  :-X aldım arabayı çektim sanayiye yarım saat sonra hallettik makineye soktuk değerler biraz daha düştü ama yinede sınırlarda oynuyor bu halde muayeneye gitmek risk olur dosyamı yakamam bi kaç gün gezmem lazım balataların vs alışması için ama sağolsun kızım sütünü öyle bi içiyoki daha dün 30 aldım bugün 20 aldım anca doydu hala istiyo kerata  :sevgi:

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1006 : 06 Aralık 2010, 23:14:25 »
yaz yaz burdada çalsınlar :t :bekleriz:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #1007 : 07 Aralık 2010, 16:50:34 »
yaz yaz burdada çalsınlar :t :bekleriz:

Çalınması için anahtara gerek yok.Falçata ile güzelim brandayı yırt düz kontak yap götür. :D >:D