Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859151 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #966 : 23 Kasım 2010, 21:05:59 »
Erşan abi arabayı egzozcuya soktum kanalda egzoza baktık söktüm susturucuya bi olay yüzünden bi 5 dklığına arabayı çıkartıcaktım marşa bi bastım anammm ben dedim egzoz falan istemiyom bırakın kalsın böyle muayene olmasaydı takmıycaktım egzozcuma dedim hazırla kendini muayeneden sonra bu sesin aynısından istiyorum gel Gökhan'ım hallederim dedi saolsun uç onun hediyesi bu adam gecenin bi vakti 67 Mustang'e komple egzoz döşemiş adam bakmayın dükkanın ufak olduğuna adamda marifet var  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #967 : 23 Kasım 2010, 21:08:49 »
Güncel:Şasi numarası yanlış-Halledildi
Güncel:Egzozun içi dökülmüş-Halledildi
Güncel:Koltuklar hasarlı-Halledildi gibi bişey  ;D
Güncel:Fren hortumu çatlak-boruyu aldım ama arabaya takmayacam muayeneciye hediye edecem o boruyu  :D
Şaka bi yana koltuklar çok kafamı bozdu öküz gibi asıldı koltuğa bu sallanıyo diyo dedim sallarsan sallanır tabi öne yatıyo bunlarıın özelliği bu dedim sen kimi kandırıyosun ben ne Cabriolar gördüm dedi az kalmıştı kabak kafasını yarıyodum  >:(

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #968 : 23 Kasım 2010, 21:45:26 »
gökan sen  cift weber karbüratör takmalısın  :D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #969 : 23 Kasım 2010, 21:47:59 »
gökan sen  cift weber karbüratör takmalısın  :D
Niye farz mı oldu diyosun bu halde bile beşyol lambalarından genç osman lambalarına kadar kafa kaldırarak en başta gidiyorum o yol meşhurdur her yiğin harcı değildir gaz vermek ben alayıma kaçıyorum orda şaka bi yana aga kısmetse K-Jet planlarım var orjinal olsun istiyorum bu motor üzerine weber koymam ya K-Jet-KR çift Weber-VR6 2.9 şimdililk diğerlerine yemediğine göre en mantıklısı K-jet kalıyo  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #970 : 25 Kasım 2010, 14:51:48 »
Dün gece babam dikişlerini aldırmak için arabayı istedi durumu anlattım boş vakti olursa hastane dönüşü sanayiye uğrayıp fren hortumunu taktırıcak,koltuk plastiklerini taktırıcak yada ben hafta sonu far kaşını takarken koltuk plastiklerini takıcam fren hortumunuda paralanınca  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #971 : 25 Kasım 2010, 16:51:47 »
 Ameliyat oldumu baban gökahn.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #972 : 25 Kasım 2010, 16:59:00 »
Ameliyat oldumu baban gökahn.
OLdu şimdi koşturuyo bişey olucak diye sürekli ensesindeyiz  :) Ameliyat oldu benim burdan çıkmam lazım dedi hasta bakıcılar doktorlar 1 haftadan önce çıkamazsın dedi 3günde görürsünüz dedi 3 gün sonra baktım evde  ;D Bünyesi sağlam çok şükür bi problm yok arada dikişler canını yakıyo o kadar onlarda olur yani normaldir dikişlerin büyük kısmı alındı önemli yerlerdeki duruyo yaralar kapandı bile denebilecek kadar azaldı  :tamamdir

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #973 : 25 Kasım 2010, 17:46:07 »
müsait bir zamanda geçmiş olsuna gelmek isteriz. :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #974 : 25 Kasım 2010, 18:05:21 »
müsait bir zamanda geçmiş olsuna gelmek isteriz. :saygılar
Bizde müsait bir zamanda kabul etmek isteriz  8)

« Yanıtla #975 : 25 Kasım 2010, 21:36:50 »
Geçmiş olsun gökhancım
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #976 : 25 Kasım 2010, 23:41:24 »
Geçmiş olsun gökhancım
Saol Serkan abi  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #977 : 26 Kasım 2010, 16:03:25 »
 Hadi büyük geçmiş olsun gökhan sevindim. Şimdi at gibi koşturur nasıl olsa yeni yakıt boruları takıldı :D ama dikkat etsin egzersizler önemli bide sigara azalacak yada bırakılacak..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #978 : 26 Kasım 2010, 16:13:06 »
Hadi büyük geçmiş olsun gökhan sevindim. Şimdi at gibi koşturur nasıl olsa yeni yakıt boruları takıldı :D ama dikkat etsin egzersizler önemli bide sigara azalacak yada bırakılacak..
NE azaltması kökten bitirdi ameliyat öncesi son demlerini içti şimdi finislerde ben aptalmışım ya bu zamana kadar içtim diyor sanada tavsiyem Erşan abi yaşın gayet uygun bırak şu naleti  :-X

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #979 : 26 Kasım 2010, 16:17:02 »
ersan abi sigara mı içiyorsun sen vayyy  :bekleriz:
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)