Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859163 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #938 : 15 Kasım 2010, 19:02:48 »
Kısmetse muayeneden sonraki hedeflerimiz tek fara çeviricem panjur elimde mevcut,8000K Xenon,çift çıkış egzoz ucu,vites tamir takımı sipariş edicem veya Bursa'da bulabilirsem alıp aradaki boşlukları yok edicez  ::)fren disklerim yeni ama GTI takmadm onları orjinal hava kanallı yapıcam onlarda elimde mevcut  APP plaka ön taraftaki kare yaptırıp sol köşeye takıcam,K-Jetronik'le ilgili biraz daha bilgi toplayıp tam teşhisi koyduktan sonra motoru tekrardan GTI yapma düşüncem var,yağ filtresi,yağı değiştiricem depoyu temizliycem,İnpro ön far düşüncem var bakalım kısmetse bunları ve daha sayamadıklarımı teker teker yapıcam ama önce MUAYEN bekle beni TÜV kısmetse önümüzdeki ay TÜV'deyiz  >:D
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 19:03:42 Gönderen: GolfMk1Cabrio »
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #939 : 15 Kasım 2010, 21:40:24 »
Gökhancım app'ler uygun geldi bana bir bak sen nasılsa niyetine girmişsin.APP PLAKA ÇİFTİ SADECE 20.00TL.ORJ GittiGidiyor.com'da #32638893
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #940 : 15 Kasım 2010, 21:42:13 »
ankara APP cenneti ;D ;D
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #941 : 15 Kasım 2010, 22:14:43 »
Gökhancım app'ler uygun geldi bana bir bak sen nasılsa niyetine girmişsin.APP PLAKA ÇİFTİ SADECE 20.00TL.ORJ GittiGidiyor.com'da #32638893
Uygun mu bedava ya en yakın zamanda sipariş geçicem fakat ayrıntılı foto yok benim istediğim türe bakıyorum orda adı farklı orda adı farklı istediğim modele bakıyorum bi yerde Kalın Tip Fransız öteki tarafta Alman yazıyo :(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #942 : 18 Kasım 2010, 10:30:29 »

Uploaded with ImageShack.us
Biraz kirli ama nabalım yıkadım ertesi günü çamur yağdı  :-[

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #943 : 18 Kasım 2010, 10:35:14 »
 Lem bu gece rüyamda bandırmada çarşı içinde park halinde gördüm senin aracı aynı böyle kirli, dedim gökhan bandırmada nabıyo dönüşte uğrim bi yanına dedim  ;D ;D ;D ;D ;D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #944 : 18 Kasım 2010, 10:35:29 »
için rahat olsun Gökhan fazla birşey görünmüyor :D
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2010, 10:36:33 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #945 : 18 Kasım 2010, 11:13:12 »
Lem bu gece rüyamda bandırmada çarşı içinde park halinde gördüm senin aracı aynı böyle kirli, dedim gökhan bandırmada nabıyo dönüşte uğrim bi yanına dedim  ;D ;D ;D ;D ;D
İnşallah o günlerde gelir ehliyete az kaldı sabret gelicem yanına  :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #946 : 18 Kasım 2010, 11:13:36 »
için rahat olsun Gökhan fazla birşey görünmüyor :D
İçime su serptin abi  ;D

« Yanıtla #947 : 18 Kasım 2010, 12:00:07 »
la altın değerinde orjinal bi direksiyon o  :) ben onu bi gün yiyecem gökhandan, tabi gene bi mk1 alabilirsem :D
aga onu biliyorum nadide bir parçada korna olayı tuhafıma gitti ben ne bilim o siyah yerin korna olduğuna genelde ortada olurya ben öyle sandım
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #948 : 18 Kasım 2010, 12:04:52 »
aga onu biliyorum nadide bir parçada korna olayı tuhafıma gitti ben ne bilim o siyah yerin korna olduğuna genelde ortada olurya ben öyle sandım
Korna yine ortada ama biraz daha büyük  :) Bu resmi 30 KM yol giderek çektim gece 12.30'da sırf bi çorba içmek için 30 KM gidiş 30 KM geliş bu direksiyon git gide dahada hoşuma gitmeye başladı MOMO olsaydı bizim mahallede bile gezerken direksiyon çevirmekten kolum yoruluyordu bununla o kadar gezdim banamısın demiyor kerata çok rahat direksiyonu kavrama yerine kadar konfor düşünülmüş  :sevgi: Bide adamı gaza getiriyo eve dönerken gözüm hep direksiyonun ortasındaki Kurttaydı artık naptıysa beni bi baktım 10 dk sonra evdeyiz bi baktım ibre 160-170 geziniyo bide 5. vitese geçse ne olcak Allah bilir  :D

« Yanıtla #949 : 18 Kasım 2010, 13:45:23 »
Dikkatli sür..! ;) :bekleriz: :melek:
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #950 : 19 Kasım 2010, 15:15:24 »
Dikkatli sür..! ;) :bekleriz: :melek:
Kısmetse yarın TUV' gidiyorum muayeneden bi kerede geçsin  muayene istasyonun önünde foto çekilmeyen ş...sizdir :D

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #951 : 19 Kasım 2010, 15:18:52 »
Hadi Bakalım Kusursuz muayeneler Gökh@n
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.