Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859071 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #868 : 31 Ekim 2010, 19:19:21 »
Abilerim sizin gibi dostlarım olduğu sürece sırtımız yere gelmez sizler gibi abilerim arkadaşlarım olduğu için ne kadar şanslıyım bilemezsiniz kaç gündür mesaj atan atana hepinizden  Allah Razı olsun  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #869 : 31 Ekim 2010, 19:31:22 »
 Valla gökhan birde sizleri yakından tanıyan olsa vakti zamanı olsa atlar gelir yanınıza ben şahsen durumlar müsait olsa atlayıp gelecem süreyya babayı tutacam kolundan yatırcam.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #870 : 31 Ekim 2010, 19:45:57 »
Gökhan Erşan abinin dediği gibi maddiyat sorun yoksa bende ziyarete gelmek isterdim hem seninle tanışmayı çok isterim ;) :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #871 : 31 Ekim 2010, 19:58:58 »
gökhancığım geçmiş olsun. süreyya babanın ellerinden öperim. sağlık ihmale gelmez. elimizden gelen birşey olursa bir telefon uzağındayım unutma  :saygılar
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2010, 19:59:27 Gönderen: TARGET »
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #872 : 31 Ekim 2010, 20:00:50 »
gökhanım büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #873 : 31 Ekim 2010, 20:03:41 »
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler abilerim benim artık uykularım kaçıyo aman bişey olucak diye bir an önce olsun şu ameliyatıda huzura ersin İnşallah iyi olucak babam daha onunla ne Mk1'ler toplıycaz  :sevgi:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #874 : 01 Kasım 2010, 14:31:14 »
bi iskenderci bulamadım koca Bursa'da... Bulduğum yerde de 45 TL idi bir porsiyon iskendere...

Bende tatil dönüşü sırf iskender yemek için 60 km yol değiştirdim Bursaya. Saat 22:00 de bütün heryer kapanmıştı, 3. sınıf şekerli iskender  yedik heykele çıkan meydanın orda biyerde bişeye benzemiyordu 35 lira verdik bide adam başı  :bekleriz:
Bana da borçlusunuz Bursalı olarak  :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #875 : 01 Kasım 2010, 14:40:47 »
geçmiş olsun gökhan babalar inatcıdır zorla olsada götürün hastaneye
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #876 : 01 Kasım 2010, 14:57:13 »
Bende tatil dönüşü sırf iskender yemek için 60 km yol değiştirdim Bursaya. Saat 22:00 de bütün heryer kapanmıştı, 3. sınıf şekerli iskender  yedik heykele çıkan meydanın orda biyerde bişeye benzemiyordu 35 lira verdik bide adam başı  :bekleriz:
Bana da borçlusunuz Bursalı olarak  :)

Ohooo bekleyin şu muayeneyi yaptırayım bi türlü denkleştiremedim parayı ehleyeti aldığımda gelin ıslatalım yani ıslatalım dediysek İskender yiyelim  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #877 : 01 Kasım 2010, 14:57:39 »
geçmiş olsun gökhan babalar inatcıdır zorla olsada götürün hastaneye
Saol Nizam abim haklısın zorlada olsa götürcez  ;)

« Yanıtla #878 : 01 Kasım 2010, 15:03:52 »
şimdi gördüm gökhanım, babana  geçmiş olsun
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #879 : 01 Kasım 2010, 15:06:04 »
şimdi gördüm gökhanım, babana  geçmiş olsun
Eyw. Saolasın Sedat abi  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #880 : 04 Kasım 2010, 16:08:08 »

Bugün egzoz emisyon testine gittim değerler biraz yüksek dedi birazcık sıcak muhabbetle niyeyse geçiverdi >:D   Ordan gittim frenciye önceden frenim yukarda kavrıyodu iyiydi ama arada kaçırıyodu pedal aşağı düşüyodu söyledim merkezden olduğunu söyledi merkez tamir takımını yenilettim 50 TL aldı ama aşağıda kavrıyor bi dahaki gelişinde arkalarıda kontrol edip ayarlıycaz makinaya sokucaz dedi gittim antifreez doldurtayım dedim bendekide aptallık hazır su boşalmışken tekrar tekrar su koyki içindeki küfler gitsin en azından direk suyu boşalttırıp antifreezi koydurdum eve geldiğimde su kabının kapağını açtım pas parçacıkları yüzeye çıkmış   :-[

« Yanıtla #881 : 04 Kasım 2010, 18:03:01 »
Hadi gökhancım çok güzel gelişme bunlar çok sevindim gerçekten.. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.