Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 861206 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #854 : 30 Ekim 2010, 19:44:30 »
Gökhan Babanın rahatsızlandığını duydum çok çok geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin,kendisine de selamımı ilet.

Aleykumselam söylerim abi saol  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #855 : 30 Ekim 2010, 19:45:42 »
Süreyya babaya bişeymi oldu neoldu  :'(
Ufak bi kalp krizi  :-X Şuan evde dinlniyor kısmetse bir ay içinde ameliyat olucak kalp damarlarında tıkanıklık var bildiğiniz tanıdığını kalp cerrahı varsa haber verin bana  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #856 : 30 Ekim 2010, 20:08:59 »
Babamın tüm VWTR alemi olarak elini öpüp selamınız ilettip hepinize ayrı ayrı teşekkür etti  :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #857 : 30 Ekim 2010, 21:29:08 »
Msn den konuştuğumuz gibi Medical park ile mutlaka konuşun 5 yıldızlı bir hastane ssk da 1 kuruş almadılar bizden. 80 Yaşındaki babannemin 2 damar değişimi, 1 kalp kapakçığı değişimi, diğer kap kapakçığı onarımı yapıldı orda şimdi turp gibi ayakta. ve sadece kayıt parası 15tl verdik tek kişilik odada 12 gün kaldı taburcu oldu.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #858 : 31 Ekim 2010, 08:22:32 »
Gökhancım duydum çok üzüldüm kardeşim, allah kolaylık versin hiç kolay şeyler değil bunlar allah sabır versin Gökhanım. İstanbula gelicekseniz öenerebileceğim tek yer Maltepe Ünüversitesi çok iyi ilgileniyorlar. Tekrardan babana geçmiş olsun dileklerimi ilet. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #859 : 31 Ekim 2010, 09:12:21 »
Gökhancım duydum çok üzüldüm kardeşim, allah kolaylık versin hiç kolay şeyler değil bunlar allah sabır versin Gökhanım. İstanbula gelicekseniz öenerebileceğim tek yer Maltepe Ünüversitesi çok iyi ilgileniyorlar. Tekrardan babana geçmiş olsun dileklerimi ilet. :tamamdir
Saol kanka Allah razı olsun bizim yanı başımızda Uludağ üniversitesi var açıkçası götürmek istemiyorruz insanları resmen kadavra gibi davranıyorlar staj yapan öğrencilere iş yaptırıyorlar  :-\ Sabah annemin feryadıyla kalktım baktım babam yine tıkanmış kalı verdi öyle 112 aramama ramak kalmıştı kendine geldi arabayla gideriz dedim ben gitmiycem diye tutturdu yok bişeyim benim diyo öldüreecek beni bu adam  >:(

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #860 : 31 Ekim 2010, 16:21:39 »
geçmiş olsun gökhan 3-4 gündür nete giremiyordum yeni gördüm acil şifalar dilerim
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #861 : 31 Ekim 2010, 16:22:12 »
geçmiş olsun gökhan 3-4 gündür nete giremiyordum yeni gördüm acil şifalar dilerim
Saol abim benim Allah razı olsun iyi deileklerin için :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #862 : 31 Ekim 2010, 17:07:52 »
Geçmiş olsun gökhan medicalpark hastaneleri güzel dedem de yeni ameliyat oldu memnun kaldık :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #863 : 31 Ekim 2010, 18:08:58 »
gökhan cım geçmiş olsun :(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #864 : 31 Ekim 2010, 18:42:52 »
Geçmiş olsun gökhan medicalpark hastaneleri güzel dedem de yeni ameliyat oldu memnun kaldık :tavkiss:
Erşan abide aynısını söyledi bakalım ama bizimkiler Kalp aritmik diyolar  :-\

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #865 : 31 Ekim 2010, 18:43:13 »
gökhan cım geçmiş olsun :(
Saolasın Cihan abim...

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.