Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 861872 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #742 : 12 Temmuz 2010, 22:23:27 »
Sen nediyosun Erşan abim millet artık damga vurdu bu cabrioya binen delidir diye geçen gece artık nolduysa bana delirdim bi an arabanında üstü açıktı verdim gazı attım boşa çıktım tepesine millete bağırıyorum özlemişim cabriomu ama bu kadarda özlediğimin farkında bile değildim  :sevgi: Şaka bi yana gerçekten bütün Ertuğrulkent beni ve cabriomu tanır bilirler ne kadar düzgün kullandığımızı biz yeri geldiğinde ağır vasıta yeri geldiğinde MERCEDES'lere toz yuttururuz  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #743 : 12 Temmuz 2010, 22:25:21 »
maşallah  :sevgi: nazar değecek gökhancığım bu kadar çok foto  :saygılar
Abim nerelerdesin sen ya bak Hakan abiyle büyük planlarımızı var bütün Mk1'leri toplamayı düşünüyoruz bi buluşma yapıcaz ama sen yoksun ortalıklarda sen kendini tatil moduna sokmuşsun belli  :) Harbiden bi ara buluşalım sen ben Oktay abim Harun abim çekinelim foto  özledim hepinizi  :tavkiss:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #744 : 12 Temmuz 2010, 22:27:59 »
Bu resimler ekilme resimlerimi şimdi WOW.. Gökhanda amma uzamış hemen yaf hiç acıması beklmesi yok uşağun. :D :D
Yok abi saolsun Oktay abim yaptı yine büyüklüğünü yol verdi bana bi ara gaza geldi bastı gaza ama korktu heralde bu çocuğu fazla gaza getirmeye gelmez diye merak etme Oktay abim o virajlı yollarda benim namım çok pederin mercoyuda orta paso tokatlıyom az rally seğretmiyoruz  :D Bu arada Erşan abim bizim iş yerindeki usta başı pazar günü Erdek'teydi senin arabayı görmüş ya uzun senin arabanın üstü kapalısını gördüm süper bişeydi ama jantı griydi güzel durmamış seninkisi gibi yapsaydı daha güzel olurdu falan dedi gri ATS Cup Erdek'te deyince hemen çaktım senin olduğunu  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #745 : 12 Temmuz 2010, 22:39:34 »
Ammmaaaaan MAŞALLAH'lar eksik olmasın burda Nazar değdiren çok çünkü özelliklede abimin iş yerindeki kızlar  ::)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #746 : 13 Temmuz 2010, 08:18:41 »
Biraz sağ duyulu olayım dedim. Gazlarsam gökhan da peşimden gelir dedim.O nedenle ben senin peşinden geldim.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #747 : 13 Temmuz 2010, 11:11:59 »
Öyle oktay, gençlerde adrenalin çok en ufak bişeyde hopluyolar.. Yollarda bende yaşıyorum, 120-140 giderken bakıyom Hyundai acces ile geliyo kıçıma yapışıyo bakıyom içinde 2 genç gaza basıyom 160-180 bakıyom gelmeye çalışıyor bırakıyorum 100 e düşüyorum yoksa o kıçı kırık acces le öldürecekler kendilerini, yollar virajlı benim 80 le içten girip içten çıktığım virajlara normal araçlar anca 50-60 la zor giriyor..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #748 : 13 Temmuz 2010, 19:50:32 »
Öyle oktay, gençlerde adrenalin çok en ufak bişeyde hopluyolar.. Yollarda bende yaşıyorum, 120-140 giderken bakıyom Hyundai acces ile geliyo kıçıma yapışıyo bakıyom içinde 2 genç gaza basıyom 160-180 bakıyom gelmeye çalışıyor bırakıyorum 100 e düşüyorum yoksa o kıçı kırık acces le öldürecekler kendilerini, yollar virajlı benim 80 le içten girip içten çıktığım virajlara normal araçlar anca 50-60 la zor giriyor..
access ne la :D accent :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #749 : 13 Temmuz 2010, 21:49:14 »
Sorma abi nedir bu Hyundailerden çektiklerimiz benim bilader iyi bilir o meseleyi benim araba 5'e geçmiyo geçse daha ben giderdim ama 4'te yinede aldım aklını çocuk bayağı bi şaşırdı  :) Bizim arabaları 1.Ufak görüyolar 2. arkadaki GTI yazısını gören başlıyo sellektör yapmaya  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #750 : 13 Temmuz 2010, 21:54:05 »
Ya garibanlar alt devirlerde seriler ya ondan 4bin den sonra nefesleri kesiliyo..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #751 : 13 Temmuz 2010, 22:01:46 »
Ya garibanlar alt devirlerde seriler ya ondan 4bin den sonra nefesleri kesiliyo..
Öyle deme yinede iyi gidiyo şerefsizler ya ben kullandım ama frene bi basıyon arabanın arkası havaya kalkıyo başlıyo savurmaya  ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #752 : 13 Temmuz 2010, 22:25:53 »
Yav ne iyisi benim hala oğlunda 1,5 enj. var aklım çıkıyo gaza basınca acaba nezaman atacak bitarafa diye. Enson burasaya giderken kullandım valla fren yapmak korkutuyor viraj almak desen acaba karşıya geçermiyiz dedirtiyor :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #753 : 13 Temmuz 2010, 22:27:32 »
Yav ne iyisi benim hala oğlunda 1,5 enj. var aklım çıkıyo gaza basınca acaba nezaman atacak bitarafa diye. Enson burasaya giderken kullandım valla fren yapmak korkutuyor viraj almak desen acaba karşıya geçermiyiz dedirtiyor :D :D
Valla doğru söylüyon yeni model arabaların hiç biri eskiler gibi yol tutmuyo bi araa benim bilader Polo kiralamıştı 2007 olması gerek kapıştık ben dikiz aynasından görüyodum virajlarda araba yan kaldırıyodu  :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #754 : 13 Temmuz 2010, 22:43:25 »
aldım 3 ay kullandım sattım ... aman aman evlerden ırak. 70 le giderken araba yoldan çıkmak için can atar mı yahu... bagajı kapatıyodum trank diye teneke sesi ... 120 de araba bitiyo, daha gitmemek için direniyodu.. gerçi bendeki 1.3 lx di.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #755 : 18 Temmuz 2010, 14:49:11 »

Uploaded with ImageShack.us
Geçenlerde arkadaş plakayı koparmıştı yapıştırmadan önce bi foto alayım dedim  :)