Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859017 defa)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
Ynt: Golf GTI Mk1 Cabrio
« Yanıtla #644 : 31 Mayıs 2010, 18:15:53 »
Senin GOTTİ'ler sana yeter buluşalım bi ara ya ne zamandır görüşemiyoruz  ;)

gottiler yokken istedim... sınav geçti buluşuruz artık. kafa 1500 :melek:
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #645 : 31 Mayıs 2010, 18:30:39 »
gökhandan anahtarı isteriz bi tur atıcaz diye takozda bırakırız arabayı ehu ehu ehu :D ;D ;)
Sizden kıymetlimi bea  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #646 : 31 Mayıs 2010, 18:32:13 »
gottiler yokken istedim... sınav geçti buluşuruz artık. kafa 1500 :melek:
şuan hala üzerinde GOTTİler var demi benimde 3 -5 tane sınavım kaldı ondan sonra rahatım devamsızlık az devlet 2 günü yat dinlen diye vermiş yaz tatilinde zaten çalışıcaz bari sınavlar bitince yatarım kafadan bi 10 gün  :) Buluşalım harbiden Hakan abi olursa buluşma çağırın benide dedi  :tamamdir

« Yanıtla #647 : 31 Mayıs 2010, 18:47:56 »
gökhandan anahtarı isteriz bi tur atıcaz diye takozda bırakırız arabayı ehu ehu ehu :D ;D ;)

Yahu Turgut abi sendende beklemezdim Ama işte ATS insanın gözünü böyle karartıyo demekki Hahaha ;D :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #648 : 02 Haziran 2010, 15:58:57 »

Uploaded with ImageShack.us

:sevgi:   :sevgi:   :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #649 : 02 Haziran 2010, 16:03:56 »
çok güzel gökhan pasta cila yap len suna
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #650 : 02 Haziran 2010, 16:49:20 »
çok güzel gökhan pasta cila yap len suna
Yapıcam kısmetse herşeyin bi sırası var bak bu yaz neler yapıcaz neler  ;)

« Yanıtla #651 : 02 Haziran 2010, 17:51:51 »
Yeni plaka bastır gökhan  :)
şimdi bana ilk kendi plakana bak desen yeridir ama özellikle yaptırmıyorum nazarlık olsun diye  :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #652 : 02 Haziran 2010, 18:47:13 »
Yeni plaka bastır gökhan  :)
şimdi bana ilk kendi plakana bak desen yeridir ama özellikle yaptırmıyorum nazarlık olsun diye  :D :D

P
Plaka düşünüyorum abi APP ama mühürsüz olduğu için yasak  :-[ Bide yeni bastırayım yanındaki siyah şeritelerinide silerim diyorum ama yenileride ince harfli kalın daha güzel duruyo bi kaç eksiğimiz var halledelim plaka kolay iş  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #653 : 02 Haziran 2010, 18:49:45 »
Bugün hiç ummadığım bişey yaptı yine bi kaç haftadır tıkır tıkır süper çalışıyodu 2 gündür hiç ellemedim sabah yağmur yağıyodu okula arabayla gideyim dedim bastım tek marşta süper çalıştı neyse 6 saat sonra çıktım okuldan marşa basıyorum çalışmıyor benzini çekemiyomuş gibi oluyo hava filtresini falan söktüm ağzımla benzin çektim arkadaşlarda baktım iğrendiler dedim noldu be hakiki 95 Oktan bu karb. verdim benzini bastım ilk başta tırrnnnn diye devirde titreme vardı sanki pislik takılmış sürtünüyo gibi sonra açıldı kızlara bayağı bi rezil olduk ama eve geldim sonunda  :)

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #654 : 03 Haziran 2010, 01:24:00 »
Bugün hiç ummadığım bişey yaptı yine bi kaç haftadır tıkır tıkır süper çalışıyodu 2 gündür hiç ellemedim sabah yağmur yağıyodu okula arabayla gideyim dedim bastım tek marşta süper çalıştı neyse 6 saat sonra çıktım okuldan marşa basıyorum çalışmıyor benzini çekemiyomuş gibi oluyo hava filtresini falan söktüm ağzımla benzin çektim arkadaşlarda baktım iğrendiler dedim noldu be hakiki 95 Oktan bu karb. verdim benzini bastım ilk başta tırrnnnn diye devirde titreme vardı sanki pislik takılmış sürtünüyo gibi sonra açıldı kızlara bayağı bi rezil olduk ama eve geldim sonunda  :)

haha olur şeler :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #655 : 03 Haziran 2010, 10:01:42 »
haha olur şeler :D
Bu sabah ikizim kaldırdı kalk okula geç kaldım diye onun devamsızlık tavan yapmış bırak beni okula dedi tek marşla hiç problemsiz gittim geldim yolda bikaç yerde durdum bide cam suyuna camsil aldım no problem yani  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #656 : 04 Haziran 2010, 16:10:08 »
Bugün size başımdan geçen komik bir olayı anlatmak istedim  :D Bugün biraz dolaşmak için bastım marşa gezdim baktım benzin azalmış benzin alayım dedim yolda sol şeritte önümde FORD TAUNUS gidiyodu sellektör yaptım çekilmedi korna çaldım yok hızımızda 100-110 falandı egzozu patlamış harıl harıl yağ yakıyodu böğüre böğüre önümde gidiyodu artık yanık yağ kokusu içeriye girmeye başayınca sinirlendim yan şeride geçtim genç biri sürüyodu beni görünce ağzı açıldı dur dur yaptı bende benzinliği işaret ettim  girim benzinliğe dedim yine sabah sabah kavga edicez çektim pompaya arkama yanaştı hiç selamsız sabahsız direk arabaya atladı vaybe hala orjinal duruyo gibi laflar etti dedim ne diyosun sen ya dedi bu benim babamın arabasıydı dedi çok istedim vermedi bana sattı başkasına falan filan laflar etti dedim arkadaşım olamaz öyle bişey bu araç nerden baksan 22 senedir bizde dedim tutturdu bu bizim diye sinirlendim bende kafamı buluyon kardeşim dedim söyle üzerinde ne motor var dedim kem küm edince dedim git kafa bulma benle dedim adamın  verdiği cevap şu YEMEDİN Mİ bende yemedim dedim yapma ya bende seni kandırırım Taunusla takas yaparız diye düşünmüştüm dedi güldüm dedim bu araçlar ucuz bu arabanın ben hastasıyım vermem dedim neyse dedi bastı gitti bi baktım benzin 3.66'dan 3.63 olmuş hemen 30 TL'lik benzin mutlu ve gülerek eve geldim  ;D   ;D   ;D    ;D    ;D
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 16:10:49 Gönderen: GolfMk1Cabrio »

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #657 : 04 Haziran 2010, 20:19:51 »
Lan olum nerden alıyon sen benzini nasıl 3,63 sen yanlışlıkla euro dizel falan koydurmayasın.. 3,90 burda..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"