Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 862710 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf GTI Mk1 Cabrio
« Yanıtla #588 : 07 Mayıs 2010, 17:25:39 »
Oh maşallah kanka bende geçen çıkardım koltukları filan sende başlamışsın.. ;)

Süpper bide şu tamponları Cihan abi gibi boyattır hiç bişi kalmaz..
Şimdilik bütçe sıkıntı kanka onlar sonraya kaldı önce şu motor işiyle muayene işini halletmeliyim öncelik onların  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #589 : 07 Mayıs 2010, 17:28:00 »
Hiç değilse ben foto paylaşıyorum sende oda yok anca Sedat abi böyle gizli gizli çeker  >:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #590 : 07 Mayıs 2010, 18:35:41 »
Eline geçen 3 kuruşu boşa heba ediyordun gökhan bence şu aracın yasal işleri için paranı biriktirip ona harcasan ve sonra gönül rahatlığı ile binsen şuna..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #591 : 08 Mayıs 2010, 20:54:52 »
Eline geçen 3 kuruşu boşa heba ediyordun gökhan bence şu aracın yasal işleri için paranı biriktirip ona harcasan ve sonra gönül rahatlığı ile binsen şuna..
Yok abi bütün işlevler tamam bütün borçlarını ödedim sadece muayene+ehliyet kaldı hem bunlar masraf gerektirmeyen işlevler o konuda sıkıntın olmasın şu anda tek düşündüğüm aracın muayene hazır olması ayriyetten aksesuar falan almıyorum sadece yürüyen aksamı için para harcıyorum bakalım babamı ikna ettim kafamıza K-Jet sisteme dönmek var ama bi kaç eksiğimiz var bu gidişle bu sene olmaz büyük ihtimal ben ehliyeti aldıktan sonra zaten Allah izin verirse kesin takmayı düşünüyorum ama ne kadar erken takarsak benzinden o kadar kar ederiz malum her geçen gün devlet biraz daha batırıyo faziler  :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #592 : 08 Mayıs 2010, 21:47:01 »
Kolay gelsin Gökhan :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #593 : 08 Mayıs 2010, 23:58:21 »
Dertsiz başına dert alma en basitinden büyük bi karb ve LPG ekonominin en kolayı bu.. K-Jet ekonomik olsada litre fiyatları çok yüksek gene çok geliyor..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #594 : 09 Mayıs 2010, 00:00:09 »
gökhan jantları neden değiştiriyosun ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #595 : 09 Mayıs 2010, 09:35:49 »
Kolay gelsin Gökhan :tamamdir
Saolasın Ercihan abim  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #596 : 09 Mayıs 2010, 09:36:38 »
Dertsiz başına dert alma en basitinden büyük bi karb ve LPG ekonominin en kolayı bu.. K-Jet ekonomik olsada litre fiyatları çok yüksek gene çok geliyor..
Abi bana LPG deme ya Mercoda o yüzden çok başım ağırdı artık istemiyorum ben LPG'yi ALMAN araçlarına yakıştıramıyorum  :-[
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2010, 09:36:52 Gönderen: GolfMk1Cabrio »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #597 : 09 Mayıs 2010, 09:38:46 »
Üzerindekiler 14 seninkiler gibi 15 olsa belki değiştirmem ama ATS Cupların görüntüsü mükemmel abi arabayı acaip belli ediyo heleki öğlen saatlerini görcen milletin gözünü alıyo hem bu 14'ler önler 165 arkalar 185 çok ince geliyo ATS'lerde 195 var ön amortisörlerimi sert yaptım sıra arkalara geldi yol tutuşu acaip arttı ATS'leri takınca hiç bir virajdan korkmama gerek kalmıycam  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #598 : 09 Mayıs 2010, 09:42:23 »
Hemde temiz bulabilirsem ATS'lerin üzerine bir miktar para koyup BBS RS alabileceğim birilerine bakıyorum tabiki şu anda değil önce muayeneyi falan halletmem lazım gerisi kolay sırf aksesuar üzerine çalışırım o zaman  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #599 : 12 Mayıs 2010, 13:52:07 »

Yıkadım karnını doyurduktan sonra bayağı gezdim tabiki yaza yakışır şekilde üstünü açıpta herkesler bize bakıyodu ilgiyi özlemişiz ikimizde  :sevgi: SÜPER İKİLİ  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #600 : 12 Mayıs 2010, 18:17:42 »

Bugün İlker abiyle mini buluşma yaptık bayağı bi turladık İlker abi hiçte dediğin gibi çekici üzerinde değil sokak arasında masum kediler gibi beni beklemiş   :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #601 : 20 Mayıs 2010, 12:08:07 »

Bakın ne buldum daha benim ayaklarım gaz pedalına yetişmezken abim benim yaşlarımda ehliyetsiz gezerkenki fotoğraflarından biri 13 ATS ve orjinal sis farları var üzerinde fotolarda görünenler bunlar renge bakın  :D