Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859029 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Golf GTI Mk1 Cabrio
« Yanıtla #448 : 24 Şubat 2010, 20:38:32 »

Bugün bakın kimi yakaladım okuldan çıktım arkadaşımla otobüs durağındaydık 1saat oldu otobüs yok kafamı sola çevirdim baktım uzaktan beyaz 4 farlı bi araba geliyo bak bizim ordaki 131 dedim araba yaklaştıkça göz bebeklerimin büyüdüğünü hissettim önümüzden geçerken ayağa kalktım saygı duruşu hesabı cabrio biraz daha gitti sola sinyal verdi oraya yanaştı bende arkasından depar atıp yetiştim arabanın kapısını birden açınca sahibi neye uğradığını şaşırdı dedim aynısının kırmızısı bende var abi hastasıım dedim o zaman babana söle sana bunuda alsın kırmızı beyaz olsun dedi  :D Biraz muhabbet ettik baktım otobüs geliyo aralarından ayrıldım onlarda iş görüşmesine gelmişler baktım bizim otobüs değil tekrar gittim arkadaşı vardı biraz onunla muhabbet ettik yine otobüs geldi baktım bizimkisi değil arkadaşta gitme olum adam yüzsüz zannetcek dedi yine gittim baktım arabanın sol park lambası yanıyo adam dedi şase var heralde bindik arabanın içine daha sıfır pırıl pırıl içi baktım sis düğmesi açık dedim kesin bundan açıktır gözüme sinyal kolu çarptı Erşan abinin kisinde ne tarafa sinyal verirsen o tarafın parkı yanıyodu dedim kesin bundan kapattım sinyali git bak arkaya sönmüştür dedim sen nerden biliyon dedi dedim ayıpsın ben hastasıyım dedimya  :D giderken bağırdı VOLKSWAGEN TÜRKİYEYDİ demi diye daha orjinal anahtarlığı duruyo süper bişey heleki içini bi görseniz  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #449 : 24 Şubat 2010, 20:39:02 »
Tek kelimeyle MÜKEMMEL bi arabaydı  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi: Çadırı katiyen su almaz garanti veriyom o kadar sıkı ki taş gibi hiç esnemiyo bile Coupe mk1 sanki heryeri sımsıkı Almanyadan getirmişlerdi tenteyi en kısa zamanda benimde getirtmem lazım  :'(
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2010, 20:40:07 Gönderen: gokhanficici »

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #450 : 24 Şubat 2010, 20:45:18 »
sahibinden de bu arabanın ilanı vardı sanki ::)
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #451 : 24 Şubat 2010, 21:19:54 »
Sanırım bütün golflerde var sinyal özelliği :D benimkide ole
Cabrio güzel sanki bende sahibindende gördüm :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #452 : 24 Şubat 2010, 22:43:30 »
Evet ilanı sahibindende var ama eski sahibinin ilanıymış o bu yeni sahibi sürekli araba alıp satıyomuş genellikle alman arabaları BMW E30 varmış satmış hemen bunu almış bu çok hoşuma gitti diyo bakalım kısmetse ben şu spor direksiyonu çıkartıp orjinal direksiyonu takayım belki benimkisindede vardır sinyal özelliği gördüm bu cabrioda orjinal direksiyonu özellikle içine hayran kaldım içine tentesine mükemmel hepsi fitilleri bile sıfır daha dokuna dokuna yıpranıcaktı nerdeyse bayıldım arabaya  :sevgi:

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #453 : 25 Şubat 2010, 23:06:43 »
tentelerin fiyatı nedir cabriolarda?? bnmde çok hoşuma gidio cabriolar  :))
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2010, 23:07:01 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #454 : 25 Şubat 2010, 23:10:42 »
tentelerin fiyatı nedir cabriolarda?? bnmde çok hoşuma gidio cabriolar  :))
Valla 200-350£ arası değişiyo ama kararlıyım bu sefer burda diktirmiycem verdiğim paraya yazık günah durumları düzeltince getirticem bir tane tente bütün fitil aksamıyla beraber  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #455 : 25 Şubat 2010, 23:12:09 »
Burak cabrioların tadı harbiden bi başkadır hayatta sıkılmazsın kullanmaktan millet sürekli sana bakıyo bu nasıl araba ilk defa gördüm diyo falan çoluk çocuk ferrari falan diyo kısacası cabrio fun diyorum  :sevgi:

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #456 : 26 Şubat 2010, 00:00:59 »
tentelerin fiyatı nedir cabriolarda?? bnmde çok hoşuma gidio cabriolar  :))
sıfırları almanyada 250 euro turkıyeye gelmesıyle falan 1000 tl buluyor...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #457 : 26 Şubat 2010, 00:07:00 »
Burak cabrioların tadı harbiden bi başkadır hayatta sıkılmazsın kullanmaktan millet sürekli sana bakıyo bu nasıl araba ilk defa gördüm diyo falan çoluk çocuk ferrari falan diyo kısacası cabrio fun diyorum  :sevgi:
Benim arabaya her çocuk recep ivedikin arabası dior ne alaka anlamadım okadar ayı gibi birisimiyim yahu  ;D ;D
Gıcık oluyorum bis le aynı klasmana koyduklarından hanım boş ver çocuk onlar dior :hahaha
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #458 : 26 Şubat 2010, 00:11:25 »
Benim arabaya her çocuk recep ivedikin arabası dior ne alaka anlamadım okadar ayı gibi birisimiyim yahu  ;D ;D
Gıcık oluyorum bis le aynı klasmana koyduklarından hanım boş ver çocuk onlar dior :hahaha
al benden de o kadar. hadi senikisi yeşil, ya benimkisine ne demeli ? kırmızı. aa recep ivedik arabasından ... hey yarappim, ha sie diyorum çocuklara :D

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #459 : 26 Şubat 2010, 00:14:02 »
al benden de o kadar. hadi senikisi yeşil, ya benimkisine ne demeli ? kırmızı. aa recep ivedik arabasından ... hey yarappim, ha sie diyorum çocuklara :D
:D :D :D :D :D :D ;D ;D

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #460 : 26 Şubat 2010, 02:22:58 »
yinede çok sayılmaz..ilk emrenin 90 model cabrio ya binmiştim çok hoşuma gitmişti.. süper araçtı...  :sevgi: :D:D:D recep ivediğin arabamı allaha şükür benimkine diyen olmadı patlarım olursada çocuklar açısından kötü olur .D
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2010, 02:55:02 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #461 : 26 Şubat 2010, 14:24:06 »
sıfırları almanyada 250 euro turkıyeye gelmesıyle falan 1000 tl buluyor...
Abi getirtmesi derken kargoyu söylüyorsan buluruz bi yolunu var benimde bir kaç planım merak etme sen  ::)