Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 858994 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Golf GTI Mk1 Cabrio
« Yanıtla #420 : 18 Şubat 2010, 19:17:32 »
Dün akşam Mudanya'dan dönüşte İzmir plakalı beyaz cabrio gördüm,lastiklerinde bir acayiplik vardı ama yinede güzeldi.Arkasında Konsolaosluk işareti CC vardı.
Oktay abi arabada CD yazıyor adam diplomatmış arabanın ilk sahibi kim dersin İSMET İNÖNÜ yakından gördüm çok güzel bi alet 1.8 GTI sanırım DX motoru açıp bakamadım LPG'li 16 BORBET var kol dayama bile var arabada beyaz deri döşemeler falan sürekli sanayide görüyorum fakat yakalayamıyorum genelde DAB AUTOBAN ve KUTAY OTO da araç sahibiyle tanıştım çok iyi biri ama biraz fazla ciddi  :) Fotoları çekmek yasakmış bizim arkadaş gizlicene çekti fotoları   :halazn:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #421 : 18 Şubat 2010, 19:17:55 »
Benim arka sayfalara bak görürsün fotolarını  :tamamdir

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #422 : 18 Şubat 2010, 20:38:41 »
Oktay abi arabada CD yazıyor adam diplomatmış arabanın ilk sahibi kim dersin İSMET İNÖNÜ yakından gördüm çok güzel bi alet 1.8 GTI sanırım DX motoru açıp bakamadım LPG'li 16 BORBET var kol dayama bile var arabada beyaz deri döşemeler falan sürekli sanayide görüyorum fakat yakalayamıyorum genelde DAB AUTOBAN ve KUTAY OTO da araç sahibiyle tanıştım çok iyi biri ama biraz fazla ciddi  :) Fotoları çekmek yasakmış bizim arkadaş gizlicene çekti fotoları   :halazn:

Akşam üzeri Teleferik civarında tekrar gördüm Gerçekten artisttin biri kullanıyor.Başlarım izin vermemesine manyakmı? >:( :bekleriz:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #423 : 18 Şubat 2010, 21:08:03 »
Akşam üzeri Teleferik civarında tekrar gördüm Gerçekten artisttin biri kullanıyor.Başlarım izin vermemesine manyakmı? >:( :bekleriz:
Bakma sen onun artist olduğuna 50 küsür yaşında saçlar falan gördünmü  :D Dediki arabayı sadece 3 kişi kullanabilir ben tamirci bide usta başı onun dışında kimse kullanmıyor dedi keşke bi fotosunu çekseydinya çok hoşuma gidiyor mükemmel bişey  :sevgi: Üçevlerde oturuyomuş ben kendi arabamla gezdirdim onu ama bayağıda korkuttum sanayide makas falan attım baktım esmerlikten sarıya döndü dedi bunda ABS olmadığını unuttun gliba genç dedi bende sende benim genç olduğumu unuttun galiba Gürcan abi dedim  ;D

« Yanıtla #424 : 18 Şubat 2010, 22:45:55 »
Senin makina ne alemde   ::)

sona geldik ama biturlu suremiyoz aracı.ama calıstırdık her sey yolunda bir kac eksigi var onları tamamladıktan sonra tamamdır  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #425 : 19 Şubat 2010, 17:45:23 »
Bende benimkisini Bursa'da tek kırmızı gül bilirdim  :-[Ama hiç bu aracı görmedim hep beyaz var ilk defa kırmızısını görüyorum benimkisinin dışında  :o
Volkswagen > Golf > 1.8 Cabriolet > Volkswagen Golf 1.6 Cabriolet #21780145 - sahibinden.com

« Yanıtla #426 : 19 Şubat 2010, 18:58:55 »
Olum seninkisinin yanına yaklaşamaz bu dökülüyo.. :-[ ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #427 : 19 Şubat 2010, 19:01:47 »
Olum seninkisinin yanına yaklaşamaz bu dökülüyo.. :-[ ;)
Yok bea baksana KAMEİ'nin tamponla marşpiyelleri var gerçi benim marşpiyellerde KAMEİ ama sökücem uyumsuz duruyo  :-\

« Yanıtla #428 : 21 Şubat 2010, 17:59:43 »
marşpiyerleri sökersen haberim olsun ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #429 : 21 Şubat 2010, 18:53:31 »
marşpiyerleri sökersen haberim olsun ;)
Sökücem dediysem satıcam demedim  :D

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #430 : 21 Şubat 2010, 22:56:49 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #431 : 21 Şubat 2010, 22:59:58 »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #432 : 22 Şubat 2010, 18:45:36 »
Harbiden uyum sağlamıyor baktımda kalın tamponlarla çok daha uyum sağlıyor Cihan abim bi ara senin RS4 tampona göz koymuştum ama arkasını uydurmak gerekiyodu adamın biri yapmış ön tampon biraz daha yuvarlak hatlı arkayı üçgen yapmış uyumsuz duruyo bakalım şu işleri bi yoluna koyalım kısmet olursa kalın tapona geçiş yaparız  8) Bu arada Cihan abi sen çamurlukları açtırdınmı ikimizde aynı boy lastik kullanıyoruz seninki biraz daha basık nasıl sürtmüyo seninkiler benimkiler 195/50/15 acaba kampananın kapağından tornada az bişey aldırsam lastik biraz daha içeri doğru giricek sürtmez bu sefer ama problem çıkatırmı  ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #433 : 22 Şubat 2010, 19:13:01 »
Bugün hiç kimse moralimi bozamaz 365 TL'lik cezayı kendim ellerimle yatırdım ve temiz kağıdı aldım böylecene muayeneye girmeye hak kazandım :tamamdir Kağıdın üzerinde tam olarak yazan:MOTORLU TAŞITLARIN SATIŞ VEYA DEVRİNE AİT İLİŞİK KESME BELGESİ/FENNİ MUAYENE İZİN BELGESİ bu borcuda yatırdığıma göre muayeneye bi adım daha yaklaştım  :sevgi: Arabamı seviyorum ARKADAŞ :sevgi:  :sevgi:  :sevgi: