Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859138 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #308 : 18 Ekim 2009, 23:14:13 »
Çıkar lem o kırmızı ışığı ordan pavyon arabası gibi olmuş :D  Bide artık şu arabayı dandik telefonlarla çekip durma yazık valla güzelim cabby mındar oluyo...
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2009, 23:15:39 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #309 : 19 Ekim 2009, 01:17:05 »
arkadasda vardi osram nightbreaker...cok memnundu philipsden daha iyi diyordu...

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #310 : 19 Ekim 2009, 17:24:07 »
T
Çıkar lem o kırmızı ışığı ordan pavyon arabası gibi olmuş :D  Bide artık şu arabayı dandik telefonlarla çekip durma yazık valla güzelim cabby mındar oluyo...

Turgut abisi gidince çekicek ama adam bizi dağ başına götürüyor kardeşim alamadı gitti ehliyeti :t
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #311 : 19 Ekim 2009, 18:24:16 »
Abi haklısın benimde artık canımı sıktı resmen çingene meselesine döndü kırmızı olsun 5 lira fazla olsun işte bi hevesti dükkanda boş vaktim vardı yaptık yakında sökerim güzel projelerim var nabıyım abi kameram yok kameraya vericeiğim parayı gidiyom arabaya harcıyom gene  yabancıya gitmiyo yani  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #312 : 19 Ekim 2009, 18:26:08 »
arkadasda vardi osram nightbreaker...cok memnundu philipsden daha iyi diyordu...
Abi ben istiyorumki hani mavi zeminliler varya farlar yanmasa bile mavi renk gözüküyo öyle olsun bi OSRAM NİGHT BREAKIR bi tane daha vardı adını hatırlayamadım bulunca yazarıum bi deniyicem bakalım herkes memnunun diyo bide dükkanda bakarım far ayar makinasında net vericekmi bunlar o kadar saçma sapan gösteriyoki ayar makinasında görsen gülmekten yerlere yatarsın  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #313 : 19 Ekim 2009, 18:28:26 »
T
Turgut abisi gidince çekicek ama adam bizi dağ başına götürüyor kardeşim alamadı gitti ehliyeti :t
Abi doğru seni bekliyom  :-[ Ama nabıyım nerey gidelim abi dedim olum muayene yok uzaklara gitmeyelim dedin benimde aklıma bitek orası geldi söyle güzel bi yer oraya gidelim tabi öle zıt diye hemen kapının önüne glipte hadi gidiyoz değil gelmeden bi kaç gümn önce dersin şu gün uygunmu diye ona göre RANDEVU DEFTERİME Bİ BAKİYİM  :saygılar  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #314 : 19 Ekim 2009, 18:45:36 »
Buldum Çetin ami ama kararsız kaldım OSRAM NİGHT BREAKER vs OSRAM COOL BLUE sanırsam bu cool blue mavi zeminli değil sanırsam bana OSRAM NİGHT BREAKER daha iyi olucak zaten park lambalarımıda beyaz led yapmıştım ortadaki iğrenç kırmızı labayıda sökünce of of bide uzunlarada  :sevgi:  8)

« Yanıtla #315 : 19 Ekim 2009, 20:36:07 »
night breaker al cool blue okadar iyi degil geceleri...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #316 : 19 Ekim 2009, 20:58:59 »
night breaker al cool blue okadar iyi degil geceleri...
Yakın zamanda Night Breakerla aranızdayım  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #317 : 19 Ekim 2009, 20:59:31 »
He abi bide HYPER WHİTE 5000 K var ona ne diyosun  ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #318 : 19 Ekim 2009, 21:04:18 »
Abi elinde bu NİGHT BREAKER COOL BLUE ve HYPER WHİTE 5000 K arasındaki farkı göstericek bi tablo falan varmı gerçi Cool Blueyu eleyebiliriz Hyper White nasıl peki mavi zeminlimi beyazmı yanıyor yoksa maviyemi kaçıyor  ???

« Yanıtla #319 : 22 Ekim 2009, 01:29:08 »
hyper white sade beyazdir sanirim...bende önceden mtec super white 4300k vardi o biraz sariya kaciyordu...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #320 : 22 Ekim 2009, 19:16:24 »
hyper white sade beyazdir sanirim...bende önceden mtec super white 4300k vardi o biraz sariya kaciyordu...
Çetin abi dün sanayiye gittim sevidğim bi elektrikçi abimin yanına uğradım sordum onda var Night Breaker yalnız almak istediğine eminmisin dedi evet nedenki dedim abicim bunlar sadece görüntü dedi yağmurda heleki karda sanki farları açmamış gibi gidersin dedi he kuru havalarda fena olmas dedi heleki siyah şeritsiz asfaltta daha da berbaet olur dedi sen git xenon al diyicem fakat dedi onlarında pek bi farkı yok dedi sen en iyisi civciv sarısı sis tak farlarada 100 Watt Narva ampultak bide bide röle tak dedi dehşet verim alırsın farlarında azda olsa beyarlaşır dedi ve bu olayıda bizim iş yerindekli bi abimiz kendi PEUGEOT PARTNERİNE yapmıştı xenon vardı yağpmurda hiç gözükmüyodu ben şahidim söktü role bağladı Narva ampul taktı hem beyazladı hemde verim arttı  :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #321 : 22 Ekim 2009, 19:24:33 »
beyaz farlar bizim yollarda işe yaramaz gökhan, bizim asfaltlar beyaz, hiçbişey görünmüyor. karşıdan araba geldiğinde yolu göremezsin. onlar sadece siyah asfaltta güzel.