Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 858991 defa)

Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #266 : 29 Eylül 2009, 14:33:10 »
ince ve kalin hangi senede cikmis oldugu belli oluyor...yani eskileri ince tampon ve yenileri 80den sonra sanirim kalin tamponlu oluyor gökhan bence orjinal kalin tampon tak daha güzel durur rs biseye benzemiyor...

« Yanıtla #267 : 29 Eylül 2009, 14:39:25 »
dimi abi yaaa sonunda kendime yandaş buldum abi tamponlar daha havalı duruyo yemin ederimki benim cabrioletim olsa direk o tamponlardan alırdım ...
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #268 : 29 Eylül 2009, 17:18:47 »
tr de bulursan alırsın ;D 89 dan sonra cabriolet ler hep bu body kit ile üretildi...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #269 : 29 Eylül 2009, 17:32:23 »
tr de bulursan alırsın ;D 89 dan sonra cabriolet ler hep bu body kit ile üretildi...
Bizde  TRde değil başa yterlerde ararız  ;) hee abi sen arabanın tentesini kaça yaptırmıştın benimkisinin üstünü açınca içeri izolasyon malzemesi aralardan dökülüyo hani ot gibi olan şeyler varya babam dedi o malzemenin üstüne altına kumaş kaplatalım zaten yapan adamda gergin yapamamış yağmur yağdığı zaman su üstünde birikiyo mesela tepeden bakıncada kemik kemik duruyo seninki gibi düz değil seninkini yapan usta iyiymiş heralde bnde yeniden kaplatmayı kafaya taktım ne kadara oluyor  :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #270 : 29 Eylül 2009, 18:36:27 »
Bizde  TRde değil başa yterlerde ararız  ;) hee abi sen arabanın tentesini kaça yaptırmıştın benimkisinin üstünü açınca içeri izolasyon malzemesi aralardan dökülüyo hani ot gibi olan şeyler varya babam dedi o malzemenin üstüne altına kumaş kaplatalım zaten yapan adamda gergin yapamamış yağmur yağdığı zaman su üstünde birikiyo mesela tepeden bakıncada kemik kemik duruyo seninki gibi düz değil seninkini yapan usta iyiymiş heralde bnde yeniden kaplatmayı kafaya taktım ne kadara oluyor  :melek:

krem renk yap :t :tamamdir :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #271 : 29 Eylül 2009, 21:16:47 »
krem renk yap :t :tamamdir :D
Kırmızı olsun 2 lira fazla olsun lafını bilirmisin kanka  ;) Ben siyah istedim amma bırak kırmızı olsun nede olsa TRde kırmızı Cabrio sayılı dimi Cihan abi  :halazn:  ^-^

« Yanıtla #272 : 29 Eylül 2009, 21:52:20 »
tente yi herkes soruyo ama maalesef yapan kişi parayla yapmıyo tanıdık olduğu için bana yaptı sadece normalde marmariste tekne işi yapıyo sırf oda yabancılarla.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #273 : 02 Ekim 2009, 20:07:16 »
Bugün sanayideydim bi tamirci abimizin yanına uğradım yanımda arkadaşım vardı ben dedim E30a bak oda dedi asıl sen şuna bak bi baktımki İzmir(35) plakalı siyah tenteli beyaz mk1 cabrio önümüzden hızla geçti üzerinde BORBET jant kalın tamöponlar vardı hemen arabaya bindik arkadaşla başladık hızlıca peşinden gitmeye biz ne kadar hızlanırsak oda okad0ar hızlanıyodu sanki peşinden geldiğimizi biliyo yarış yapıyormuş gibi neyse biz iyice yaklaştık hemen hızlıca bi tamirhaneye girdi hemen lifte çıktı bide hemen arkasından tamirhanenin önüne yanaştık yanına gittim ve bana eyvah biz daha bu arabanın başının altından çıkamıyoruz bide sen iş çıkartma başımıza dedi  arabadan inen adama dedimki ne zamandır bu arabayı takip ediyorum bugüne kısmetmiş inceleyebilirmiyim dedim sahibine sor dedi neyse biz orda tamirciyle muhabbet falan ettik sahibi geldi tanıştık kırmızısıda iyimiş dedi fakat senin araba biraz daha cılız duruyor neden dedi dedim tampon ve jantlardandır doğrudur gerçektende çok güzel arabalar dedi 1989 model 1.8 GTI olduğun söyledi LPG'li İSMET İNÖNÜ'nün torunun arabasıymış 1ay önce almış ve Almanyadan gelmiş adam dedim nerden parça alıyosun tarif etti işin yoksa benim arabayla gidelim dedim tabi dedi bindik giderken muhabbet falan benim arabama sadece 3 kişi binebilir dedi Ben usta başı ve arabayı deneyen yardımcısı parçacısıyla tanıştırdı beni falan bak dedi bu gence yardımcı olun benim adıma onu bıraktım tanıştığıma memnun oldum delikanlı dedi bende dedim ama araba o kadar güzeldiki tamirciye foto çekebilirmiyiz diye sormuştum hayır bu adam diplomat bu arabanın aranması falan yasak demişti arabanın üzerindeki CD yazısını gösterdi bu doğrumu CD yazılan arabalar aranamıyormu bu arada biz gene yapık bi haytlazlık ben adamları oylarken arkadaşta gizlicene fotoları çekti amman kimseye çaktırmayın fotolar birazdan geliyor   ;)  :D  :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #274 : 02 Ekim 2009, 20:42:58 »
ne gibi parçacı gökhan?

« Yanıtla #275 : 02 Ekim 2009, 20:47:08 »
vay vay :t ^-^ :tavazn: kanka abi haklı bi balon tampon tek far panjur ve porsche jant lasım ats de kalabilir ... :tamamdir
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2009, 21:48:16 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #276 : 02 Ekim 2009, 20:54:43 »
ne gibi parçacı gökhan?

Abi biraz fazla tuzlu ama gittim tekrar hoşgeldin buyur dedi ön GTI logosu sordumm 40 lira dedi ama orjinalmiş  :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #277 : 02 Ekim 2009, 21:03:57 »
msn e gel bakem

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #278 : 02 Ekim 2009, 23:15:25 »

Sanayi'nin değil BURSA'nın tek GIRMIZI GULÜ :sevgi:

Resimleri gizli çektik kusura kalmayın görünüm biraz acemi bi arkadaş çekti  ;)

Şapkalı adamla konuşan benim BORBET'lerden gözünü alamayanda ikizim  >:D

İşte bu kadar umarım beğenirsiniz  :) Bugün kalınla ince tampon arasındaki farkı yakından gördüm araba daha bi kaslı yapıya sahip oluyo tabi jantlarında ayrı bi artısı var  :sevgi:

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #279 : 03 Ekim 2009, 00:45:04 »
geçen altıparmakta park halinde gördüm ben bu beyaz cabrio'yu :sevgi:
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im