Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859084 defa)

Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #252 : 24 Eylül 2009, 16:01:08 »
labilirsem yollarim ;) golf 1le fazla alakam olmadigi icin ;D stoplar kaslar felan ok onlari yeni alirizda karlik nerden bulabilirim bilmiyorum bi bakicam artik...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #253 : 24 Eylül 2009, 16:21:19 »
labilirsem yollarim ;) golf 1le fazla alakam olmadigi icin ;D stoplar kaslar felan ok onlari yeni alirizda karlik nerden bulabilirim bilmiyorum bi bakicam artik...
O benim problemim değilki  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #254 : 24 Eylül 2009, 16:22:31 »
Peki Çetin abi sen bu parçaları nerden alıyosun illaki internettenmi yoksa aksesuarcılarda falanda varmı  ???

« Yanıtla #255 : 24 Eylül 2009, 17:10:51 »
sanirsam aksesuarcidan alririm eger varsa...internetden alirsam gelmesi uzun sürer...

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #256 : 24 Eylül 2009, 19:54:40 »
Eeee her zaman sürprizleri sen mi yapıcaksın abi birazda bırak ben yapıım arabanın önü yere basınca çok güzel opldu gerçi motoru falan uğraşırken biraz zor olucak ya çok eğilicem yada bi sandalyeye oturupta  :D

kanguru gibi zıplamaya başla bide konforun azalsın. sana keyifli sürüşler. yardım lazım olursa haber vermen yeter...
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #257 : 25 Eylül 2009, 19:08:27 »
kanguru gibi zıplamaya başla bide konforun azalsın. sana keyifli sürüşler. yardım lazım olursa haber vermen yeter...
Eveeet buguün nihayetimde oğlumun yanına gittim erkenden  bir iki tur attım frenler geyet güzel olmuş camdan çıkıcaktım beşyol sokaklarında arabayı döndürürken şerefsizin biri yere demiri montelemiş bende dönerken görmedim ve ön tamponum oraya takıldı sağ sön yerinden çıktı fakat hemen taktım bişey fark edilmiyor sonra direksiyopnumu değiştirdimn gerçi babam hiç sevmedi yeni direksiyonu ama banada biraz küçük gibi geldi yolda sürekli bana laf attı sen hippimisinde böyle direksiyon takıyon bilmem ne hiç aldırış etmedim akşama sanayideydim direksiyona vida aldım alyan başlı ve düşen aynamı yapıştırttım gelirkenb biraz rally yaptık fakat hiç bir zıplama sekme yan yatma gibi şeyler olmadı eskisinden daha bile iyi  oldu Turgut abim duydunmu hiç zıplamıyo süper oldu  :tamamdir  :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #258 : 25 Eylül 2009, 23:03:18 »
:D Alemsin gökhan... Sende benim gibi duran direklere takılmaya başlamışın işin zor :D  Baban (slmlar) haklı ne o hipiler gibi minik direksiyon takmışın çıkar sök onu hemen...

Yatma falan dedinde geçen ilkerin aracı biga ya giderken ben kullandım 70-80 le girdiğim virajlara onunki ilede aynı girdim fırtınalı deniz nasıl gemiyi yanlatır aynı hissi yaşattı bana alışmışım ser yaylara aracın yatması sanki altımdan kayıcakmış hissi verdirtiyodu.. Yay takın takın şart..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #259 : 26 Eylül 2009, 09:49:01 »
:D Alemsin gökhan... Sende benim gibi duran direklere takılmaya başlamışın işin zor :D  Baban (slmlar) haklı ne o hipiler gibi minik direksiyon takmışın çıkar sök onu hemen...

Yatma falan dedinde geçen ilkerin aracı biga ya giderken ben kullandım 70-80 le girdiğim virajlara onunki ilede aynı girdim fırtınalı deniz nasıl gemiyi yanlatır aynı hissi yaşattı bana alışmışım ser yaylara aracın yatması sanki altımdan kayıcakmış hissi verdirtiyodu.. Yay takın takın şart..
Kesinlikle abi eski amortisörleri söktük kendi elimizle denedik ölmüş artık babam önlere yay istedi getirdiler 120 liramı 140 liramı ne orjinalmiş kaliteli bende dedim hiç gerek yok arabayı sadece ben kullansam bişey olmas benim ikizimle abim ralli yapmaya çok meraklıdırlar gene aynı olucak dedim hiç para verme sertleri takalım taktık arabanın önü yere oturdu çokta güzel görünümü oldu virajlarda deniyorum alla alla bizim merco gibi bir gram yatma yok aaa dedim süpermiş yaa  :D

« Yanıtla #260 : 28 Eylül 2009, 16:59:40 »
gökhan kanka bişey sorcam yaaa ben mk1 cabriolara bakıyorum hep balon tampon var ama sende ince tampon var neden aklıma hep şey geliyo hani onlar avrupa bu yerli araç olduğu içinmi böyle?? ???
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #261 : 28 Eylül 2009, 17:03:04 »
ön

bunun gibi

arka

:) ;)
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2009, 17:09:51 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #262 : 29 Eylül 2009, 10:52:52 »
gökhan kanka bişey sorcam yaaa ben mk1 cabriolara bakıyorum hep balon tampon var ama sende ince tampon var neden aklıma hep şey geliyo hani onlar avrupa bu yerli araç olduğu içinmi böyle?? ???
Kanka takarsan benimkindede olur ince tamponlar bnce tek farlılarda güzel durmuyo tek farlı yapıcaktım photoshopta bi arkadaşım gösterdi hoşuma gitmedi ilerde Cihan abinin RS 4look tamponu vardıya öle bişeyler düşünüyorum arkayada görünüm olarak aynı yere daha yakın telli bişeyler helebi şu ehliyeti alayımda zaten ehliyeti bi alıyım ilk işim egzoz olur heralde  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #263 : 29 Eylül 2009, 10:54:46 »
Bu arada babama konusunu açtım ya abrt falan taktırayımn sonra düşündüm polis durdurur egzoz niyetine ehliyet falan vaz geçtim evin orda 2.vites 6000 devirdeyim ayağımı aniden bi çektim bakalım nasıl bağırıo diye vıınnnnn patır pıtır pıtır pıtır of bee dedim aynı ralli arabaları gibi oldu kanka  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #264 : 29 Eylül 2009, 11:01:20 »

Kararsızım  :D

İşte ince tamponlu bu arada bizim arabaların yerlisi yok kanka  ;)

« Yanıtla #265 : 29 Eylül 2009, 13:00:26 »
gökhan kanka emin ol tek far balon tampon çok çok daha hoş duruyor ...
Kılıçoğlu Garage.