Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 861653 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #238 : 24 Eylül 2009, 00:08:12 »
zimmermann :tamamdir
benim g60 frenlerde zimmermann spor aynalar ve ebc yellow stuff balatalar olucak ;)

stoplarida siyah kirmizi alabilirsen güzel duracak eminim...
Disklere güzel diyorsun yani ölemi abi stoplarıda siyah cam boyasıyla boyıcam bakarsın sonra komple yeni stil stoplardan alırım bellimi olur  ;) Çetin abi benim amcam örnek olarak tabi tır şoförü orda parça bulamadığını zamanı olmadığını söylüyor ben onla parayı burdan yollasam sen mesela kristal stop işte kristal far vs vs istesem bulabilirmisin sonrada onla buluşup işleri halletseniz çünki amcam öle şeyleri pek beceremz ama babam başlasa tekrar tır şoförlüğüne bayağı bi parça getirirdi ama   :o varmı böyle bi imkanımız  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 24 Eylül 2009, 00:08:43 »
kolay gelsin gökhan...
Saolasın Allah Razı olsun abim  ;)

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 24 Eylül 2009, 00:15:16 »
gökhan amcan nereye geldigine bagli ben dortmundda kaliyorum eger bu cevreye biyere gelirse problem degil alip yollarim ondan...

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 24 Eylül 2009, 00:18:21 »
vay gökhan hızlı başlamışsın çok para biriktirdin galiba yaz aylarında ;D :D ;)
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 24 Eylül 2009, 07:19:43 »
:D :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 24 Eylül 2009, 11:23:06 »
gökhancıııım sevgili kardeşiiiim abisinin bitanesiiii  ::)  :-*  :sevgi:  :melek:  >:D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 24 Eylül 2009, 11:51:34 »
gökhan amcan nereye geldigine bagli ben dortmundda kaliyorum eger bu cevreye biyere gelirse problem degil alip yollarim ondan...
Çok saol abi ben duruma göre seni haberdar etmeye çalışırım  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #245 : 24 Eylül 2009, 11:52:53 »
Eeee her zaman sürprizleri sen mi yapıcaksın abi birazda bırak ben yapıım arabanın önü yere basınca çok güzel opldu gerçi motoru falan uğraşırken biraz zor olucak ya çok eğilicem yada bi sandalyeye oturupta  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 24 Eylül 2009, 11:54:54 »
gökhancıııım sevgili kardeşiiiim abisinin bitanesiiii  ::)  :-*  :sevgi:  :melek:  >:D
Anladım abi ben senin dediğini fakat kusura bakma büyük parçalar istersen olmas amcam biraz korkaktır babam olsa sana komple motor getirir geçen babamın arkadaşı kendi arabasına şanzuman getiriken x-ray cihazındamı ne yakalnmış tırı bağlamışlar hala sınır kapısındaymış ama far stop türü şeyler istersen amcama sorarım ne zaman gittiğini bi gidio 3 ay orda kalıyo  ;)

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 24 Eylül 2009, 11:57:09 »
Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin çok güzel yapmışsın...Çekersin bi sandalye ne olacak bee sende... ;D ;D ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 24 Eylül 2009, 11:59:28 »
Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin çok güzel yapmışsın...Çekersin bi sandalye ne olacak bee sende... ;D ;D ;D
Saol abi tabi ya sandalye dediğin ne dirki ama bakalım önler kazık(çok sert) amortisör olduğu için arabada bayağı bi bozukluk yapar diyo babam özelliklede cabriolarda coupelerde falan çokda fazla etki yapmıyomuş  :o

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 24 Eylül 2009, 12:06:31 »
Bu arada Turgut abi kule gergisini bu amortisörlerde oturtmak çok daha kolay ben ve ikizim beraber taktık çokda rahat oturdu  :tamamdir Bi ara sen gel buraya bizim sitede sökelim nasıl ölçü alıcaksan ona göre ayarlattır abi olmadı ölçülerini başkalarınada verirsin tabi uyarsa  :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 24 Eylül 2009, 13:23:33 »
Anladım abi ben senin dediğini fakat kusura bakma büyük parçalar istersen olmas amcam biraz korkaktır babam olsa sana komple motor getirir geçen babamın arkadaşı kendi arabasına şanzuman getiriken x-ray cihazındamı ne yakalnmış tırı bağlamışlar hala sınır kapısındaymış ama far stop türü şeyler istersen amcama sorarım ne zaman gittiğini bi gidio 3 ay orda kalıyo  ;)

len kamyon mu istedik ala alaaa, alt tarafı bi kaş, bi karlık  :t  :bekleriz:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 24 Eylül 2009, 15:11:37 »
len kamyon mu istedik ala alaaa, alt tarafı bi kaş, bi karlık  :t  :bekleriz:
Tamam abi işte amcam onları bulabilecek biri değil anca yurtdışından birine mesela çetin abi bize bulucak sen parayı bana havale yapacaksın ben amcamın eline vericem ord buluşup halledicekler ama oda 40 yılda bir denk gelir çünki amcam oralrda gezme fırstım olmuo zaman kısıtlı dio adam hemen yükü istiomuş anca o şehre denk gelmesi lazım  :( Ama ben amcama sorıım ne zaman gidiyomuş senin istediklerinide Çetin abi oralarda araştırır   ;)