Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859198 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #224 : 14 Eylül 2009, 19:35:41 »
Millet diyoki sen bu arabaya nasıl sığıyon ben gayette rahatım diyom olum doğru söle ön koltuğu sökp arka koltuktanmı kullıon diyip bakıolar arabanın içine benzinlikçilerin çoğuda tanıyo beni ooo uzun hoş geldin olm görmeyeli gene uzamışsın diolar sanayide falan anlıycan Gökhan de tanımazlar uzunde hee bizim elektrik direğimi tanıyomya diolar  ;D çok uzun olmakta iyi değil düşünsene ben 17 yaşına giricem 1.92 boyum var ya 20 - 25 yaşlarında  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #225 : 14 Eylül 2009, 20:01:22 »
Millet diyoki sen bu arabaya nasıl sığıyon ben gayette rahatım diyom olum doğru söle ön koltuğu sökp arka koltuktanmı kullıon diyip bakıolar arabanın içine benzinlikçilerin çoğuda tanıyo beni ooo uzun hoş geldin olm görmeyeli gene uzamışsın diolar sanayide falan anlıycan Gökhan de tanımazlar uzunde hee bizim elektrik direğimi tanıyomya diolar  ;D çok uzun olmakta iyi değil düşünsene ben 17 yaşına giricem 1.92 boyum var ya 20 - 25 yaşlarında  :D
haklısın  :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #226 : 22 Eylül 2009, 08:37:18 »

Birkaç yeni foto kusura bakmayın telefonla çekilmiş fotolardan ancak bu kadar hayır gelir  :(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #227 : 23 Eylül 2009, 09:49:55 »
Kusura bakmayın fotoları biraz köü ama  :'(

« Yanıtla #228 : 23 Eylül 2009, 09:52:07 »
gökhan kanka  arabanın içindeki  senmisin eğer sensen alınma ama saçların normal kalsın öle daha yakışıklı duruyosun bu arada senin bu arabaya bi lakap bulman lazım  :t ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #229 : 23 Eylül 2009, 09:54:55 »
gökhan kanka  arabanın içindeki  senmisin eğer sensen alınma ama saçların normal kalsın öle daha yakışıklı duruyosun bu arada senin bu arabaya bi lakap bulman lazım  :t ;)
Bakma ogün bayram günüydü zaten ismi vbar ama biraz abartılı oldu gibi ! ! ! RED ALERT ! ! ! Nasıl varsa aklında güzel bişeyler  ;) Fikirlere açığımdır  :)

« Yanıtla #230 : 23 Eylül 2009, 12:41:38 »
kızgın tavşan:glare rabit :sevgi:
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #231 : 23 Eylül 2009, 12:43:28 »
salvation yada bu olabilr :tamamdir

en güzeli bugsbunny hem tavşan ismi hemde senin arabaya uyar ilker abime söyle çağlar abiminki gibi imza bölümündeki slogandan yapsın buggsbunny li :p
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2009, 12:46:43 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #232 : 23 Eylül 2009, 19:33:41 »
salvation yada bu olabilr :tamamdir

en güzeli bugsbunny hem tavşan ismi hemde senin arabaya uyar ilker abime söyle çağlar abiminki gibi imza bölümündeki slogandan yapsın buggsbunny li :p
Boşver ben GT diyorum obile yeter bana kanka  :tamamdir

« Yanıtla #233 : 23 Eylül 2009, 19:39:59 »
gökhan cım hevesin kırılmasın ama ENJEKSİYON sistemi olmadığı için senin aracın model ve sene itibari ile golf gl cabriolet.sen yine GT de ama doğruyuyda bil

« Yanıtla #234 : 23 Eylül 2009, 19:41:37 »
bu arada güç olarak ta 90 hp civarındadır ama seneleri göz önüne alırsan bu rakamı kranktan alman bile güç  :-[

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #235 : 23 Eylül 2009, 20:07:13 »

İlk başta inen sol arka tekerimizi hallettik

Yola devam

Eski ölmüş amortisörlerimiz  :saskin:

Yeni disklerimiz  :sevgi:

old & NEW  :tamamdir

İşlem tamam

uzun boylu olmanın avantajı liftle kaldırmadan elektrik parası vermeden ohhh  :D

İşte yeni direksiyonum (sağdaki MOMO Made in italy ) ilk başta sağdaki orjinalini taktım gözüme çok büyük geldi bende çok daha ufağını taktım üzerindekindende ufak yarın montajını yapıcam  :tamamdir Bugün yapılan işler ilk başta benzin aldık beşyola tamirciye diskleri orjinal getirttik balatalarda değişti derken babamda  2 adet ön amortisör istemiş 140 lira bayağıda kaliteliymiş benim aklıma kazık amortisörler geldi onları taktık araba biraz daha alçaldı önü yarında yeni yağ filtresi takılacak tabiki yağıyla beraber sonra evin yolunu tutucas gene  bakarsınız ilerde  daha alçak bir yay alıp dahada yere basabilirim  :tamamdir  :sevgi:  ;)  8)

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #236 : 23 Eylül 2009, 21:53:26 »
kolay gelsin gökhan...
,...,,,

« Yanıtla #237 : 23 Eylül 2009, 23:09:42 »
zimmermann :tamamdir
benim g60 frenlerde zimmermann spor aynalar ve ebc yellow stuff balatalar olucak ;)

stoplarida siyah kirmizi alabilirsen güzel duracak eminim...