Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859124 defa)

Ynt: Volkswagen Golf Mk1 Cabrio GT ! ! ! RED ALERT ! ! !
« Yanıtla #210 : 25 Ağustos 2009, 20:44:27 »
hyırlısı keyifili sürüşler aga  :D ;D ;) 8)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #211 : 25 Ağustos 2009, 20:52:44 »
hyırlısı keyifili sürüşler aga  :D ;D ;) 8)
Eyvallah kanka dikkat ettim o kadar süredir bu forumdayım herkes MAŞAALLAH diyor bir kiş bile bu kardeşimizi bi nazar boncuğu verelimde gurulandıral demiyor  :'(  :(  :melek: HANİ BENİM NAZAR BOZNUCUUĞUUUUUM  :bekleriz:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #212 : 26 Ağustos 2009, 12:57:42 »
takçam ben sana nazar boncuunu merak etme.. sen iftara da cagırma zaten ...  :bekleriz:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #213 : 26 Ağustos 2009, 19:52:42 »
takçam ben sana nazar boncuunu merak etme.. sen iftara da cagırma zaten ...  :bekleriz:
aaaa ayıp edion kapım her zaman açık İlker abim ama gördün iş ywerinde senle bi konuşalım dedik hemen ordan işaret yapıyolar zaten buün usta nın biriyle tartıştık temizlik yapıolarmış benim arabaında kapılarını kitledim anahtarıda cebime koydum(her zamanki gibi) yok orayı temizleyemedikte anahtarı nie bırakmıon sizene dedimya araba bebnim değilmi istediğim gibi anahtar götürürüm dedi olay büyümedi Allahtan ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #214 : 06 Eylül 2009, 22:20:48 »
                         Volkswagen Golf GT Mk1 Cabriolet vs Volkswagen Golf GLD Mk1

ÇİFT SİLAHŞÖRLER  8)

Bu resimde aynı küçücük çocuklar gibi çıkmışım  :melek:

Vee sonunda tekerimizide taktık sonunda kampananın önüne takılan çakma disklerden kurtulduuk + 1 orjinallik ;D

Bütün tekerlerimizi iyicene kontrol edelim gerçektende mükemmel bir gündü Turgut abi aradı hadi aşağıya in dedi bekle dedim kuzenimde yanımdaydı gel sana dizel golf göstereyim dedim hadi canım sende dedi gel dedim aşağıya indik vaay dedi ilk defa 4 kapı dizel golf görmüş alıştı hep cabrio göre göre arabaya bindik marşa bastık ne yazıkki akü bitmişl Allahtan arkada takviye kabloları vardı hemen Turgut abinin arabayı bizim otoparka soktuk ve takviye yaptık bi kerede çalıştı eki motor olsaydı akşama kadar basardık heralde neyse artık hazırdık yola çıktık sakin biyer seçelim dedim Turgut abi seçim senin mekan senin dedi takip et dedim bizim evin arka tarafındaki Uludağ Üniversitesinin tepesine çıktık çünki benim arabanın muayenesi hala yapılmadığı için ortalıkta çekemedik tenha yerler ulaştık biraz zahmetli oldu ama bayağı tırmandık Allaha şükür benim arabamda 2 kişi olmamıza ve bayağı çukurlu yollardan gitmemize rağmen hiç sürtmedi halbuki 3 kişi düz yolda hemen sürtüodu ama Turgut abimin arabasını bilemem tabi neyse çektik arabalar muhabbet sohbet derken hadi gidelim artık dedik kalktık yolda çıkmadan benim akrabağam tutturdu ben dizele binicem diye Turgut abide böbrek taşını düşürüceksen atla dedi onlar oldu 2 kişi ben tek başıma kaldık benim akrabağam aldı makinayı başladı video çekmeye bizim eve vardığımızda birazda orda oturduk ve sohbet ettik biraz arabalarla ilgilendik ve günü bitirdik biraz fazla yazdım ama sabaha kadar yazsam gended kelimelerle anlatamam heralde tekrardan teşekkürler Turgut abi

Volkswagen Golf Mk1 GT  8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #215 : 06 Eylül 2009, 22:27:53 »
Bu arada videomuz pek yakında VWTR.nette bizden ayrılmayın  ;)  8)

Ynt: Golf Mk1 Cabriolet GT
« Yanıtla #216 : 07 Eylül 2009, 22:06:51 »
sabah işten geldim uyuyodum gtı gld ve bırde gls olucaktı o fotolarda   :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #217 : 07 Eylül 2009, 22:11:37 »
sabah işten geldim uyuyodum gtı gld ve bırde gls olucaktı o fotolarda   :)
Nazar etme ne olur çalış seninde olur diyecektim amma zaten çalışmışsın o yüznden yoksun  ;)

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #218 : 07 Eylül 2009, 22:17:29 »
Nazar etme ne olur çalış seninde olur diyecektim amma zaten çalışmışsın o yüznden yoksun  ;)

kısmetse oda olur  ;)
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #219 : 13 Eylül 2009, 20:56:11 »

Yeni BOSCH marka silgi süpürgelerimizide taktık mis gibi artık yağmur fark etmez kar çamur fark etmez geçen gün abimi almaya giderkekn yağmur yağıyodu baktımki silgiler hiç silmiyor dedim artık değişme ve yenilenme zamanı çağa ayak uyduralım 400 C boyunda BOSCH silcgilerimizi aldım geldim dikkatinizi çekimm bu silgi süpürgelerinin arkasında hangi araca uygun olduğu yazıyor babam heralde eskilerini biraz uzun almış Golf 1lere 400 C  ve birde araç şampuanı aldım en yakın zamanda yıkıyıcam  :sevgi:  :D  ;D  :tamamdir  :melek:

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #220 : 13 Eylül 2009, 23:04:33 »
boştan prim mi aldın gökhancığım  ;D :bekleriz:
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

« Yanıtla #221 : 13 Eylül 2009, 23:05:25 »
of of gökhan kanka senin boy 1.? kaç allah aşkına
 ??? :-\ :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #222 : 14 Eylül 2009, 19:29:56 »
boştan prim mi aldın gökhancığım  ;D :bekleriz:
Abi benim iş yerimde sordum 20 liraya satıolarmış hani Eren varya onunla metroya gittik bi baktım 400 C 7 lira Allah Allah bu işte yanlışlık var dedim aldım gerçektende öle bide portakal kokulu araba şampuanı aldım taktım 10 numero siliyor tavsiye ederim muz silgi alıcaktım sen demiştin sağ tarafı fazla güzel silmiyo almadım muz silgilerde pahalıydı 35 falan vardı iş yerindekilere söledim yok canım mümkünatı yok diolar bende dedim gidin metroya bakın

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #223 : 14 Eylül 2009, 19:32:11 »
of of gökhan kanka senin boy 1.? kaç allah aşkına
 ??? :-\ :)
Ya kanka tam olarak bende bilmiyorum İlker abin yanındayken (Gönene gittiğimde) ölçtük 1,90 çıktı buraya geldim 1.91 falandı şimdi 1.92 falan varımdır Turgut abi sence benim boy kaçtır  ???