Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 858983 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: Volkswagen Golf Mk1 Cabrio GT ! ! ! RED ALERT ! ! !
« Yanıtla #196 : 19 Ağustos 2009, 02:22:02 »
benim olacak o kaş, babam onu alacak bana, binicem üstüne, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı :D

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #197 : 19 Ağustos 2009, 13:18:21 »
bütün kaşlar feda olsun sana ilker ;D :D ;)
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #198 : 19 Ağustos 2009, 20:34:38 »
benim olacak o kaş, babam onu alacak bana, binicem üstüne, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı :D
Yavaş kırbaçlada senin kaş gibi ortadan ikiye ayrılmasın dikkatini çekerim ORİJİNAL  :saygılar  :melek:  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #199 : 19 Ağustos 2009, 20:37:51 »
Yavaş kırbaçlada senin kaş gibi ortadan ikiye ayrılmasın dikkatini çekerim ORİJİNAL  :saygılar  :melek:  ;D

ne kaş muhabeti ne bu yaa anlatın bakam :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #200 : 19 Ağustos 2009, 20:42:40 »
ne kaş muhabeti ne bu yaa anlatın bakam :D
İlker abide kaşlanmak istiyomuş aynı RECEP İVEDİK gibi  ;D İlker abi dikkat et gönendeki manitalar bakmaz sonra  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #201 : 22 Ağustos 2009, 20:27:47 »

Bi kaç ufak değişiklik yapayım dedim traş olduk çok hoş oldu bakalım nasıl olucak dedik ağzımızı yamulttuk pek güzel bir görünüm olmayınca tekrardan plakasız kalmayı tercih ettik sakalsızız mutluyus  :sevgi:  ;D Acaba muayeneye plakasız gitsem yada plaka ön camda olsa bi arıza çıkartırlar mı ? ? ?  ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #202 : 22 Ağustos 2009, 22:41:42 »
çıkarırlar bence sakata gelme ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #203 : 22 Ağustos 2009, 22:52:31 »
gökhan kardeşim şu çamurluk plastikleri kırmızıya boyanmı onları siyehe cevir derim :tamamdir tabi gerçi zeksenin zevkin nasıl istersen öyle kalabilir :sevgi: ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #204 : 23 Ağustos 2009, 00:38:23 »
birkan onda takım var, o yüzden hepsi kırmızı. cabriolarda kasanın renginde onlar.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #205 : 23 Ağustos 2009, 00:38:56 »
gökhan baban bana kapı cebi, iç kapı kolu, bi de yan çıta bakçaktı ? bi sorsana?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #206 : 23 Ağustos 2009, 10:13:33 »
gökhan baban bana kapı cebi, iç kapı kolu, bi de yan çıta bakçaktı ? bi sorsana?
Abi babamın evde çıktığı yokki listeni ben aldım yakında sorarım  :-[

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #207 : 23 Ağustos 2009, 10:17:32 »
birkan onda takım var, o yüzden hepsi kırmızı. cabriolarda kasanın renginde onlar.
Yok abi takımdan değil normalde bunların hepsi siyah olarak çıkıyo ama arabanın renginde daha güzel duruyo diye babam boymış aynalarda siyah olması lazım onlarıda boyamış zaten çamurluk plastikleri siyah olsa yanlarıda siyah yapardım ve yanada kuşak çekerdim ama yanda marşpiyeller olduğu için böyle dahada uyum sağlıyor tamponlarda arabanın renginde misal olarak eğer tampon falan siyah olsaydı İlker abininkisi gibi yapardım tampon siyah çamurluk plastikleri siyah aynalar siyah bide alta karlık 10 numero olur  :D Ama Cabriolarda bence böyle daha güzel  :tamamdir  :sevgi: Birkan hani seninkinde bi değişiklik göremiyoruz ne bi foto ekliyosun ne bişey  :bekleriz:  :t  ;D

« Yanıtla #208 : 23 Ağustos 2009, 12:46:11 »
Yok abi takımdan değil normalde bunların hepsi siyah olarak çıkıyo ama arabanın renginde daha güzel duruyo diye babam boymış aynalarda siyah olması lazım onlarıda boyamış zaten çamurluk plastikleri siyah olsa yanlarıda siyah yapardım ve yanada kuşak çekerdim ama yanda marşpiyeller olduğu için böyle dahada uyum sağlıyor tamponlarda arabanın renginde misal olarak eğer tampon falan siyah olsaydı İlker abininkisi gibi yapardım tampon siyah çamurluk plastikleri siyah aynalar siyah bide alta karlık 10 numero olur  :D Ama Cabriolarda bence böyle daha güzel  :tamamdir  :sevgi: Birkan hani seninkinde bi değişiklik göremiyoruz ne bi foto ekliyosun ne bişey  :bekleriz:  :t  ;D

benim araba mefta babam vazgeçti aaba almaktan benim araba gelirken kaza yaptı
 :-[
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #209 : 25 Ağustos 2009, 20:38:33 »

Göremeyenleri daha fazla bekletmiyelim kusura bakmayın henüz motoru yıkamaya fırsatım olmadı tektük amatörce foıtolar ekliyorum asıl fotoları Turgut abim yapıcak professionalca bekleyin iyi seyirler işte GTI değil  :-[ GT 8)