Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859052 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #140 : 30 Haziran 2009, 20:48:53 »
gökhan güzel araç bende babama yalvarıyom banada al bi mk1 die ama liseye geç öle diyoo gökhan kaç yaşındasın bide arabayı iyi bir boya atttır... keyifli sürüşler
eyvallah ben 17 olcak kısmetse şu ehliyeti bi alalımda kısmetse bu pazartesi başlıcam ufaktan  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #141 : 30 Haziran 2009, 22:22:39 »
arabayı kaç yaşında aldın gökhan :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #142 : 30 Haziran 2009, 23:00:10 »
arabayı kaç yaşında aldın gökhan :tamamdir
İlk sürdüğümde 4'e gidiyodum babamla bi arkadaşı idaa girdiler babam dedi benim oğlan kullanır felan ilk sevda o zaman başladı ama arabayı geçen sene haziranın başlarında ben arabayı istiyom dedim bak sorumluluğu çok büyüktür kalkamassın hiç bişeyine karışmam dedi  yolda kalırsan arama polis yakalarsa arama dedi bende kalkarım dedim ve başardım :tamamdir Bu arada senin yaş kaçtı Birkan  ;)

« Yanıtla #143 : 01 Temmuz 2009, 19:00:57 »
gökhan bende 5.sınıftan beri araba kullanıyorum bitane kırmızı bi golf var onu alcaz ben 15 yaşındayım gökhan bu arada bende balıkesirliyim hemşeri sayılırız ;) keyifli sürüçler bu arada tek far panjur düşünüyomusun çift fardan sıkılmışsındır belki..
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #144 : 01 Temmuz 2009, 19:02:25 »
Alıntı
bitane kırmızı bi golf var onu alcaz

ama biraz zor gibi görünüyoo
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #145 : 01 Temmuz 2009, 23:32:22 »
gökhan bende 5.sınıftan beri araba kullanıyorum bitane kırmızı bi golf var onu alcaz ben 15 yaşındayım gökhan bu arada bende balıkesirliyim hemşeri sayılırız ;) keyifli sürüçler bu arada tek far panjur düşünüyomusun çift fardan sıkılmışsındır belki..
Ya bizde bide Mercedes 560 Sel var hani manda kasa dediklerinden nasıl sölesem rahat ama sürerken keyif alamıyorum tat vermiyor kendimi robot gibi hissediyorum amaaa Cabrioya bindiğimde o kokusu beni bitiriyor direksiyonu tuttuğum hadi be olum kim tutar seni çık otobana git gidebildiğin kadar diyorum malum şartlar kötü hadi hayırlı İnşallah sende bir Mk1 sahibi olursun hee bu arada evet tek farlı panjur düşünüyorum varda bende tek farlı panjurda amblem sökülmediği için siyaha boyamam gerekicek yada yeni tip logsuz poanjurlardan düşünüyorum tabi ucuza denk geirse :tamamdir

« Yanıtla #146 : 01 Temmuz 2009, 23:36:30 »
saolasın gökhan bizdede isuzu wfr vardı çok rahattı ama babam ford transit aldı buda sizin manda kasa gi hiç rahat deil ama idare ediyoruz omobilim bölümünde tanıttım istersen bibak yorum falan yap ama manda kasa gibi hiç rahat deil o golf ün kokusunu bilirim amcamda mk2 vardı 1 hafta kullandı ama her gün içindeydim ordan  :tamamdir :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #147 : 01 Temmuz 2009, 23:41:41 »
saolasın gökhan bizdede isuzu wfr vardı çok rahattı ama babam ford transit aldı buda sizin manda kasa gi hiç rahat deil ama idare ediyoruz omobilim bölümünde tanıttım istersen bibak yorum falan yap ama manda kasa gibi hiç rahat deil o golf ün kokusunu bilirim amcamda mk2 vardı 1 hafta kullandı ama her gün içindeydim ordan  :tamamdir :D
Suzukinin arabaları pek hoşuma gitmiyor bizim manda kasa rahat değil demedim sadece zevk vermiyor bana konfor muhteşem herşey süperde o arabaya binince insanın üstüne bi ciddilik bi ağır başlılık çöküyor ama Cabrioda aç üstünü aç full volume sound coşkulu devam :D

« Yanıtla #148 : 01 Temmuz 2009, 23:58:32 »
çükü üstü açık araç kopta kop yani bide arkada sistem süper  :tavazn: ^-^

insanlar bizde isteriz içinden yanii öle bi araban varr çook şanslısın :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #149 : 02 Temmuz 2009, 13:28:22 »
gökha o 3 tae ats leri nekadara verirsin bi de aracını ne kadara aldınn..
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #150 : 03 Temmuz 2009, 20:53:44 »
gökha o 3 tae ats leri nekadara verirsin bi de aracını ne kadara aldınn..
O ATS Classicleri satmayı düşünmüyorum hem alsanda 4.cüyü bulman çok zor piyasdada yok çok şanslı olman lazım ben doğduğumdan beri bu araba bizde ilk sahibiyiz diyeyim  :melek: Çünkü ayrıntılarda karanlık işler var >:D

« Yanıtla #151 : 03 Temmuz 2009, 22:06:49 »
gökhan bi ara buluşalım yhaa ben balıkesire fln geldiğimde ama bu yaz gelemiyoruzseneye mk1 kesinlikle alıcak seneye yaz sizin ordayım :tamamdir :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
« Yanıtla #152 : 03 Temmuz 2009, 22:36:11 »
gökhan kardeş direksiyon göbeği uymadı  >:( dişleri kalın geliyor. bu demek oluyorki bir akşam yine gokart yapıcaz ;) :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

« Yanıtla #153 : 03 Temmuz 2009, 22:44:12 »
gökhan kardeş direksiyon göbeği uymadı  >:( dişleri kalın geliyor. bu demek oluyorki bir akşam yine gokart yapıcaz ;) :tamamdir

hayırdır abi go kart fln bizi çağırmak yokmuu
Kılıçoğlu Garage.